Danusiny miszmasz

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Agapa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1597
Od: 29 maja 2009, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

Kochana Danusiu,
w Twoim "fiołkowym" napisałaś o tym, co ćię spotkało. To po prostu nienormalni dranie, bo nie tylko, że zniszcyli Twoją pracę i Twoje przepiękne rośliny. Przez takich masz ogromnie dużo pracy i jeszcze wiecej żalu do losu
. Ja niestety nie mam nawet ułamka Twoich roślin, zresztą sadzę i wysiewam tylko te znajome, sprawdzone, ale tym, co mam z głebi serca się z Tobą podzielę, oczywiście jeśli tylko zechcesz.
Pozdrawiam Cię bardzo, bardzo serdecznie i bedę mysleć o Tobie, byś jak najszybciej otrząsnęła się po tej traumie
Agnieszka
Awatar użytkownika
JacekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11151
Od: 5 mar 2007, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa-Zachód

Post »

Danusiu, nie tylko my jesteśmy z Tobą ale same kwiaty, które nadal u Ciebie kwitną i zdumiewają wolą przetrwania ( :arrow: lewizja). Trzymaj się dzielnie!
Awatar użytkownika
anczarn
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1121
Od: 13 sie 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radzyń Chełmiński
Kontakt:

Post »

Danusiu dopiero do Ciebie zajrzałam i ręce mi opadły.... tu nie ma co komentować...

Żurawki dla Ciebie są już ukorzenione :wink:
Awatar użytkownika
JolantaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9575
Od: 3 lis 2008, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrzeszów,Wielkopolska

Post »

piterek pisze:Nono Danusiu - zakupy żurawkowe przepiękne! A napisz mi proszę czym tak na Twoje oko rózni się 'Raspberry Ripple' od 'Midnight Rose'?
! :)
Też zauważyłam podobieństwo .Na fotkach nie widać różnicy .Może w rzeczywistości łatwiej się je rozróżnia .

DANUSIU ,szczerze współczuję .Oj jakbym dorwała tych drani :evil: ..................

Piękne masz żurawki ,moja lista strasznie się znów wydłużyła . :?
Awatar użytkownika
BarWo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1092
Od: 24 sty 2008, o 19:11
Lokalizacja: Siedlce

Post »

Danusiu...dopiero wróciłam z urlopu i teraz dowiedziałam się co cię spotkało - tak mi przykro :cry: :( :( ...mam nadzieję że łobuzy zostaną ukarani , bo nie było by sprawiedliwości i sensu aby zajmować się roślinkami :(
Cieszę się że się nie poddajesz i odbudowujesz swój ogród...Obrazek
Serdecznie pozdrawiam Barbara
Rzucony kamień staje się opoką.../psalm/
doniczkowe... przyblokowy w garnku
ida74
---
Posty: 4355
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Post »

Płaczę razem z Tobą ;:98 Mam nadzieje ,że dorwą tych wandali i odpowiednio ukarzą .Jak coś zobaczysz w moim ogrodzie to wal jak w dym.
Awatar użytkownika
ktoś
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4527
Od: 11 lis 2008, o 10:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Głogów

Post »

;:4 Agapo , Jacku , Aniu , Jolu , Basiu i Ido bardzo dziękuję ,że zajrzeliście do mnie . Staram się , ale coś ten problem zaczyna mnie przerastać .Gdyby nie to ,że muszę nakarmić koty , to raczej już nie poszłabym na działkę :(
Raz sobie mówię ,że zginęło tylko część roślin , a większość ma się dobrze i zdrowo rośnie . Altana nie jest mi aż tak bardzo potrzebna :? a za chwilę dociera do mnie ,że to wszystko bez sensu .
Przyjdzie bezkarne bydle i bez powodu zniszczy .( Lżej mi ,że tak brzydko napisałam :evil: )
Wczoraj dostałam piękne roślinki i byłam w siódmym niebie , a dzisiaj już mi wsio ryba :cry: .
Jolu zrobiłam zdjęcie tym żurawkom i wydaje mi się ,że różnica niewielka jest , lecz dopiero gdy się ogląda obie :? .
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
zanna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1852
Od: 24 maja 2008, o 22:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

ktoś pisze: :? a za chwilę dociera do mnie ,że to wszystko bez sensu .
Przyjdzie bezkarne bydle i bez powodu zniszczy ....
Wczoraj dostałam piękne roślinki i byłam w siódmym niebie , a dzisiaj już mi wsio ryba :cry:
Danusiu, Twoje zniechęcenie jest normalne. Po takim szoku musisz odreagować. Wiele osób na działkach (jak obserwowałam przez długi czas) po takich aktach wandalizmu i spaleniu domków całkiem rezygnuje z uprawiania ogródka działkowego. Ale oni nie mają takich RARYTASÓW jak Ty. No i kotów do karmienia, oczywiście. Jak widzisz potrzebują Cię i zwierzęta i roślinki :lol: Wiosną znowu będziesz się cieszyć z każdego listka i kwiatka! Zobaczysz! Na razie dołuje Cię widok pogorzeliska, tym powinnaś zająć się najpierw (wiem, wiem, łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. :?)
Agapa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1597
Od: 29 maja 2009, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

zanna pisze: Danusiu, Twoje zniechęcenie jest normalne. Po takim szoku musisz odreagować. Wiele osób na działkach (jak obserwowałam przez długi czas) po takich aktach wandalizmu i spaleniu domków całkiem rezygnuje z uprawiania ogródka działkowego. Ale oni nie mają takich RARYTASÓW jak Ty. No i kotów do karmienia, oczywiście. Jak widzisz potrzebują Cię i zwierzęta i roślinki :lol: Wiosną znowu będziesz się cieszyć z każdego listka i kwiatka! Zobaczysz! Na razie dołuje Cię widok pogorzeliska, tym powinnaś zająć się najpierw (wiem, wiem, łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. :?)
Danusiu
Dla Ciebie to przecież teraz jak żałoba po stracie kogoś bardzo bliskiego. I Twoje sprzeczne uczucia są tu jak najbardziej właściwe.
Dziekujmy Bogu, że Tobie i Twoim zwierzakom nic się nie stało. Może los pozwoli roślinom odrodzić się teraz lub na wiosnę
Pozdrawiam serdecznie
Aga
Awatar użytkownika
mariasen
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5356
Od: 10 paź 2006, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

Danusiu dobrze że koty mobilizują Cię do działania. Nie poddawaj się, tacy podli ludzie nie mogą wygrać.
Pozdrawiam Majka
spis wątków
wizytówka
Awatar użytkownika
BarWo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1092
Od: 24 sty 2008, o 19:11
Lokalizacja: Siedlce

Post »

Widzę że na ostatnim zdjęciu zaczęła kwitnąć ci odętka ......moja jeszcze w pączkach :D
Serdecznie pozdrawiam Barbara
Rzucony kamień staje się opoką.../psalm/
doniczkowe... przyblokowy w garnku
Awatar użytkownika
JacekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11151
Od: 5 mar 2007, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa-Zachód

Post »

Piękne 'Variegaty' :!: - liriope, odętka.
Podziwiam Twoje kwiaty i wiem, że Ty również z powrotem będziesz sie cieszyć tym, co stworzyłaś i co tak bardzo lubisz.
Elba
200p
200p
Posty: 345
Od: 28 sie 2008, o 17:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Danusiu, żurawki to nowe nabytki? Wspaniałe.

Liriope variegata to rarytasik. Zimowało już u Ciebie?

Pozdrawiam , Elżbieta
Pozdrawiam , Elżbieta
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”