Podziemia - groty, jaskinie, kopalnie, fortyfikacje...

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
Awatar użytkownika
basga
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7699
Od: 12 sie 2007, o 21:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Mam pytanie...choć mieszkam w Krakowie to nie mam pojęcia gdzie jest "wąwóz Kraków",mąż też pierwszy raz o tym słyszy...przecież to normalnie wstyd,żeby nie znać takiej pięknej okolicy! :oops:
A do tej jaskini wierzchowskiej to wybieram się od jakiegoś czasu i wybrać się nie mogę!Mam ulotkę o niej i ...można natknąć się tam na człowieka pierwotnego! :lol:
Obiecuję,ze wstawię fotki jak ją zwiedzę!
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4274
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Post »

Wąwóz Kraków jest w Tatrach :lol:
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Awatar użytkownika
mora1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 579
Od: 31 mar 2006, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Post »

Jako, że w temacie są kopalnie wstawię coś z mojego miasta. Jedyna w Europie a praktycznie na świecie kopalnia kredy piszącej właśnie w Chełmie i duch Bieluch , który w niej straszy.
Wstawiam link http://www.itchelm.pl/pl/podziemia.html i jako ciekawostka http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c29 ... 4e5ab.html. podziemia pamiętam jeszcze z dzieciństwa, wycieczka do nich była nie lada atrakcją. Wychowana na kredzie, jako dziecko nigdy nie mogłam zrozumieć, że w innych miastach kredę trzeba kupić. Zwiedzanie podziemi jest dużą frajda dla dzieci, które na spotkanie z duchem są odpowiednio przygotowane i wcale się nie boją :D. Podziemia sa ciekawostką moim zdaniem warta zobaczenia. Zapraszam do Chełma :D
Pozdrawiam Monika
moja skarpa
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4274
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Post »

ObrazekDorzucam jeszcze zdjęcie wodospadu :lol:
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Mogę powiedzieć :" Veni, vidi, vici "! Byłam w Jurze, podziwiałam zamki malowniczo rozrzucone na skałach. W Dolinie Prądnika( Ojców, Skała, Pieskowa Skała) przedeptałam kilka szlaków turystycznych . Na deser były groty i jaskinie - Łokietka, Ciemna, Wierzchowska. I jeszcze wieczór na krakowskim Kazimierzu, w nastrojowej restauracji, w miłym towarzystwie,przy dźwiękach muzyki klezmerskiej... Polecam taką wycieczkę ! Wystarczy 4-5 dni. :D
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”