Mój pas startowy, czyli wąska działka :)

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
dominikams
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5441
Od: 21 sty 2008, o 10:48
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka :)

Post »

No i zaczela sie zima pelna geba - zgodnie z prognozami na meteo, zaczelo juz sypac (zapowiadali snieg wlasnie o tej porze). Niestety ma tak padac cala noc i jutro tez, wiec jutro auto zostaje w domu (bedzie panika na drogach, niestety). Nie boje sie jezdzic, ale boje sie jak jezdza inni. A u nas ruch duzy, ale drogi nie sa tak dobrze odsniezane, jak w stolicy :roll:
Awatar użytkownika
gorzata76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6499
Od: 2 cze 2009, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka :)

Post »

Domiś... melduję, że zima zaskoczyła drogowców :;230
Awatar użytkownika
100krotka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5427
Od: 2 gru 2008, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie - strefa 6A ;-)))

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka :)

Post »

To tak jak u nas...a ja niestety wyjścia nie mam i muszę w auto wsiadać...wyjeżdżam dzisiaj rano, myślę sobie, Dębicka, Ustrzycka, no to trzecia kolejność odśnieżania, to mogą sobie być białe, ale dojeżdżam do Powstańców Warszawy - jedna z głównych arterii, kluczowa dla transportu towarowego - biała! Ani pługa, ani piaskarki, ani solarki, nic! Kierowcy nie szaleją, nie da się - w sumie na szczęście. Dodając do tego fatk, że część miasta jest rozkopana, bo jak zwykle, końcem roku trzeba jakąś kaskę wydać ;-) - fajnie jest...
"Dużo ludzi nie wie, co robić z czasem. Czas nie ma z ludźmi tego kłopotu. " (Magdalena Samozwaniec)
Moje linki - i aktualny
Wizytówka
Awatar użytkownika
JLG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2198
Od: 15 mar 2009, o 17:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ząbki k. Warszawy

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka :)

Post »

Nie wiem jak to się dzieje, ale zawsze o tej porze zima zaskakuje drogowców...
Czekam, aż przestanie padać śnieg, aby zrzucić nadmiar z gałązek krzewów, co by się nie połamały - i w ogóle cieszę się, że nie muszę nosa z domu wyściubiać :heja

Dominiko - dziękuję za rady, na wiosnę i tak będę musiała przyciąć Marszałka, będzie akurat okazja na zrobienie sztobrów ;:138 No i cały czas liczę, że w następnym sezonie pojawią się upragnione grona.
linki Lesi
aktualny
Pozdrawiam ciepło - Joasia
Awatar użytkownika
dominikams
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5441
Od: 21 sty 2008, o 10:48
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka :)

Post »

No wiec zima w pelni - oczywiscie drogowcy w szoku, i nie moga sie pozbierac. Szlysmy sobie rano z Zosia (ok. 8 rano), mijajac po drodze sznur samochodow, ktore utknely w korku. Tak wiec byla to dobra decyzja ;:63

Do mojej znajomej zadzwonil maz, zeby nie wyjezdzala z domu przed 10.00, bo w W-wie koszmar. Witaj zimo! :twisted: :;230
Awatar użytkownika
Ave
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8216
Od: 9 kwie 2008, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź/łódzkie

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka :)

Post »

Do mnie też przylazło to białe szaleństwo... :lol: na razie tramwaje jeżdżą... nawet lepiej od samochodów :tan
Awatar użytkownika
dominikams
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5441
Od: 21 sty 2008, o 10:48
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka :)

Post »

Dzis musialam pojechac z Ryskiem na rtg kostki, bo sie wywalil kilka dni temu, a ostanio noga spuchla. Na szczescie zlamana nie jest. No ale nie o tym chcialam... Pojechalismy do "centrum" Marek - bo my tak na krancu mieszkamy. I tam dopiero masakra - zwaly sniegu na ulicach (w miejscu miedzy kolami samochodow) - cos potwornego - chyba w ogole nie odsniezali :shock: :shock: :shock: A korki takie ze tylko sie powiesic... W sumie to bylo ok 14, wiec nie tak zle - ciekawe co sie dzieje teraz :roll: Ja czekam wlasnie na Pana od okien, bo ma cos tu wyregulowac. Mial byc ok. 17.00, ale nie sadze, zeby szybko dotarl :roll:
Awatar użytkownika
gorzata76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6499
Od: 2 cze 2009, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka :)

Post »

Podobno pługi... utknęły w korkach ;:224
Awatar użytkownika
100krotka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5427
Od: 2 gru 2008, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie - strefa 6A ;-)))

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka :)

Post »

Dominiko! Bardzo CI dziękuję, odebrałam przesyłkę. Ile ich tam jest...:-) jak to zrobić, żeby nie zmarnować....

No dobra, to ja je zadołuję w skrzynce w garażu, obsypię ziemią do kwiatów - a może powinnam torfem, żeby nie zapleśniały...ale mam akuratnie "na stanie" tylko niski torf do kwaśnolubnych - nie zaszkodzi?

Rzeszów przejezdny, ale z trudem, dużym trudem...
"Dużo ludzi nie wie, co robić z czasem. Czas nie ma z ludźmi tego kłopotu. " (Magdalena Samozwaniec)
Moje linki - i aktualny
Wizytówka
Awatar użytkownika
dominikams
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5441
Od: 21 sty 2008, o 10:48
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka :)

Post »

A syp czym chcesz :wink: Przeciez one nie maja korzeni, to nic nie beda pobierac, a w zwiazku z tym odczyn nie przeszkadza. Tylko zeby nie wyschly. I nie mialy za cieplo.

A maz nie mysli o odmianach na wino, skoro on taki wyinogronowy? ;:224
Awatar użytkownika
Alionuszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5765
Od: 16 cze 2009, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: z zielonych płuc Śląska

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka :)

Post »

Słuchałam dzisiaj trójki w radio ,zresztą jak zawsze ,ekspert od jazdy twierdził ,że na śliskich drogach ,czyli takie jakie u nas najczęściej bywają zimą,nie należy używać gazu ,ani hamulca ...,hm..,to jak jeżdzić :?: :? czyli najlepiej niech w garażu stoi... :;230
Pozdrawiam Nela
Ogródkowe rozmaitości
Awatar użytkownika
oliwka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5839
Od: 24 mar 2008, o 13:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka :)

Post »

Też tego słuchałam :D
Pozdrawiam Walentyna
aktualny
spis treści
Awatar użytkownika
100krotka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5427
Od: 2 gru 2008, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie - strefa 6A ;-)))

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka :)

Post »

A to ciekawe :-) a nie chodziło czasem o hamowanie silnikiem? Moze się jakoś niefortunnie wyraził?

Domiś, jeszcze jedno, tylko mnie nie zabij - w moim garażu jest minus siedem w tej chwili...przeżyją? Pod spodem mają styropian, na boku też (bo tam trzymamy styropian do ocieplenia garażu jak raz :-) ) no i przesypane torfem....ile musi być stopni, żebym się zaczęła martwić?
"Dużo ludzi nie wie, co robić z czasem. Czas nie ma z ludźmi tego kłopotu. " (Magdalena Samozwaniec)
Moje linki - i aktualny
Wizytówka
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”