Moje spełnione marzenie tu.ja cz.3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
ktoś
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4527
Od: 11 lis 2008, o 10:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Głogów

Re: Moje spełnione marzenie tu.ja cz.3

Post »

Iza w Nowym Roku życzę szczęścia , zdrowia , życzliwości i wszystkiego najlepszego :D .
Awatar użytkownika
abeille
1000p
1000p
Posty: 5035
Od: 4 mar 2009, o 12:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: spod Paryża

Re: Moje spełnione marzenie tu.ja cz.3

Post »

Izuś, życzę Ci moc radochy z ogródka w tym Nowym Roku i spełnienia wszystkich marzeń
;:196 ;:196 ;:196
Cieplutko pozdrawiam Wiesia
Wątki Pszczółki
Wątek Wisienki i nasze klimaty "Francja znana i nieznana"
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8926
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: Moje spełnione marzenie tu.ja cz.3

Post »

Danusiu,Wiesiu ślicznie dziękuję za noworoczne życzenia. Wam również życzę tego czego same pragniecie :wink:

Nowy Rok zaczął się zimowo. I to chyba dobra wiadomość.

:oops: Chciałam dać jakieś zimowe zdjęcie, ale nic nie działa...Ani fotosik, ani Imageshack...

Na koniec małe pytanko - czy u Was też tak kiepsko "chodzą" pw? Czasem kilka dni idzie wiadomość :shock:
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36511
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Moje spełnione marzenie tu.ja cz.3

Post »

Pozdrawiam noworocznie Izo. :wit
U mnie też tak chodzą .
Ale to koniec roku, bilanse, może za kilka dni się poprawi.
Grażyna.
kogro-linki
Monia68
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11668
Od: 25 wrz 2007, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje spełnione marzenie tu.ja cz.3

Post »

Izuniu, witam Cię noworocznie ;:167
U mnie biało i mroźno, ale lepiej teraz niż w marcu :lol:
Wybierasz się na narty?
Serdecznie pozdrawiam, Monika
AFRYKA
Mój ogród.
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8926
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: Moje spełnione marzenie tu.ja cz.3

Post »

Witaj Grażynko! Też mam taką nadzieję, że to się unormuje. Myślę, że to mógł być tez efekt wzmożonej aktywności Forumków. Wszyscy wysyłali życzenia :D
Miło Cię widzieć Monia! Niestety u mnie w dalszym ciągu mroźno tylko śniegu brak. Niby jest biało, ale to bardzo cienka warstwa i sprzed kilku dni - więc zmrożona. Ja i narty - to raczej niemożliwe :;230

Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu w kwiaciarni widziałam już doniczki kwitnących prymulek. Były cudne - tylko ta pora...Przecież dopiero zaczął się styczeń... Nawet nie wspominam o hiacyntach, bo te już przed świętami oferowali do stroików bożonarodzeniowych ( :shock: )
Uwielbiam kwiaty to fakt. Nie wiem jak Wy się na to zapatrujecie, ale ja uważam, że ta zimowa przerwa jest potrzebna. Bo czyż przebiśniegi, krokusy czy szafirki przyprawiałyby nas o szybsze bicie serca czy westchnienia gdyby całą zimę otaczały nas piękne, kolorowe, kwitnące kwiaty :?:

Dwa dni temu minęło mi pół roku jak nie palę :heja Z tej okazji zafundowałam sobie katalog lilii - czekam aż mi przyślą. Będę cieszyć oczy i wybierać. Może uda mi się nawet nazwać te lilie, które już mam...
Za kilka dni planuję zacząć "ogrodniczy sezon" ;:224 Mam kilka różnych cebulek i chcę je posadzić do doniczek.

Zima...
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Monia68
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11668
Od: 25 wrz 2007, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje spełnione marzenie tu.ja cz.3

Post »

Izuniu, rzeczywiście śniegu u Ciebie niewiele...
Na nartach też nie jedżę :;230 Zresztą w młodości nie miałam okazji, żeby się nauczyć, a później moje uwielbienie zimy mi nie pozwoliło :lol: :lol: Zawsze mówiłam,że mogę się przejść po deptaku w St. Moritz, ale żeby od razu jeździć :;230 :;230
Teraz przy Pawełku na nowo odkryłam łyżwy i doszłam do wniosku, że to świetna zabawa!! Do końca zimy będziemy jeździć co tydzień :)
Serdecznie pozdrawiam, Monika
AFRYKA
Mój ogród.
Awatar użytkownika
abeille
1000p
1000p
Posty: 5035
Od: 4 mar 2009, o 12:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: spod Paryża

Re: Moje spełnione marzenie tu.ja cz.3

Post »

Izuś, śniegu niewiele ale może jeszcze dopada. U nas zapowiadali ale chyba nic z tego nie bedzie bo
tylko kilka płatków pokręciło się i nic nie przykryło. A tu zimno takie okropne, przydałby się akurat. ;:224
Cieplutkiego popołudnia :wit
Cieplutko pozdrawiam Wiesia
Wątki Pszczółki
Wątek Wisienki i nasze klimaty "Francja znana i nieznana"
Awatar użytkownika
Donneczka
200p
200p
Posty: 348
Od: 16 cze 2009, o 00:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ELBLĄG OKOLICE

Re: Moje spełnione marzenie tu.ja cz.3

Post »

Izo mam ten katalog.....jakbym wiedziała ze chcesz to bym pożyczyła, Ale pięknoty w nim , że głowa boli :D :D :D ...Chcesz troszkę kasy wydać? To polecam :heja :heja
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8926
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: Moje spełnione marzenie tu.ja cz.3

Post »

Witam cieplutko choć zimowo!
Moniś - ja również wolę łyżwy. Na szczęście troszkę śniegu dosypało, a właściwie doprószyło :)
Wiesiu - zima jest po to by było zimno :;230 Ogrodnicy też muszą odpocząć - choć nie bardzo to lubią...
Masz rację Dorotko! Jest na czym oko zawiesić. Pewnie kilka zamówię, ale bez szaleństwa. To dopiero styczeń...A Ty wybrałaś coś dla siebie? Możemy zrobić wspólne zamówienie...

Całkiem niechcący zaczęłam sezon zakupowo-ogródkowy. Dwa dni temu kupiłam w Kauflandzie nasiona goryczki alpejskiej. Na nic się zdały postanowienia, że nasion tych co mam starczy mi jeszcze na kilka lat :oops: Zbzikowałam w zeszłym roku na punkcie swojej goryczki i po prostu MUSIAŁAM kupić te nasiona ( mimo, że to nie pora - ani na kupowanie, ani na sianie ). Jak kupiłam to wysieję i zobaczymy z tego wyjdzie ;:224

Czyli czas najwyższy podsumować zeszły rok...Trzeba przyznać, że był dość pracowity.

Styczeń - zima...

Obrazek Obrazek

Luty - wciąż zima... Obrazek Obrazek Obrazek

Marzec - nadzieja na szybką wiosnę. Budzą się pierwsze kwiaty. Znów spadł śnieg :(

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8926
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: Moje spełnione marzenie tu.ja cz.3

Post »

Kwiecień - kwitnący i pracowity. Wycinamy wiśnię i orzecha. Powstają nowe rabatki.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Maj - to tulipany, pierwsze liliowce i "walka" z bunkrem i basenem...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek - powstaje biała rabatka

Czerwiec - zbliża się lato...Kwitną moje pierwsze pomidory w życiu, zakwitła ismena :heja

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8926
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: Moje spełnione marzenie tu.ja cz.3

Post »

Lipiec - królują liliowce i lilie. Sadzę pierwsze rośliny na skalniaku. M zaczyna szykować miejsce pod wrzosowisko.

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Sierpień - wciąż trwają prace ziemne przy wrzosowisku. Działka kwitnie w najlepsze. Zaczynają dojrzewać pomidory. Niestety jabłek i śliwek mamy tylko na spróbowanie :(

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wrzesień - królują dalie, rozchodniki i oczywiście wrzosowisko. Doświadczyłam własnego cudu w naturze :wink: - zakwitła datura :shock:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
ida74
---
Posty: 4355
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Re: Moje spełnione marzenie tu.ja cz.3

Post »

BRAWO ;:172
U mnie też śniegu jak na lekarstwo :? ,a wszyscy donoszą,że u nich śnieżyce :?
Izo możesz być z siebie dumna ;:180
Ja też stoję w boksach startowych ,ale jeszcze czekam ;:65
Jakbyś miała nadmiar kasy ,to wejdz na stronę FRENCHI :) tam mają nasiona kwiatków :shock: sama się skusiłam .
Zrobili u nas wielgaśne lodowisko ,ale jeszcze się nie skusiłam .Jakoś nie mogę sobie wyobrażić,że te łyżwy mnie utrzymają.
Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w nowym roku i spełnienia marzeń z listwy chciejstw Ci życzę :wit
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”