Mój piękny ogród- anulka cz.1 2007 r.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

NIczym nie podkarmiam -słowo.Wiosną podlewam tylko 2 razy florowitem.To taka odmiana o sztywnych pędach i duzych kwiatach.Uwielbiam takie dalie.
Zobacz na pw :D
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15075
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

No, koniec swiata! Widziałam już duże dalie ale 30cm?! Obrazek

Roślinki które przywiozłas z targów są śliczne. Nie rozumiem, co masz im do zarzucenia? ;)
Piękna jesień u Ciebie, Aniu :D
Zdradź mi proszę, do kogo należą te pomarańczowe korale?
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Post »

Anulko ... bywam u Ciebie często choć o tym nie wiesz ;:113 oglądam Twoje włościa i podziwiam jak wszyscy :D Dalie masz bosssskie ;:138 jak również wszystko inne też :D Zazdroszczę Tobie i innym, że mieszkacie w regionach, w których jest możliwość zakupu roślinek na różnych targach ogrodniczych. U nas niestety nie ma czegoś takiego :cry: wiadomo... Podlasie :( kresy i zaścianek ;:110 ;:110 ;:110 ale na szczęcie mam WAS i mogę cieszyć się i podziwiać wasze zdobycze ogrodnicze ;:80
orchidea
Przyjaciel Forum - weteran
Przyjaciel Forum - weteran
Posty: 102
Od: 16 maja 2007, o 15:57
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Fajny okaz
Pozdrawiam cieplutko.
Renia
Awatar użytkownika
kryska
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2338
Od: 30 kwie 2007, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ziemia Lubuska

Post »

Dalia na zdjęciu to cudo. Jaka ona jest wysoka, bo ja kiedyś miałam podobną i rosła do 2,5 m w górę. W ogóle dalie są piękne ale wymagają silnego kręgosłupa i zdrowych stawów no i jeszcze miejsca na zimowanie. Dlatego musiałam się z nimi pożegnać. Ostał mi sie tylko jeden krzak.
Życie jak krajobraz, ciągle się zmienia.
Zapraszam do odwiedzania moich wątków - kryska
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 22038
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Anulko - z nałogiem nie wygramy...
musisz zacząć zmniejszać kepy dotychczasowych nasadzeń aby móc wsadzać nowe rośliny....
albo powiększyć ogród. ;:113
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

Moja dalia nie tylko jeszcze rosnie ,ale i zmienia kolor.Teraz zrobiła się bardziej czerwona.Nawet można się za nią schować :D Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
piku
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1948
Od: 12 lip 2007, o 13:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk / Podkarpacie

Post »

Ale cudo ;:77 , takiego okazu nigdy nie widziałam :roll:
pozdrawiam Wiesia :wit
ogród / siedlisko / sukulenty / inne roślinki
Awatar użytkownika
lila31
Moderator Forum.
Moderator Forum.
Posty: 2642
Od: 20 lip 2006, o 12:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubin

Post »

Anulko dalii nie chwalę bo inni już to zrobili. Ciekawi mnie tylko czy to taka odmiana, czy tak jej dobrze u Ciebie. Przepiękna. :D

Z zakupów, prześliczna brunera, poluję na taką, może mi się uda? Niech Ci zdrowo rośnie.

Że na targach niewiele kupiłaś, szkoda, ale z drugiej strony człowiek staje się spokojniejszy, jakoś tak na większym luzie wchodzi do sklepów z roślinami. ;:112
Na tym etapie zamienia się w myśliwego, co ciekawego uda się upolować, a jaka radość gdy trafi na jakiś rarytasik. :D
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

Izo -myslałam ,ze na targach dostanę cos ekstra.Lubię nowosci chociaż nie zawsze przetrzymują zimę.Tak miałam z prósznikami.Rośliny były ładne ,ale dużo ciekawsze mozna dostać na allegro lub sklepach internetowych.
A te ładne korale to irga i ogniki :D

Aniu dziękuję za odwiedziny.Ja tez czesto bywam prawie we wszystkich ogrodach ,ale z pisaniem gorzej bo czasowo sie nie wyrabiam a spać tez trzeba ;:41 :D
Szkoda ,ze u Ciebie nie ma takich targów ,ale moze są w najblizszym duzym mieście?Ja wiekszośc zakupów robię w ogrodnictwach.Jak masz ochotę to przyjedż na targi wiosenne-zjmę się Tobą :lol:

Krysiu -ja dalie uwielbiam właśnie za ich kolorystykę , róznorodność chociaz są problemowe.
Ta dalia nie jest wysoka i bardzo ładnie sztywno stoi.Nie lubię
dalii ,które się ''kładą'

KaRo-Krysiu w tym roku zamierzam tak zrobić -całkowitą modernizację w ogrodzie.Tylko ,jak mam coś wyrzucić to zaraz szukam miejsca na przesadzenie i tyle mam z tego :cry:
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

Lilu ,jak nie dostaniesz takiej brunery to masz załatwioną :lol: Ja mam jeszcze o gładkich lisciach .Mam też zamówioną o lisciach mozajkowatych.Daj znac co potrzebujesz.
Faktycznie masz rację -ja teraz szukam juz roslin ciekawych ,niespotykanych gatunkowo i kolorystycznie.I znowu ten sam problem-jezdzenie po ogrodnictwach ,całe godz. przed internetem.Kiedy ja się z tego wyleczę?I ciagle mi mało i mało.I jeszcze cos kupić i jeszcze i tak bez końca. :twisted:
Awatar użytkownika
Dorota T.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1379
Od: 11 mar 2007, o 12:09
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Pięknie i kolorowo u Ciebie i jeszcze te 'amerykanckie' rozmiary. :shock:
Pozdrawiam.
Inter vepres rosae nascuntur. Róże rosną wśród cierni.
Mój ogródek-cz.1 ... Mój ogródek-cz.2 ...
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

A tak na marginesie kupiłam sobie :D na poprawę samopoczucia taką oto roslinkę Obrazek Obrazek Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”