Filmy?

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 488
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

Moje ulubione filmy to Terminator wszystkie części ale również Lot nad kukułczym gniazdem i Przebudzenia. Lubię też filmy oparte na faktach. Nie przepadam za wojennymi bo po prostu ich nie rozumiem. Nigdy nie mogłam zrozumiec po co z kim jak się kto bije. Nie lubię takich scen kiedy ginie mnóstwo ludzi a każdy człowiek jest nic nie znaczącym elementem taktyki wojskowej. Przecież śmierć każdego człowieka to dramat a w tego typu filmach nie ma to zupełnie znaczenia.
Lubię filmy o Chrystusie a okolica Wielkanocy to mój ulubiony czas kiedy oglądam tego typu filmy z przejęciem, niezmiennie co roku w ten sam sposób.
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Awatar użytkownika
basga
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7699
Od: 12 sie 2007, o 21:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

-Alternatywy 4
-Miś
-American Pie
-Braterstwo Wilków
-Kill Bill
-Szklana Pułapka
itd.itp. :lol:
Awatar użytkownika
zuzulec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 865
Od: 23 kwie 2007, o 22:14
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

;)

Post »

U mnie weekend był dosyć filmowy. Powróciłam do lekkiej komedyjki "To właśnie miłośc", później była "Miłość w Nowym Jorku" a na zakończenie - "Zycie za życie" - ostatni szczerze polecam!!!

Pozdrawiam słonecznie ;:3
Lucyna
Pozdrawiam słonecznie ;:3
Lucyna
Moje storczyki ...
Awatar użytkownika
livia
200p
200p
Posty: 299
Od: 6 cze 2007, o 00:47
Lokalizacja: małopolska

Post »

Dirty dancing, Stowarzyszenie umarłych poetów, Seksmisja,Pojutrze, pan i pani Smith
Awatar użytkownika
zuzulec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 865
Od: 23 kwie 2007, o 22:14
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Jeszcze "Syreny", "Gorzkie gody" Polańskiego - i "Drobne cwaniaczki" - Woody Allena - wszystkie z Hugh Grantem. Polecam!!
Pozdrawiam słonecznie ;:3
Lucyna
Moje storczyki ...
anna28
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 16
Od: 10 cze 2006, o 16:43
Lokalizacja: wielkopolska

Post »

U mnie priortyet filmowy to : "U PANA BOGA ZA PIECEM" i uwaga tylko nie śmiejcie się "james bond:) :oops: niezły rozmach co nie:)?

pozdrawiam,Ania
Awatar użytkownika
empuza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4296
Od: 4 cze 2007, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Jest wiele filmów , ktore mogłabym oglądać codziennie, tak jak np; sagę Karguli i Pawlaków czy "Noce i Dnie" ale ostatnio jestem pod wrażeniem filmu pt. "Wielka cisza'' w reżyserii Philipa Gröninga.
To film o świadomości, absolutnej obecności, o życiu ludzi, którzy w najczystszej formie poświęcili całe swoje życie Bogu.
Polecam.
"Gdy w jednym domu światło gaśnie i ogród przestaje żyć, w drugim rodzi się nowe życie."
Empuzka i jej ROD-wy świat-rok 2012
Awatar użytkownika
zuzulec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 865
Od: 23 kwie 2007, o 22:14
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

anna28 pisze:U mnie priortyet filmowy to : "U PANA BOGA ZA PIECEM" i uwaga tylko nie śmiejcie się "james bond:) :oops: niezły rozmach co nie:)?

pozdrawiam,Ania
Ania,
jeżeli ktoś się będzie śmiał z Jamesa Bonda - to już na pewno z mojego dziwactwa. Uwielbiam Batmana - wszystkie części - wersje filmowe. A Michael Keaton w pierwszych dwóch częściach był dla mnie najlepszy. A pierwsza część ma już "swoje latka" - jest z 1989 roku.. jak ten czas pędzi.. Lubię do nich wracać.... Ale pamiętam - poznałam jedną Szwedkę - ta to już miała kompletnego bzika na punkcie Batmana - w jej zbiorach było sporo oryginalnych komiksów... też niezłe ;)

Pozdrawiam słonecznie ;:3
Lucyna
Pozdrawiam słonecznie ;:3
Lucyna
Moje storczyki ...
Awatar użytkownika
nemo56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1623
Od: 18 sie 2005, o 15:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

Gdybym mógł jeszcze raz obejrzeć amerykańską komedię "Pechowiec na prerii" z Bobem Hope

http://www.filmweb.pl/Pechowiec+na+prer ... s,id=32924
Pechowiec na prerii- opisy - FILMWEB.pl
Jakub . . . . .
sylwiak
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 6 cze 2007, o 19:12
Lokalizacja: Jastrzębie

Post »

Witam.Moje ulubione filmy to Czułe słówka,Stalowe magnolie,wszystkie części Anii z Zielonego Wzgórza(chociaż dwie pierwsze części są naj,naj),polskie komedie (Miś,Alternatywy,Zmiennicy,Kogel Mogel itp.itd),Fuks,Chłopaki nie płaczą,Dzień świra i wiele wiele innych.Ale i tak najbardziej kocham czytać książki,na długie jesienne wieczory polecam np.Monikę Szwaję,Joannę Chmielewską i wiele innych polskich autorek i autorów.Dobrej nocy życzę.
Awatar użytkownika
zuzulec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 865
Od: 23 kwie 2007, o 22:14
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Dzisiaj po raz pierwszy trafił do mnie film - 'igraszki losu" . Lekki, romantyczny film do zobaczenia we dwoje - przedstawiający siłę przeznaczenia. Po obejrzeniu zaczynamy zastanawiać się - co faktycznie jest nam pisane. Polecam!!!

pozdrawiam słonecznie ;:3
Lucyna
Pozdrawiam słonecznie ;:3
Lucyna
Moje storczyki ...
Awatar użytkownika
Dorota T.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1379
Od: 11 mar 2007, o 12:09
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Polecam film KATYŃ.
Dzisiaj oglądałam i jestem pod wrażeniem.... . :!:
Inter vepres rosae nascuntur. Róże rosną wśród cierni.
Mój ogródek-cz.1 ... Mój ogródek-cz.2 ...
Awatar użytkownika
zuzulec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 865
Od: 23 kwie 2007, o 22:14
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Też się szykuję do kina na Katyń. Ale jeszcze kilka dni sie muszę wstrzymać.
Pozdrawiam słonecznie ;:3
Lucyna
Moje storczyki ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”