Moja familokowa oaza spokoju cz. 4

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Hanka 1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3058
Od: 30 kwie 2008, o 20:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Kielc

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz. 4

Post »

JAKUCH pisze:Mount Shasta najbielsza z białych i również opinie bardzo różn
Jadziu a ja ją mam i jestem bardzo zadowolona.Co prawda po obfitym deszczu kwiaty trochę brzydną ale tak ma każda róża o jasnym kwieciu.Tej czerwonej nie mam to i nic Ci nie powiem.
Goździk cudny i na pewno pachnie. ;:196
U mnie też jeszcze nie mogłam nic zrobić w ogrodzie bo bardzo mokro.Może na przyszły tydzień
kochajmy ludzi, tak szybko odchodzą...
oaza spokoju Hanki
ciasta domowe Hanki
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz. 4

Post »

GABI około 20 beznadzieja bez kwiatu a liście zmaltretowane

HANIU Ania Ds też ją ma i jest z niej bardzo zadowolona oczywiscie z Mount Shasty . O tej czerwonej czytałam tutaj http://www.roses.webhost.pl/2009/06/josephine-bruce/ Gożdzik pachnie zabójczo . Ze względu na ten zapach go kupiłam . 1 grządkę już przekopałam
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
basjak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5033
Od: 20 wrz 2009, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz. 4

Post »

:wit
Ja tę "najczerwieńszą z czerwonych" sadziłam jesienią. Będziemy porównywać, jeśli moja w ogóle przeżyła.
OBI kusi, mnie dzisiaj skusił Practiker. Hortensjami, po 10 zł z przeceny.
:wit
Pozdrawiam mile - Basia
Balinki
Awatar użytkownika
roslynn
1000p
1000p
Posty: 1091
Od: 15 lut 2008, o 12:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz. 4

Post »

Mam jedną białą różę ale nie tak piękną. Dodam tylko, że wśród wszystkich tych kolorowych kwiatków rzuca sie w oczy. Zmarniała mi po przesadzeniu ale pewnie normalnie w tym roku odbije.
Ta ciemno czerwona prześliczna , ciekawe jak będzie w naturze wyglądać :D
Sabina

Moje linki
Awatar użytkownika
ada.kj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5076
Od: 2 gru 2008, o 12:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz. 4

Post »

Jadziu. Oglądałam Twoje zakupy. Też byłam w piątek w OBI, lecz na nic się nie skusiłam. Mam tylko ochotę na bratki i iglaczki i chyba dziś po nie podjadę. Goździki mam z własnego wysiewu, więc w tym roku chyba zakwitną. Mam dosyć róż kupowanych w ciemno, które później bez przerwy chorują, chociaż nie powiem, też kilka kupiłam w tym roku, ale chyba udało mi się z odmianami. Nie wiem jak Twoje róże, ale moje sadzone jesienią, które po zejściu śniegu miały zielone listki po ostatnich mrozach bez śniegu /a we Wrocławiu było -17o wygląda na zmarznięte. Jeszcze mam nadzieję, że odbiją, ale dziś bardzo źle wyglądają.
Miałaś rację - dziś jestem lekko połamana, ale to chyba normalka po zimie i do jutra będzie wszystko dobrze.
Co my wiemy to tylko kropelka. Czego nie wiemy to cały ocean.
Pozdrawiam cieplutko Ada vel Krysia
Księżycowe rabatki u Adki adolinki
Awatar użytkownika
dominikams
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5441
Od: 21 sty 2008, o 10:48
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz. 4

Post »

Super zakupy, Jadziu :D Ja do Obi jakoś mam nie po drodze, może to i lepiej :;230 Za to byłam wczoraj w LM i Carrefourze i jeśli chodzi o rośliny to beznadzieja - kwitnące jabłonie, trzymają je tam już pewnie ze 2 tygodnie, róże przebrane, a w LM to w ogóle róż nie było (tylko miniatury w doniczkach w 1 kolorze). Mieli za to dużo domowych - m.in. kwitnące cytryny. Cena kosmiczna, ale powąchałam sobie jak pachną - niesamowite, po prostu odlot!!!
goryczka143
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6531
Od: 21 sie 2009, o 20:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz. 4

Post »

JADZIU Witaj!
Ja Ci jednak zazdroszczę bo kupować i widzieć To Nie Samo przesyłka nie Współpracy.
Ja to zrobiłam Pierwszy Raz, kupiłam Bez doniczek i żałuję.
Milej niedzieli;: 3;: 196
Awatar użytkownika
Olusia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11021
Od: 23 gru 2007, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kościan

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz. 4

Post »

Od środy 24.03 będą róże w Brico w kartonikach po całe 3,99
Będą wielkokwiatowe , wielokwiatowe i pnące.
Poza tym krzewy ozdobne po 3,89 i po 7,99 magnolie ( biała, różowa, żółta)
Sporo krzewów iglastych , azalie japońskie (12,99) rh , wierzby , hortensje, borówki amerykańskie
i wiele innych.
X-A-9
---
Posty: 1991
Od: 24 gru 2009, o 12:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz. 4

Post »

Jadziu te iglaczki to w jakiej cenie były? ten taki niebieskawy... urośnie duży czy będzie taki mały?
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz. 4

Post »

Jadziu Mount Shasta była u mnie w tamtym sezonie jedną z najzdrowszych róż, jest piękna, fotogeniczna i zdrowa.
Albo.. możliwe, że pasuje jej to stanowisko :uszy

Ma piękne, seledynowe pąki :D
Awatar użytkownika
hal1959
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8778
Od: 13 mar 2008, o 19:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz. 4

Post »

Jadziu taka samą różę kupiłam,tę czerwoną,tę białą miałam w ręku i nie wzięłam :roll:
Tawułkę kupiłam czerwoną,taką jasną mam.
U mnie już prawie śnieg zginął,bo lał deszcz w nocy i dzisiaj pół dnia,zgrabiłam z trawnika pleśń pośniegową
i robiłam przymiarkę do pergoli,jutro chyba zaczniemy ją robić.
Mam nadzieję,że jutro nie będzie lać ,bo sporo można by porobić w ogrodzie ;:224 :wit
Pozdrawiam.Halina
Hal-Linki
Aktualne
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz. 4

Post »

WITAM WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH . Niestety dopiero teraz mam czas ,zeby sie z Wami przywitac . Dziękuję wszystkim za odwiedziny mojego watku . Byłam tylko chwilkę w ogrodku ,ale zaczął padać deszcz i mnie wygnał do domu . Jeszcze na dodatek mialam gości .
HALINKO nie mam bialej tawułki dlatego kupiłam ,może jeszcze 1 dokupię jak gdzies spotkam . Może również jutro pojadę po pergolę dziś już rozmawiałam ze synem :tan . Tylko bedzie musiała trochę poczekać na realizację ,ale może już lezec .

IGOR ja niestety wolę jechać coś kupić ,a przez neta jeszcze nie zamawiałam i jakoś mnie nie ciągnie do tego .

ANIU czytałam właśnie Twój wpis dlatego tak napisałam . Mam Virgo ,która ma równiez seledynowe pączki . Zobaczę jak u mnie będzie się zachowywac . Ciekawe jaka będzie ta druga . Wszystko przede mną

ADRIANIE to są malutkie iglaczki i raczej takie zostaną . Pisało ,że do sadzenia na tarasy, balkony więc sobie kupiłam . Kosztowały 3,99 więc to żaden wydatek . Posadziłam jednego na skalniaku . Mam tylko nadzieję ,ze będa zimować w gruncie . Takiej opcji nie przeczytałam . Wszystkie sa ładne w TESCO równiez są

OLU u mnie takiego sklepu nie ma ,a na azalie japonskie też choruje . Sezon dopiero się zaczyna ,więc wszystko przed nami

KRYSIU dobrze ,że nie masz koło siebie takich sklepów zawsze coś by Cię skusiło . Takich rarytasów jak u Ciebie to tam nie ma

DOMINIKO żadnych domowych już nie kupuję tylko skusiłam się na gożdzika i mam go przy kompie ,żeby mi fajnie pachniał

KRYSIU ale masz mocne postanowienie . Czasem tez tak mam . Nabrałam więcej ,ale potem sukcesywnie kładłam z powrotem . Przychodzi refleksja czy mi starczy pieniędzy a ida święta . U mnie również tak było i jedna chyba całkiem mi padła ,a tak pięknie pachniała

SABINKO no właśnie czase na obrazku pięknie wygląda a w rzeczywistosci można się potem rozczarować .

BASIU no widzisz porównamy jakie beda i czy w takich samych warunkach będą rosły . Mam 3 takie ogrodowe hortensje i 1 kupiłam w Nomi jesienią . Taki herlak ciekawe jak w tym roku zakwitnie i czy zakwitnie .
Dziękuje wszystkim za piękne wpisiki i pamięc ;:196 ;:196 dla wszystkich
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
basjak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5033
Od: 20 wrz 2009, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz. 4

Post »

Szczęśliwa kobieta jesteś, że nie kusi Cię kupowanie przez internet ;:108 Mnie kuszą markety, szkłki, ogrodnictwa wszelkiej maści i oferty internetowe też :oops:
;:196
Pozdrawiam mile - Basia
Balinki
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”