Jestem nowa

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Zablokowany
marzena 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2622
Od: 5 lip 2008, o 06:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Jestem nowa

Post »

Witaj Elu :wit
koniecznie pokaż kwiaty jak rozwiną się u skrzydłokwiata.Mam takiego samego i zastanawiam się ,czy będą białe ,czy zielone ;:224
pozdrawiam Marzena
Spis moich linków
Awatar użytkownika
pingu
1000p
1000p
Posty: 1096
Od: 23 maja 2009, o 22:50
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: aktualnie łódzkie

Re: Jestem nowa

Post »

Piękną paczkę z roślinkami dostałaś. Niech zdrowo rosną. Wielkanocnik i anturium bardzo ładne ;:138
Domki dla kwiatków masz super :uszy
Patrycja Moje doniczkowce
"I have spread my dreams under your feet; Tread softly because you tread on my dreams."
"Rzuciłem rozpostarte sny pod twoje stopy; Stąpaj ostrożnie - depczesz moje sny." W.B.Yeats
Awatar użytkownika
AGA Z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3777
Od: 14 paź 2009, o 11:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Jestem nowa

Post »

Ela, skąd Ty bierzesz takie zajefajne doniczki :?: :?:
Ja jakoś nie mam zdolności do szukania. Albo za mało się rozglądam. :(
Pozdrawiam Agnieszka
Spis treści
Awatar użytkownika
ewelina8005
1000p
1000p
Posty: 2280
Od: 24 lip 2009, o 12:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łopuszno/Kielce

Re: Jestem nowa

Post »

Eluś piękne nowości dostałaś,masz nowe anturium ;:63
Niech zdrowo i szybko rosną
Doniczki też masz piekne
pozdrawiam ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
nusia
1000p
1000p
Posty: 1042
Od: 3 mar 2007, o 18:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnyśląsk

Re: Jestem nowa

Post »

Elu czy krasnokwiat kwitł Ci już? :shock:
Czy będzie miał białe kwiaty???
Awatar użytkownika
maribat
1000p
1000p
Posty: 4942
Od: 4 mar 2010, o 12:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Jestem nowa

Post »

Elu jak zwykle pięknie posadziłaś wszystkie swoje nowości, a nowości - brawo ;:63 ;:63 na pewno szybko się podciągną :uszy :uszy
wszystko moje jest tu:
zapraszam
Awatar użytkownika
katarzyna3221
500p
500p
Posty: 816
Od: 25 lis 2009, o 21:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie--Pilzno

Re: Jestem nowa

Post »

Witaj Eluniu ;:196 trzymam mocno kciuki za roślinki mam nadzieję że wszystkie dadzą radę :D doniczki jak zwykle pięknie dobrane do kwiatuszków ;:108 ..
e_w_u
500p
500p
Posty: 699
Od: 27 sie 2008, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jestem nowa

Post »

Cieszę się, że nie przeleżała weekendu, szkoda tylko, że dostały w kość :( Doniczki łatwiej pakować.. Mam nadzieję, że będą ci bujnie rosły. Anginka (lubi rozproszone światło, i jak Ci trochę podrośnie to skubnij jej czubek żeby się rozkrzewiła). Trzykrotka (jak będzie miała więcej światełka niż u mnie to jeszcze trochę urosną listki i będą bardziej fioletowe.) Vallota ( stoi u mnie na oknie wschodnim - koło grubosza i jest zdaje się zadowolona), grubosz - j.w., Wilczomlecz - czerwony, (nie jestem pewna czy nie masz bo gdzieś kawałek czerwonego kwiatka mignął na fotkach, ale nie pisałaś, więc może nie masz ;) u mnie stoi na oknie zachodnim i mój główny problem to fakt. że niedługo mnie przerośnie.) Epi masz więc wiesz, kolorek znasz. Setkrezea purpurowa (setcreasea purpurea) też z gatunku światłolubnych. Nie wiem jak by zniosła okno pd, ale u mnie przy zachodnim, jej zawsze światła za mało.. Calla Lubi światełko i wodę. ale to już pisałam. Trzymam mocno kciuki, żeby ci ładnie rosły :)
Moje kwiatki :)
Pozdrawiam Ewa
Awatar użytkownika
Anetta
1000p
1000p
Posty: 4142
Od: 17 sie 2009, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Rypin kuj-pomorskie

Re: Jestem nowa

Post »

Elu znów masz coś fajnego co oczyska moje cieszy a mianowicie anturium dwukolorowe, przepiękne jest ;:138
Awatar użytkownika
kati-1976
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3792
Od: 28 wrz 2008, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Zgierz łódzkie

Re: Jestem nowa

Post »

Elu, super roślinki w boskich osłonkach, takich wiosennych.
Nowości też superaśne. Trzymam kciukasy by się przyjęły i rosły pięknie :D
Moje doniczkowce i sukulenty
"Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości"
Awatar użytkownika
trzynastka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12861
Od: 8 paź 2009, o 18:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jestem nowa

Post »

Piękne roślinki piękne doniczki :) a niespodzianka paczka cudna :)
Awatar użytkownika
elaipawel4
1000p
1000p
Posty: 1927
Od: 23 lis 2009, o 16:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dobrków koło pilzna

Re: Jestem nowa

Post »

Kilka dni mnie nie było a tutaj tylu wspaniałych gości . Wybaczcie moi kochani ale miałam taki maraton ze prawie zapomniałam jak sie nazywam i już lecę i odpisuję wszystkim.
Celinko-dziekiję ;:196 pochwały należą się e-w-u
Kasiu-dziękuję ;:196 doniczki akurat były tylko w takich kolorach ale mnie takze bardzo się podobają,trzymaj mocno te kciuki bo warto.
Anetko- dziękuję ;:196 anturium juz wypuszcza liścia ,bardzo szybko sie zaklimatyzowało mam nadzieję ze równie szybko u mnie zakwitnie :lol:
Ewuniu- zastosuję się do zaleceń roślinki juz w ziemi jak tylko sie zaklimatyzują poszukam dlanich ślicznych doniczek ,a z tego co mi przysłałaś mialam tylko gruboszka od Moniki ,wielkie nie dziękuję ;:196 tylko cały czas mi wisi na sumieniu paczuszka do ciebie mam tyle roslinek ale akurat to o co prosilaś w powijakch.
Kasiu- dziękuję za niedługo znów muszę upolować kilka sztuk w rozsądnej cenie :wink:
Martynko-jestes kochana skrzydłokwiat od ciebie juz liścia rozwiną a paczuszka do ciebie poleci po niedzieli napiszę jeszcze na pw kiedy wyslę.
nusiu-krasnokwiat jeszcze nie kwitł u mnie ale widziałam kwiaty macierzystej rosliny na zdjeciu ,bedzie biały,jeszcze marzy mi sie pomarańczowy ma zupełnie inne liście ale kwiat jak z bajki ;:196
Ewelinko-dziękuję, anturium dobrze sie ma jeszcze kilka rodzajów aby była pełna kolekcja mam nadzieje ze ja utrzymam bo mój gigant różowo zielony coś zółkna mu liście :cry:
Aguniu-ja na doniczki poluję kupuję w sklepach po 4 zł i w ogrodniczym ,róznie ale rzeczywiście rozgladam sie we wszystkich mozliwych sklepach.
pingusiu-dziekuje czekam na kwiatki wielkanocnika jak dziecko na prezęt ;:65
Moniczko- ja kupiłam za 2zł w kauflandzie ale jest malutki ,były wszystkie kolory a ta cena 38 to z kosmosu chyba :shock:
Igorku- nie wazne kiedy byleby paczki nie zleciały jeszcze sie trzymają :tan
Aniu-jak tylko sie rozwinie i nie zwali paczków na pewno cyknę ładna fotkę ;:196
Ela
Zaglądnijcie ''Jestem nowa''
Awatar użytkownika
kati-1976
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3792
Od: 28 wrz 2008, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Zgierz łódzkie

Re: Jestem nowa

Post »

Ja też mam Krasnokwiata białokwiatowego i kwitł mi do momentu, kiedy trafiłam na nasze forum. Tutaj dowiedziałam się co mam i stworzyłam mu książkowe warunki, łącznie z odżywianiem ,ziemią i odpoczynkiem i co PRZESTAŁ MI KWITNĄĆ :shock: Zupełnie nie rozumiem tych roślin :evil:
Moje doniczkowce i sukulenty
"Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości"
Zablokowany

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”