Wystawy storczyków w 2010r - fotorelacje, komentarze...

Zablokowany
Jovanka
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2403
Od: 29 cze 2006, o 00:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Wystawy storczyków w 2010r - fotorelacje, komentarze...

Post »

Dla :wink: umilenia czasu przed kolejną wystawą w Sosnowcu mozna obejrzeć jeszcze moje fotoreportaże z Drezna.
W moim wątku personalnym postaram się przyblizyć ważniejsze aspekty wyjazdu do Drezna ,spostrzeżenia .
relacje spotkań z ciekawymi ludźmi branży storczykowej .Postaram się pokazać to co mnie zaskoczyło , też trochę nowinek omówię.
Ale :P to może zacznę... już po Świętach :lol:

Część zdjęć jest w galerii " picasa" - podaję linki dostępu :
http://picasaweb.google.pl/joanna770/Dr ... 5uPAxND8Aw#
http://picasaweb.google.pl/joanna770/Dr ... xsn8-82bdw#
http://picasaweb.google.pl/joanna770/Dr ... 4unbx62BZA#


życzę kolorowego :P odbioru
pozdrawiam JOVANKA

nie ma to jak awaria komputera :twisted: -mnie przez trzy dni wytrzymała z galerią.Ale jest..
Awatar użytkownika
grazka2211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2820
Od: 14 paź 2008, o 11:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: MILICZ-CAVAN-IRLANDIA

Re: Wystawy storczyków w 2010r - fotorelacje, komentarze...

Post »

Witajcie moi mili.
Jestem po pierwszej wystawie w Irlandii. Wrażenia ?
Wystawa malutka tylko 2 może 3 wystawiajacych swoje kwiatki. Ceny? Różne , moim zdaniem za phalenopsisy trochę dozo chcieli ale np. Vandy jak dla mnie w przystepnej cenie. Co dla mnie było ważne - kupować rośliny można było bez problemu.Jak na drugi dzień to i wybór był spory.zdjęć narobilismy ale niestety mam teraz problem z kompem ale na pewno coś wstawie . Myśle ze również Agnieszka(Aogyy) coś powkleja.
doniczkowe , prace mojej córki ZAPRASZAM.
Przepraszam za błędy w tekstach .Winą jest sprzęt z którego korzystam .
Jovanka
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2403
Od: 29 cze 2006, o 00:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Wystawy storczyków w 2010r - fotorelacje, komentarze...

Post »

UWAGA !!

NASTĄPIŁA ZMIANA TERMINU WYSTAWY W SOSNOWCU

WYSTAWA ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 23-24-25 KWIETNIA 2010r.-Miejsce b/z EGZOTARIUM.

Przełożenie terminu jest uzasadnione sytuacją związaną uroczystościami żałobnymi i pogrzebowymi w kraju.
Ustalone zostały w dniu dzisiejszym ; przypadają na nasz pierwotny termin wystawy, stąd konieczność zmian.

Zapraszam w nowym terminie 23-25 kwietnia.JOVANKA
Awatar użytkownika
Nesuniaaa
500p
500p
Posty: 924
Od: 8 kwie 2009, o 17:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wystawy storczyków w 2010r - fotorelacje, komentarze...

Post »

Dusiu coś strasznego to jest to, co się wydarzyło w Polsce. Nie histeryzuj tak, bo wystawa się odbędzie. Czy Ciebie na prawdę nie obchodzi to co się stało?
Moje storczyki ------> http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=29&t=21813" onclick="window.open(this.href);return false;
Storczyki cz. 2 --------> http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=29&t=41733" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11980
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Re: Wystawy storczyków w 2010r - fotorelacje, komentarze...

Post »

Obchodzi, ale ja na wystawę czekałam rok, dni odkreślałam na kartce, a ten tydzień będzie jak wiele lat, będzie się ciągnął w nieskończoność, bo czas ma przykry zwyczaj spowalniania swego biegu, gdy na coś z utęskieniem czekamy. I do tego wystawa na pewno będzie mniejsza, bo w tym samym czasie ma być w Krakowie, więc pewnie wystawcy tam pojadą :((((.
ana777
200p
200p
Posty: 334
Od: 1 kwie 2010, o 16:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: k. Wrocławia

Re: Wystawy storczyków w 2010r - fotorelacje, komentarze...

Post »

Wybacz, mam nadzieję, że Cię nie obrażę, ale uważam, że mimo Swojego rozczarowania zmianą terminu wystawy nie powinnaś akurat nad tym tak rozpaczać. Nie przesunęli tej wystawy z własnego widzi mi się... Ty i pewnie wiele innych osób czekało cały rok na wystawę, na to co się teraz dzieje nikt nie czekał. Czasem są rzeczy ważniejsze.
Pozdrawiam, Ania.
ana777
200p
200p
Posty: 334
Od: 1 kwie 2010, o 16:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: k. Wrocławia

Re: Wystawy storczyków w 2010r - fotorelacje, komentarze...

Post »

Oj no, nie chciałam byś brała tego bardzo do siebie. Tylko to chyba drażliwy temat... trudno nie dać ponieść się emocjom.
Z jednej strony rozumiem Twoje rozczarowanie, to coś bardzo ważnego dla Ciebie (i pewnie wielu innych osób). Z drugiej trochę można się rozdrażnić czytając Twój pierwszy post...
Tak czy owak na pocieszenie masz, że to tylko przesunięcie wystawy a nie odwołanie. Nie wiem jak oni to zorganizują, ale nie sądzę by bardzo ucierpiała bardzo którakolwiek z wystaw. Sosnowiec i Kraków bardzo daleko nie są więc kwestia dobrej logistyki i się załatwi...
Pozdrawiam, Ania.
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11980
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Re: Wystawy storczyków w 2010r - fotorelacje, komentarze...

Post »

Ale do Krakowa mam okropnie daleko i ciężki dojazd, nie będę mogła tam pojechać. Na obydwóch wystawach pewnie będą ci sami dostawcy, więc wystawa w Sosnowcu pewnie na tym ucierpi, bo każdy woli jechać do Krakowa. A tak chciałam sobie kupić jakieś fajne storczyki... Znowu moje marzenia się nie spełnią, znowu będę musiała czekać następny rok, w nadziei, że w końcu pojawi się biała Vanda.
Awatar użytkownika
BozenaK
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 33
Od: 12 lis 2008, o 21:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zabrze

Re: Wystawy storczyków w 2010r - fotorelacje, komentarze...

Post »

Storczykowa pisze:Ale do Krakowa mam okropnie daleko i ciężki dojazd, nie będę mogła tam pojechać. Na obydwóch wystawach pewnie będą ci sami dostawcy, więc wystawa w Sosnowcu pewnie na tym ucierpi, bo każdy woli jechać do Krakowa. A tak chciałam sobie kupić jakieś fajne storczyki... Znowu moje marzenia się nie spełnią, znowu będę musiała czekać następny rok, w nadziei, że w końcu pojawi się biała Vanda.
Witam :wit :wit
W temacie, że Sosnowiec ucierpi, ;:223 zgadzam się ze Storczykową. Kraków z pewnością "odciągnie" część

dostawców, ze szkodą dla Śląska... ;:110 ;:110 ;:110 Ale może się mylę?? Co Ty na to Jowanko???
Pociesz nas ;:180 ;:180 ;:180 ;:180
pozdrawiam serdecznie
Bożena
Awatar użytkownika
grazka2211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2820
Od: 14 paź 2008, o 11:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: MILICZ-CAVAN-IRLANDIA

Re: Wystawy storczyków w 2010r - fotorelacje, komentarze...

Post »

Obiecałam kilka dni temu wstawienie fotek z wystawy która odbyła się w Dublinie
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To na razie tyle.Jeżeli ktoś będzie miał ochotę to tutaj wkleję.Kilka pojedynczych kwiatków z wystawy znajduje się u mnie w storczykowym wątku.
doniczkowe , prace mojej córki ZAPRASZAM.
Przepraszam za błędy w tekstach .Winą jest sprzęt z którego korzystam .
Awatar użytkownika
justus27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16354
Od: 18 mar 2009, o 18:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorlice/małopolska

Re: Wystawy storczyków w 2010r - fotorelacje, komentarze...

Post »

O rany...jakie piękne vandy :shock: Ale Miałaś oglądania ;:108
parapetowce
Tylko marzenia serca się spełniają.
Awatar użytkownika
grazka2211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2820
Od: 14 paź 2008, o 11:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: MILICZ-CAVAN-IRLANDIA

Re: Wystawy storczyków w 2010r - fotorelacje, komentarze...

Post »

Justynko na samej wystawie nie było dużo kwiatków ale i tak jestem zadowolona.Najbardziej spodobało mi się to cudo
Obrazek
Oczami wyobraźni widziałam ją w swoim salonie -niestety nie była na sprzedaż a nawet jakby była to cena .....by mnie zabiła :;230.
Dusiu Twoje marzenie sie na pewno spełni.
doniczkowe , prace mojej córki ZAPRASZAM.
Przepraszam za błędy w tekstach .Winą jest sprzęt z którego korzystam .
Awatar użytkownika
aogyy
100p
100p
Posty: 104
Od: 30 wrz 2009, o 18:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Częstochowa-Bray/Irlandia

Re: Wystawy storczyków w 2010r - fotorelacje, komentarze...

Post »

Witam wszystkich, widzę, że Grażynce udało się już zamieścić parę zdjęć z wystawy w Dublinie, więc chciałabym dorzucić kilka swoich. Generalnie byłam tochę rozczarowana taą wystawą, był to bardziej kiermasz storczyków, szkoda, że nie zorganizowano żadnej ładnej ekspozycji tak jak to sie robi u nas w Polsce, no ale coż i tak warto było, tym bardziej, że czekałam na nią bardzo długo. Najbardziej rozczarowana byłam brakiem Phal botanicznych. A poza ty miałam wielką nadzieję, że uda mi się wreszcie zdobyć Mini Marka :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Agnieszka
Moje storczyki
Zablokowany

Wróć do „ORCHIDARIUM. Storczyki”