Moja młoda działeczka - aanula cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
bogusia177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5556
Od: 14 wrz 2007, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzislaw Śląski

Post »

Witaj Aniu ,znowu jestem-myślę że Twój cały czas spędzasz w ogrodzie,tak Ci powiem po śląsku ,,twoja zegroda je przeszumno mosz ogromniście dużo kwiotków ,musisz im fest pszoć,, masz gust dziewczyno.Będę jednak musiała wpaść na tą kawę

;:33 ;:8
Awatar użytkownika
Babopielka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6087
Od: 9 wrz 2007, o 19:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Rypina

Post »

wiesz co Aniu ja chyba też się skuszę na takie rolbordery bo fajnie to wygląda :roll: a czym je malowałaś drewnochronem :?:
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Post »

bogusia177 pisze:Witaj Aniu ,znowu jestem-myślę że Twój cały czas spędzasz w ogrodzie,tak Ci powiem po śląsku ,,twoja zegroda je przeszumno mosz ogromniście dużo kwiotków ,musisz im fest pszoć,, masz gust dziewczyno.Będę jednak musiała wpaść na tą kawę

;:33 ;:8
:D :D Lubię waszą gwarę :D to tak fajnie brzmi :D Trzeba czasami dobrze wysilić szare komórki żeby wszystko zrozumieć :lol:
Na kawę i na małe co nieco ;:136 ;:136 zapraszam serdecznie :D
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Post »

Babopielka pisze:wiesz co Aniu ja chyba też się skuszę na takie rolbordery bo fajnie to wygląda :roll: a czym je malowałaś drewnochronem :?:
Malowałam je dwukrotnie lakierobejcą. Zainwestowałam w farbę żeby mi nie zmarniały za szybko w ziemi. Siedzą w ziemi /te najstarsze/ już 5 lat i nic im nie jest :shock: Kupuję zawsze po sezonie albo przed, bo wtedy są dużo tańsze. U nas w Leroy Merlin są najtańsze .... :wink:
Awatar użytkownika
Babopielka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6087
Od: 9 wrz 2007, o 19:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Rypina

Post »

Dzięki za info chyba też tak zrobię :D fajnie to wygląda i nawet taki kolor by mi pasował :D
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Post »

Babopielka pisze:Dzięki za info chyba też tak zrobię :D fajnie to wygląda i nawet taki kolor by mi pasował :D
Jedne są w kolorze Tik a inne Cedr :) Cedr jest bardziej czerwony i dla mnie osobiście lepiej się podoba :D
Awatar użytkownika
gucia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2740
Od: 27 wrz 2007, o 18:27
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Post »

Aniu,
Jesteś zbyt skromna !!!!

Naprawdę, z kwitnących jesienią bylin mam tylko marcinki i widzę, że kwitnie jeszcze szałwia.
Nawet nie wiesz, jak bardzo ucieszyłam się z Twojej oferty. Wsadzę wszystkie byliny, bo miejsca wolnego mam mnóstwo.
Dziękuję. Proszę, podpowiedz, jak podać Ci swoje namiary i jak pokrywa się koszty wysyłki?
Na forum jestem od niedawna i jeszcze tego nie wiem.
Pozdrawiam serdecznie, Bożena
Moje wątki
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Post »

gucia pisze:Aniu,
Jesteś zbyt skromna !!!!

Naprawdę, z kwitnących jesienią bylin mam tylko marcinki i widzę, że kwitnie jeszcze szałwia.
Nawet nie wiesz, jak bardzo ucieszyłam się z Twojej oferty. Wsadzę wszystkie byliny, bo miejsca wolnego mam mnóstwo.
Dziękuję. Proszę, podpowiedz, jak podać Ci swoje namiary i jak pokrywa się koszty wysyłki?
Na forum jestem od niedawna i jeszcze tego nie wiem.
Guciu :) z kosztem przesyłki to jest tak, że albo wysyłamy coś na wymianę albo dogadujemy się jakoś :) Na PW domówimy się co i jak ... :D
Awatar użytkownika
Becia
1000p
1000p
Posty: 1788
Od: 9 lip 2007, o 16:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Sląsk

Post »

Aniu pokaż proszę jesień w Twoim ogrodzie :D
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Post »

Becia pisze:Aniu pokaż proszę jesień w Twoim ogrodzie :D
Beciu :) Jesień w moim ogrodzie nie jest zbyt ładna :( Kwiaty jednoroczne zmarzły :( kret szaleje po trawniku :evil: co można już poprzycinałam ... jakoś tak smutno się tam zrobiło :cry: Poza tym choróbsko mnie dopadło, głosu z siebie nie mogę wydobyć, tak boli gardło :roll: a do pracy muszę jeździć :( Jedyna pocieszenie to to, że pogoda ładna i słoneczko świeci .... taka jesień może trwać aż do wiosny ... :lol:
Awatar użytkownika
k-c
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2284
Od: 3 wrz 2007, o 15:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

to niedaj się temu choróbsku :) wygoń je precz daleko niech ucieka na drugą półkulę

a to prawda że podgoda teraz ładna ale w pogodzie zapowiedzieli ze jutro ostatni ładny dzień w tym miesiącu
pozdrawiam, Karol
moje wątki
Awatar użytkownika
AnaM
50p
50p
Posty: 70
Od: 8 sie 2007, o 13:07
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Witaj Aniu. Tak mi przykro z powodu tego Twojego choróbska, mam nadzieję, że to nic poważnego. Chociaż u nas szaleje teraz jakaś dziwna grypa, która zwala człowieka z nóg. Moja mama padła jej ofiarą. Wracaj szybko do zdrówka.
A co do jukki to masz rację, ja też swoje związuję na zimę. Wtedy nie wymarza jej środek i na wiosnę wypuszcza nowe liście.
Wyczytałam gdzieś na forum, że chcesz posadzić marcinki, jeśli będziesz miała z nimi problem, to daj znać. Chętnie Ci prześlę. Muszę wykopać dwie wielkie kępy tych roślin, ponieważ robimy ogrodzenie i będą przeszkadzały.
Pozdrawiam i jeszcze raz zdrówka Ci życzę.
Awatar użytkownika
onka37
1000p
1000p
Posty: 1363
Od: 13 sie 2007, o 20:58
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Witaj Aniu!Zycząc powrotu do zdrowia mam jeszcze pytanie.....
Sledząc zdjęcia zauważyłam że masz też bardzo ładnie zagospodarowane miejsca wzdłuż ogrodzenia.. możesz też powiedzieć co tam rośnie????
ja ostatnio kupiłam ligistra biało zielonego , krzewuszkę forsycje i zastanawiam się z czym to na wiosnę jeszcze skomponować żeby szybko rosło
Pozdrawaim Iwona
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”