Mój ogródek - cilla77

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Agapa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1597
Od: 29 maja 2009, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój ogródek - cilla77

Post »

Jak patrzę na Twoje róże, to aż mi monitor pachnie ;)
Pozdrawiam serdecznie - Agnieszka
Tamaryszek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2749
Od: 13 lip 2009, o 20:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój ogródek - cilla77

Post »

Witaj Kasiu ! Jak to dobrze, że znów pokazujesz swój ogród ! W Twoim ogrodzie jest tyle cudownych kompozycji...Np. ostatnie zdjęcie z orlikami, albo wcześniejsze z floksami, szałwią i różami.
Pozdrawiam , Tamaryszek
Mój świat --- Wizytówka
Awatar użytkownika
onka37
1000p
1000p
Posty: 1363
Od: 13 sie 2007, o 20:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Mój ogródek - cilla77

Post »

znów napasłam oczy pięknymi kompozycjami, szałwie u Ciebi wspaniała, a ja kupiłam sobie jedną ;:223 , czy one szybko się rozrastają?, pięknie komponują sie z różami, ach i te różyce.... cudne!
Awatar użytkownika
igielka78
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1782
Od: 13 mar 2008, o 10:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Zawidów

Re: Mój ogródek - cilla77

Post »

Piękne róże! A teraz Będziemy czekać na twoje hortensje. ;:3
Agnieszka W.
200p
200p
Posty: 340
Od: 23 wrz 2009, o 09:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Re: Mój ogródek - cilla77

Post »

Ja w sprawie tych szałwii, czy one Ci nie wymarzają? Czy ja dobrze widzę, że Masz u siebie białe?
Proszę o porady w sprawie zimowania. I czy były siane, czy sadzonki kupowałaś?? ;:3
PATI
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 11 cze 2008, o 13:59
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Mój ogródek - cilla77

Post »

Witaj Kasiu po długiej nieobecności. Pokazuj nam swój ogród często, bo to piękne miejsce. Dziękuję Ci za jesienne porady w sprawie Anabelki. Jest wprawdzie młodziutka, ale rośnie dzielnie i wydała w tym roku kilka sporych kwiatowych kulek. Wypatrzyłam zdjęcie i opis Twojego ogrodu w przedostatnim chyba MPO-gratuluję wyróżnienia przez redakcję gazety ;:138 .
Pozdrawiam serdecznie, Patrycja.
cilla77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 763
Od: 3 lis 2006, o 18:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Mój ogródek - cilla77

Post »

snowflake, iwciach, Agapa, Tamaryszku - pozwólcie że napiszę do Was razem. Bardzo Wam serdecznie dziękuje za przemiłe słowa i cieszę się że nie zapomniałyście mojego ogrodu i mnie!:) Mam sporo zaległości i nie jestem juz w stanie opisac moich prac od wiosny. Powiem Wam tylko że, róże i hortensje bardzo mi wymarzły tej zimy. A wiele moich kompozycji powstało jak zwykle przypadkowo. Wkrótce zaprezentuje. Chciałabym też każda z Was odwiedzic! Serdecznie pozdrawiam!

onka37 - witaj serdecznie! Pamiętam jak w zeszłym sezonie pisałam do Ciebie na temat szałwi. Fajnie że kupiłas - mam nadzieje że omszoną - tę fioletową! Ta biała to prawdopodobnie szałwia łąkowa. Mam też w kolorze jasnego różu, ale niestety nie wiem jaki to gatunek. Wszystkie są piękne i bardzo szybko tworzą się z nich olbrzymie kępy. Po kwitnieniu ścinam i zakwitają powtórnie. Po zimie kęp wcale nie widc, ale potem ładnie wychodzą. Nigdy mi nie zmarzły - nie okrywam!

Igielka78 - witaj! Wkrótce będą i hortensje!

Agnieszka W. - witam Cie w moim ogrodzie! Sadzonki kupowałam i sama rozmnożyłam przez podział kęp wczesną wiosną. Są to szałwie omszone, wspaniałe a biała o którą ptasz to p[rawdopodobnie łąkowa. Niestety różowej nie mogę znaleź nazwy. Żadnej z tych szałwi nie okrywam na zimę, nawet nie kopczykuję. Pięknie mi zimują w różnych miejscach ogrodu. Naprawdę polecam!

PATI - witaj serdecznie! Napisałam do Ciebie na pw. Jestem zaskoczona Twoim gratulacjami, ponieważ nic mi na ten temat nie wiadomo. Rezczywiście wysyłałam do redakcji zdjęcia i opis , ale to było na jesieni!

Winchester Catedral
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

NN
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

NN
Obrazek

Louise Odier
Obrazek

Obrazek

Coral Down
Obrazek

Abraham Darby
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kronenbourg
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25162
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój ogródek - cilla77

Post »

Podziwiam Twoje kompozycje.
Mimo, że piszesz, że są przypadkowe, to są naprawdę prześliczne. Masz do tego talent. Twój ogród tchnie lekkością. A to jak dobierasz byliny do róż jest niesamowite.
Awatar użytkownika
iwciach
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1475
Od: 18 sty 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

Re: Mój ogródek - cilla77

Post »

Róże przepiękne! A teraz czekam na zdjęcie Anabell ( to dzięki Tobie, tzn. Twojej Anabell, mam ją w swoim ogródku. Już w pierwszym roku po posadzeniu powaliła mnie swoimi kwiatami). Twoja- to moim zdaniem królowa tego forum!
Awatar użytkownika
mme33
1000p
1000p
Posty: 1015
Od: 26 lis 2008, o 21:26
Lokalizacja: Małopolska

Re: Mój ogródek - cilla77

Post »

cilla77 cudownie u ciebie.Róże,szałwie,mnóstwo kolorów...
Winchester Catedral zachwycająca jak cała reszta :D
Magdalena pozdrawia :)
Zapraszam do ogrodu
Tamaryszek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2749
Od: 13 lip 2009, o 20:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój ogródek - cilla77

Post »

Kasiu, co to za kwiaty o białych, wydłużonych kwiatostanach na rabacie z szałwią i chyba floksami różowymi ?
Pozdrawiam , Tamaryszek
Mój świat --- Wizytówka
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5989
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Mój ogródek - cilla77

Post »

Cudne róże i w ogóle wszelakie kompozycje rabatowe ;:63 ;:63 ;:63 z
W tle zauważyłam ogromna anabellę :shock: Czekam z niecierpliwością aż ją pokażesz.
Moja niestety mocno została połamana podczas wichury i nie wygląda ładnie .... szkoda
cilla77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 763
Od: 3 lis 2006, o 18:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Mój ogródek - cilla77

Post »

Margo2 witam serdecznie i dziękuje! Tyle miłych słów a ja naprawde niewiele robiłam w tmy rokuw ogrodzie, wręcz mam wyrzuty! :oops:
iwciach, tulipanka - jeszcze chwilkę przytrzymam Was...chcę wrzucic zaległe foteczki i pojutrze obiecuje Anabelle
mme33 - dziękuje!
Tamaryszku - te różowe to goździki a ta biała roślinka to szławia najprawdopodobniej łąkowa - kupiłam na bazarku i staram się ją rozmnoży. W zeszłym roku już pięknie ją podzieliłam i przezimowała bez problemu.

A dziś do snu troszkę zaległych różyczek, które obecnie są w stanie chwilowego spoczynku (mam nadzieję:)

Blue River - piękna róża wielkokwiatowa o niezwykłym zapachu, barwie i właściwie można ją pochwalic za trwałośc kwiatu! Właściwie myślałam że pójdzie na ognisko bo tak zmarzła, ale udało się! Warto dac różom szansę, warto byc cierpliwym!
Oto Ona o różnych porach dnia:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

WIECZOREM
Obrazek

SPIECZONA SŁOŃCEM
Obrazek

Róża Berlebourg
Obrazek

Róża Fredensborg
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Graham Thomas
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Alchymist - mało kwiatów w tym roku, bardzo wytrzymała na mróz, ale nimułka różana wlazła prawie we wszystkie pędy i chyba ze 3 kwiaty widziałam:(
Obrazek

Obrazek

Obrazek

NN
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Polecam Wam jak spotkacie nasionka takich zwisających bratków 9tu na zdjęciu jeszcze młodziutkie.
Obrazek

NN
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”