Esteci i łakomczuchy.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
onka37
1000p
1000p
Posty: 1363
Od: 13 sie 2007, o 20:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

mamba9991 pisze: a do tego adapter na analogi, a co, kolekcja ma się kurzyć?
Jezu ja też musżę kupić nowy, mam jakiś stary ze złymi wejściami, mój M antytechniczny, więc musiałabym kupić jakiś nowocześniejszy, bo kolekcja płyt, kurzy się w szafie, a jest dość sporawa
mamba9991
1000p
1000p
Posty: 1530
Od: 13 paź 2008, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

No u mnie też, wszystkie edith piaff i punki mi się kurzą, tak nie może być, jak na płytę cd coś ściągnę, to i tak zapomnę opisać i potem nie wiem, gdzie co jest.
Nigdy nie można powiedzieć o ogrodzie - uff, gotowe. I to mnie właśnie zachwyca!!!!!!!!!!
Esteci i łakomczuchy
Esteci i łakomczuchy cz.2- aktualna
mamba9991
1000p
1000p
Posty: 1530
Od: 13 paź 2008, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

onka37 pisze:
mamba9991 pisze: onka37, a my to się znamy z niepalących, no nie? zaraz pójdę oglądać Twoje hektary, dziękuję za wizytę
niestety tymczasowo odpadłam :oops: :oops: , stres mnie zeżarł, a było pół roku ;:223
Ja też popalam, jak po południu mam wszystko zrobione i odchwaszczone, to siadam i palę, albo normalne, albo e fajka, ale ostatnio częściej normalne. :evil:
Nigdy nie można powiedzieć o ogrodzie - uff, gotowe. I to mnie właśnie zachwyca!!!!!!!!!!
Esteci i łakomczuchy
Esteci i łakomczuchy cz.2- aktualna
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

mamba9991 pisze: Ale mnie wzięło, by porobić fotki w sepii, czarno-białe, w strojach z moich ukochanych lat 20-30 :D :D :D Dziś zaczynam kompletować rekwizyty, może to upał, a może fajnie wyjdzie?
Hej Mamba! Ty to tak na poważnie z tą sesją??? No rewelacja dla mnie.
Muszę teraz zaglądać do Ciebie regularnie aby broń Boże nie przegapić ;:154
mamba9991
1000p
1000p
Posty: 1530
Od: 13 paź 2008, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

Absolutnie poważnie.
Nigdy nie można powiedzieć o ogrodzie - uff, gotowe. I to mnie właśnie zachwyca!!!!!!!!!!
Esteci i łakomczuchy
Esteci i łakomczuchy cz.2- aktualna
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25162
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

No i gdzie ta sesja.?
Miałaś pokazać zdjęcia

Ja moje pazury maluję latem na czekoladowy kolor. Przynajmniej nie widać prac ogródkowych za paznokciami :D
Awatar użytkownika
bishop
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5152
Od: 4 cze 2008, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ze wsi/prawie środek Polski
Kontakt:

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

Ten szpaler liliowców na pierwszej stronie nie jest trochę za gęsto? One się potrafią nieźle rozrosnąć...
mamba9991 pisze:Oglądam ogrody forumowiczów, szukam tam inspiracji i zapewniam, że każdy, kto do mnie pisze ma ogród przeze mnie dokładnie zlustrowany [...]
Zamiar szczytny, ale niewykonalny. :) Zanim skończysz długi wątek to narobisz sobie zaległości bieżących. Więc nie bój się wyskakiwać z pytaniami, własciciele ogródków na ogół lubą o(d)powiadać o swoich włościach :wink:
mamba9991 pisze:[...], ja po prostu nie wiem, jak robicie, że w jednym poście na wszystko odpowiadacie, każdą odpowiedź wyświetlam osobno i odpisuję, [...]
Jeśli odpowiadasz na świeże posty, to pod okienkiem w którym piszesz masz 14 ostatnich. I nad każdym jest opcja cytuj, więc możesz w trakcie pisania odpowiedzi jej używać. A jeśli chcesz wielokrotnie cytować posty starsze niż 14 ostatnich, to nie pozostaje Ci nic innego, jak otworzyć sobie wątek w nowym oknie lub nowej karcie (klikasz prawym na tytuł wątku), tam robić opcję "cytuj" i kopiować text z okienka do bieżącej odpowiedzi :wink:
Pozdrawiam - Krzysiek
Mój czasopożeracz
izaziem
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4178
Od: 22 sty 2008, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

Mambo, a mi silę wydaje, że nie trzeba często cytować ani odpowiadać każdemu z osobna bo chyba każdy czeka na odpowiedz. Przeważnie wynika z tekstu co do kogo właśnie piszesz :)
Czasami przez odpowiedzi tekst się robi mało czytelny. Mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi :wit
bo przecież każdy z nas uwielbia dostawać jakieś zapytania i na nie odpowiadać :;230
mamba9991
1000p
1000p
Posty: 1530
Od: 13 paź 2008, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

Rozumiem. I wiesz, nie piszę, bo jestem.... na Kaszubach właśnie. U mnie sierpień zawsze jest wyjazdowy, zabawowy. Po festiwalach, koncertach (heavy metal :D ) jadę do Sulęczyna, mam klucze od domu, babcia zmarła rok temu, dziadek w 2008, a dla mnie to ciągle rodzinny dom. Ciekawe, Iza, czy gwiazdy nad jeziorami wciąż tak pięknie spadają.
Nigdy nie można powiedzieć o ogrodzie - uff, gotowe. I to mnie właśnie zachwyca!!!!!!!!!!
Esteci i łakomczuchy
Esteci i łakomczuchy cz.2- aktualna
mamba9991
1000p
1000p
Posty: 1530
Od: 13 paź 2008, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

Obrazek

A wystarczyło, że na 3 dni wyjechałam i jak mi się cukinia zgulbasiła : a teraz idę zmieniać foto, bom już nie ruda, a blondyna:) Obrazek
Nigdy nie można powiedzieć o ogrodzie - uff, gotowe. I to mnie właśnie zachwyca!!!!!!!!!!
Esteci i łakomczuchy
Esteci i łakomczuchy cz.2- aktualna
mamba9991
1000p
1000p
Posty: 1530
Od: 13 paź 2008, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

Nie wychodzi mi zmiana avatara :( a tam, ważne, że jest noc, ciepła woda w jeziorze, cała przyroda pachnie dojrzałością, pozdrawiam WSZYSTKICH.
Nigdy nie można powiedzieć o ogrodzie - uff, gotowe. I to mnie właśnie zachwyca!!!!!!!!!!
Esteci i łakomczuchy
Esteci i łakomczuchy cz.2- aktualna
izaziem
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4178
Od: 22 sty 2008, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

No nieźle, blondynka i krowy :lol:
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25162
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

Czyżbyście mieli coś wspólnego z branżą muzyczną.
Słuchamy tej samej muzy. :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”