Esteci i łakomczuchy.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
onka37
1000p
1000p
Posty: 1363
Od: 13 sie 2007, o 20:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

fjau fjua, jaka blondi :D , suoer kiecka i buutyyy
mamba9991
1000p
1000p
Posty: 1530
Od: 13 paź 2008, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

Hallo! Trochę działkę zaniedbałam, bo się wczasowaliśmy, mam fotki sierpniowe z dzisiaj, ale wszędzie na pierwszym planie chwast, proszę o wyrozumiałość. Najpierw je wstawię, potem lecę do Was oglądać, a potem pisać na wątku. To jedziemy: Obrazek

Jeżówka wysiana zeszłego roku pięknie kwitnie, polecam wysiew we własnym zakresie, kiełkuje jak nie przymierzając koper i pięknie zimuje, a sadzonki są drogie.
Nigdy nie można powiedzieć o ogrodzie - uff, gotowe. I to mnie właśnie zachwyca!!!!!!!!!!
Esteci i łakomczuchy
Esteci i łakomczuchy cz.2- aktualna
mamba9991
1000p
1000p
Posty: 1530
Od: 13 paź 2008, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

Obrazek

Ukochana moja krokosmia Lucifer, aksamitki nie wszyscy lubią, ale kolor jest ok, poza tym u mnie to konieczność (nicienie).
Nigdy nie można powiedzieć o ogrodzie - uff, gotowe. I to mnie właśnie zachwyca!!!!!!!!!!
Esteci i łakomczuchy
Esteci i łakomczuchy cz.2- aktualna
mamba9991
1000p
1000p
Posty: 1530
Od: 13 paź 2008, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

A tam, wstawiam, jak leci, tylko co do cukinii mam pytanie - rozrosło się toto w liściach, czy je usunąć, by więcej owoców było? Na plony nie narzekam, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji, czy liście cukinii można usuwać jak np pomidorom. A dziś wyczytałam, że kwiaty cukinii się smaży w cieście naleśnikowym, jutro to zjem :D Obrazek
Nigdy nie można powiedzieć o ogrodzie - uff, gotowe. I to mnie właśnie zachwyca!!!!!!!!!!
Esteci i łakomczuchy
Esteci i łakomczuchy cz.2- aktualna
mamba9991
1000p
1000p
Posty: 1530
Od: 13 paź 2008, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nigdy nie można powiedzieć o ogrodzie - uff, gotowe. I to mnie właśnie zachwyca!!!!!!!!!!
Esteci i łakomczuchy
Esteci i łakomczuchy cz.2- aktualna
mamba9991
1000p
1000p
Posty: 1530
Od: 13 paź 2008, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

Obrazek Obrazek Obrazek
Nigdy nie można powiedzieć o ogrodzie - uff, gotowe. I to mnie właśnie zachwyca!!!!!!!!!!
Esteci i łakomczuchy
Esteci i łakomczuchy cz.2- aktualna
mamba9991
1000p
1000p
Posty: 1530
Od: 13 paź 2008, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

Tam przy miećku (mieczyku, ale mój chrześniak mówi mieciek) są takie proce z patyków, bo wyczytałam, że w angielskich ogrodach takie naturalne podpórki są trendy no to chciałam też być celebrytką :D :D :D ale mówiąc szczerze chyba zły kształt wybrałam, bo miećki rosną tak: Obrazek
Nigdy nie można powiedzieć o ogrodzie - uff, gotowe. I to mnie właśnie zachwyca!!!!!!!!!!
Esteci i łakomczuchy
Esteci i łakomczuchy cz.2- aktualna
x_P-42
---
Posty: 3612
Od: 27 maja 2009, o 01:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

Kurcze, Mambo, gdzie Twój avatarek, który tak lubiłam ? Te rude skłębione włosy odeszły w niepamięć i teraz Mamba, to szałblondyna? ;:223
mamba9991
1000p
1000p
Posty: 1530
Od: 13 paź 2008, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

A za jakiś miesiąc zacznę pożerać tą grządkę, jutro ją odchwaszczę, a za rok zastosuję sadzenie porów na takich wałkach z ziemi, dopiero teraz o tym poczytałam, ale i tak zjem to, co tego roku wyrosło :D :D :D Obrazek
Nigdy nie można powiedzieć o ogrodzie - uff, gotowe. I to mnie właśnie zachwyca!!!!!!!!!!
Esteci i łakomczuchy
Esteci i łakomczuchy cz.2- aktualna
mamba9991
1000p
1000p
Posty: 1530
Od: 13 paź 2008, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

Pola42 pisze:Kurcze, Mambo, gdzie Twój avatarek, który tak lubiłam ? Te rude skłębione włosy odeszły w niepamięć i teraz Mamba, to szałblondyna? ;:223
nie tam szał jakiś, zmiana była konieczna a co najłatwiej zmienić? Trochę mi niefajnie się wiodło ostatnio, to się obudziłam, zmieniłam i działam jako blondi :D Nowy fryz nowe spojrzenie na kłopoty, ot co. Pozdrawiam!!!!
Nigdy nie można powiedzieć o ogrodzie - uff, gotowe. I to mnie właśnie zachwyca!!!!!!!!!!
Esteci i łakomczuchy
Esteci i łakomczuchy cz.2- aktualna
mamba9991
1000p
1000p
Posty: 1530
Od: 13 paź 2008, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

Te rude też były zresztą farbowane :D :D :D Ale powiem po babsku, że rubiny i czerwienie to głupiego robota, fajnie wygląda do trzeciego mycia, potem trzeba co 2 dzień siedzieć z saszetką koloryzującą na łbie :D :D :D A że to forum ogrodnicze, a nie fryzjerskie, to jeszcze taki fotosik: Obrazek

Ogórki po kaszubsku, jest zrobione 20 słoików, niestety, wykopałam już i teraz tam rośnie łubin, ale zapewniam, że są z działki, na oborniku, zero konserwantów, jak dobrze zawekowałam, to do wielkanocy do sałatki mam. ŁŻĘ, 4 słoiki już zjadłam :D :D :D na szczęście Konrad wyniósł do piwnicy.
Nigdy nie można powiedzieć o ogrodzie - uff, gotowe. I to mnie właśnie zachwyca!!!!!!!!!!
Esteci i łakomczuchy
Esteci i łakomczuchy cz.2- aktualna
Awatar użytkownika
ankha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2379
Od: 5 kwie 2009, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. białegostoku

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

Brawo Mamba, ja robiłam po szwedzku :uszy
Super fotki letnich rabat - czy ty wykopujesz lucyfera na zimę?
Świetny blondzik, przerabiałam też już czerwienie, pomarańcze i brązy wszelakie na włosach, a nawet czerń (u mnie totalna klapa :;230 ) Farbowałam nawet blond jagodami, żeby były mniej żółte (jako, że to forum ogrodnicze :;230 ) na plenerze malarskim ;:224
A co do cukinii, to moja wiedza ogranicza się od info, że im więcej się owoców zrywa, tym więcej ona zawiązuje :oops: - Masz piękne cukiniowe krzaczory ;:138 ;:196 :wit
Tyle jeszcze do przyswojenia... a i tak głupia umrę
spis wątków -Ankha
Mikroogródek - aktualny
Awatar użytkownika
Asiula z wyspy
200p
200p
Posty: 459
Od: 9 mar 2010, o 23:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rybnik, obecnie Dublin

Re: Esteci i łakomczuchy.

Post »

Witaj Mamba

Jak mi się ten twój naturalistyczny w zamiarze ogród podoba.
Uśmiałam się nieźle z tych fancy podpórek do miecyków :lol:

Masz już fajne rośliny jak ze swojego siewu zeszłorocznego. Miło widzieć że jeżówka zakwitła ci już w drugim sezonie, też siałam i nie wiedziałam jak długo będę czekać na kwiaty.

Ta dalia jest boska :shock: ona na prawdę ma taki fioletowy kolor? Też taką chcę ;:224
Obrazek
Nie znam cię co prawda w rudych włosiskach ale blondi też ładniutkie.
Ogród to dzieło sztuki.... w trakcie tworzenia !
Mój kawałek podłogi
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”