Karczownik,kret, nornica czy... - 2cz.(2007.06.28 - do 2011.11.06)

Nie wiesz gdzie rozpocząć przygodę z Naszym Forum ? Zacznij właśnie od tej sekcji !
Zablokowany
Piotrek T
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 526
Od: 10 kwie 2010, o 08:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Kret, nornica czy... - 4cz.

Post »

Ja również podzielam uwagi Dali :D . Dotyczące celowości prowadzenia tej wymiany postów.Dziękuję również za miłą dyskusję ,wycofuję się. Choć nie powiem ,że nie będę truł :wink:
Pół hektara perzu , w końcu mam stałą pracę :-)
Mój poligon doświadczalny Popieram : http://www.zanimnapiszesz.info/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
GrzegorzR
200p
200p
Posty: 483
Od: 25 maja 2009, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 8 min na południe od Wrocławia

Re: Kret, nornica czy... - 4cz.

Post »

Skrajną wersję niezabijania szkodników prezentują chyba najlepiej Dżiniści w Indiach. Chodzą nago ("Odziani w powietrze") i zamiatają przed sobą drogę, by przypadkiem nie nadepnąć jakiegoś robala.
Jestem JA i MOJE bagno!
Jeśli masz przepiękną żonę, odlotową kochankę,super brykę, nie masz kłopotów z urzędem podatkowym i prokuratorem, a gdy wychodzisz na ulicę świeci słońce i wszyscy się do ciebie uśmiechają - narkotykom powiedz NIE!
Awatar użytkownika
markonix
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2610
Od: 16 mar 2009, o 16:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: niedaleko Niepołomic

Re: Kret, nornica czy... - 4cz.

Post »

E tam dziewczyny - nie nerwujsja ...... to tylko posty :wit
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 22038
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Kret, nornica czy... - 4cz.

Post »

Jako,że dyskusja jest wysoce nie na miejscu - miłośnikom przyrody nie uchodzi opisywać tak drastycznych i niehumanitarnych metod walki ze szkodnikami ogrodów - wydzielam posty naruszające dobry smak i usuwam .

Proszę w przyszłości ograniczyć swoje fantazje ... nie grać na uczuciach innych użytkowników forum.
Owszem ,każdy z nas ma prawo czynić u siebie co mu się podoba ale nie ma prawa ujawniać swoich instynktów publicznie
jeśli nie chce się narażać na utratę sympatii i obniżanie poziomu forum .
KaRo
Awatar użytkownika
Helen
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1874
Od: 30 sie 2010, o 19:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Kret, nornica czy... - 4cz.

Post »

Jesteśmy miłośnikami przyrody i nikt nie lubi jak gryzonie niszczą nam tą naszą wypielęgnowaną "przyrodę". Należy również ochraniać muchy, komary itp. :wit
Jutro to niespodzianka, wczoraj to już historia, a dzisiaj to wielki dar.

Ogród Helen cz.1,cz.2.
Awatar użytkownika
jendrek
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 38
Od: 19 maja 2009, o 21:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Nornice

Post »

Dzień dobry :wink:

Zna ktoś z Państwa jakiś sposób na nornice? :wink:
To co w tym roku wyczyniają na trawniku to się nie da opisać, wieczorem dodam zdjęcie :wink:

Pozdrawiam
Piotrek T
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 526
Od: 10 kwie 2010, o 08:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Kret, nornica czy... - 4cz.

Post »

Oj Jendrek , jesteś w czwartej części tematu o tych żyjątkach i nikt stuprocentowej metody nie przedstawił.To znaczy niektórzy piszą ,że da radę . Ale za kilka stron wracają ,szukają , wątpią.Czasem na tydzień czy dwa nabierają nadziei.Ja obecnie jestem w takim stanie. Mam nadzieję.Już chyba wiem co zrobić. Wiosna zweryfikuje, czy moje plany były dobre.Wczesnym latem też byłem pewien że mi się uda.Niestety , stworzonka okazały się być bardziej nieustępliwe niż myślałem.Zobacz ile jest wyświetleń, to jeden z najgorętszych tematów. Jakieś kilkaset stron postów przed tobą plus guglowanie , plus książki szeroko reklamowane w czasopismach i masz pewność ,że na tydzień się pozbędziesz.To znaczy nowych śladów bytności nie będzie.Jeśli jednak znajdziesz jakąś metodę , przypadkiem czy też metodycznie,liczę na opis. Życząc powodzenia , pozdrawiam Piotr.
Pół hektara perzu , w końcu mam stałą pracę :-)
Mój poligon doświadczalny Popieram : http://www.zanimnapiszesz.info/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
markonix
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2610
Od: 16 mar 2009, o 16:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: niedaleko Niepołomic

Re: Nornice

Post »

jendrek pisze:Dzień dobry :wink:

Zna ktoś z Państwa jakiś sposób na nornice?
polubić....... :;230
Awatar użytkownika
Helen
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1874
Od: 30 sie 2010, o 19:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Kret, nornica czy... - 4cz.

Post »

Piotrze przeczytaj sobie wszystkie komentarze wstecz, zapewne coś wybierzesz z propozycji.
Wszelkie odstraszacze nie pomagają.Świece dymne, karbid możesz stosować, a nuż Ci się uda,
i wyniosą się do sąsiada.
Jutro to niespodzianka, wczoraj to już historia, a dzisiaj to wielki dar.

Ogród Helen cz.1,cz.2.
MirekL
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 3565
Od: 10 lis 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Kret, nornica czy... - 4cz.

Post »

Na nornice jest stuprocentowa metoda.
Ale.... biorąc pod uwagę, że zapewne jest, cyt.: drastyczna i niehumanitarna (a swoją drogą... jak niedrastycznie i humanitarnie je wytruć??) nie opiszę.
I jeszcze jedno- nie zgadzam się, że każdy ma prawo czynić u siebie co mu się podoba.
Piotrek T
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 526
Od: 10 kwie 2010, o 08:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Kret, nornica czy... - 4cz.

Post »

Helen pisze:Piotrze przeczytaj sobie wszystkie komentarze wstecz, zapewne coś wybierzesz z propozycji.
Ależ czynię to od wiosny , spora częśc wyświetleń to z mojego powodu.Co jakiś czas coś wybieram. Mam nadzieję , że tym razem dobrze.Przeczytaj tylko parę stron wstecz. ;:224 Już w tej chwili mam rozstawionych 15 karmników i z radością obserwuję jak ubywa ziarenek.Niech robią zapasy , niech jedzą na miejscu i na wynos.Nawet zabezpieczyłem karmniki ,żeby im kto nie wyżarł. Niech mają tylko dla siebie.Pod dom im zanoszę ,po co mają się uganiać?Jak tylko zobaczę ,że gdzieś meszkają , zaraz podstawiam kolejny karmnik.Zamówiłem naprawdę dużo przysmaków , nawet rabat dostałem w ogrodniczym :;230.Dopóki jedzą , będę sypał . Potem też będę sypał , jak kolejne przyjdą zajmować pustostany.Całą zimę też nie pożałuję . Na górze karmniki dla ptaków , na dole dla gryzoni. Jeju , jaki ja samarytanin jestem.Sam siebie nie poznaję :tan .Na wiosnę ,kiedy już wyżrą wszystkie swoje zapasy-też im posypię.Starczy im do końca życia :heja Proszę zauważyć ,że nie użyłem żadnych drastycznych opisów , oraz używam do dokarmiania legalnych środków dopuszczonych do obrotu w Polsce i UE ;:108 . Pozdrawiam ,Piotr.
Pół hektara perzu , w końcu mam stałą pracę :-)
Mój poligon doświadczalny Popieram : http://www.zanimnapiszesz.info/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Aisyrk
1000p
1000p
Posty: 1195
Od: 18 sie 2008, o 16:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Kret, nornica czy... - 4cz.

Post »

Też się załamałam - dzisiaj zobaczyłam ślady buszowania nornic na przyszłej rabacie z liliami. A miało być tak pięknie . . .
"....na betonie kwiaty nie rosną ..."
Awatar użytkownika
felix450
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 13
Od: 1 kwie 2010, o 13:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chełm,Bytom
Kontakt:

Re: Kret, nornica czy... - 4cz.

Post »

Ja dzisiaj zobaczyłam to samo. Moja piękna rabata z narcyzami, która wiosną miała cieszyć moje oczy i serce - jest spiżarnią nornic. Wkurzyłam się. Jestem na prawdę zdesperowana. Znów myślę o drastycznej i skutecznej zemście.
Serdecznie pozdrawiam. KRYSTYNA
Zablokowany

Wróć do „Supersekcja HOT. Wybrane, najciekawsze tematy Forum - START -”