Rośliny Kavilli

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Awatar użytkownika
maribat
1000p
1000p
Posty: 4942
Od: 4 mar 2010, o 12:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Rośliny Kavilli

Post »

Krysiu :wit
Dziękuję za fotki sucholubków ;:196 piękne wyrośnięte roślinki, a i zielone świetnie utrzymane i dorodne ;:63 ;:63
wszystko moje jest tu:
zapraszam
Awatar użytkownika
mojsze
200p
200p
Posty: 369
Od: 18 sty 2011, o 19:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: USA

Re: Rośliny Kavilli

Post »

Piekne benjaminki!! Mi tez sie marzy taki... i mam nadzieje ze sobie takiego sprawie ale najpierw musialabym przkonac meza ze przeciez mamy jeszcze miejsce i oczywiście ze nie zrobię dżungli w domu :;230 :;230 :;230 ;:14
Kavilla

Re: Rośliny Kavilli

Post »

Dziękuje wszystkim za odwiedziny,cieszę się, że podobają Wam się moje zielone :D
Trzynastka, Nuta23, Ewa10001b, Pati22443 -dziękuję w imieniu szeflery :wink:
Maribat dziękuję ;:196 mam taki plan ....dokupiC jeszcze kilka małych katusików i posadzić w doniczce z tymi większymi, ale to przy przesadzaniu ich wiosną,w tym momencie są strasznie niestabilne doniczkach, więc...byle do wiosny ;:138
Elcia1974 coż aparat troche przekłamał ten kolor na ścianie w rzeczywistości jest to mocno czerwony kolorek a na fotkach wygląda bardziej różowo ;:224
mojsze cieszę się niezmiernie,że podobają Ci sie moje fikusy, właściwie od nich zaczynała się moja kolekcja, i fakt strasznie lubię takie"drzewiaste" roślinki, na razie staram się nie myśleć co ja z nimi zrobię gdy osiągną pokaźniejsze rozmiary :D .Mój M się śmieje,że w pokoju zostawimy tylko niską ławę i bedziemy siedzieć na podłodze :;230 ,ale na to jeszcze dużo czasu mamy :wink:

Staram się odwiedzać Wasze wątki, ale czasem jest sporo tych stron, a przy dwójce małych łobuzów spokojne siedzenie przy komputerze nie wchodzi w rachube :cry: , ale naprawde staram się robić co mogę :wink:
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16109
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Rośliny Kavilli

Post »

Bardzo mi się spodobały kaktuski w czerwonej podłużnej doniczce. Wygląda to bardzo estetycznie.
Kavilla

Re: Rośliny Kavilli

Post »

wanda7 dziękuję bardzo :)

Kolejne foteczki :P

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek takie coś wypuścił mi wspomniany kiedyś storczyk na łodyżce i nowy listeczek ;:138 niestety zdjęcie niezbyt wyraźne :oops:
Obrazek

Niestety to już ostatnie foteczki :( bo nie mam więcej w domku doniczkowców, przynajmniej na razie :wink: Pozdrowionka dla wszystkich odwiedzających ten wątek ;:196
Awatar użytkownika
m@jk@
500p
500p
Posty: 828
Od: 9 wrz 2009, o 03:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Rośliny Kavilli

Post »

O żesz... jak tu ładnie u Ciebie. Widzę, że niektóre roślinki to już masz takie dosyć spore :)
Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia?
Poszukuję Calatea crocata i Calathea wavestar, rufibarba
Zapraszam do mnie
Awatar użytkownika
elcia1974
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9111
Od: 23 lip 2009, o 18:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Rośliny Kavilli

Post »

Bardzo ładny okaz Cissusa rombolistnego. ;:138
I nie smutaj się, bo pewnie Twoja kolekcja szybko się powiększy. To nałóg z którego nie sposób się wyleczyc. :;230
Droga przez las nie jest długa, jeśli kocha się osobę, którą idzie się odwiedzic.
Aktualny wątek: Doniczkowi domownicy Eli cz. 7 Poprzednie części: Spis moich wątków
Wątek sprzedażowy: Sprzedam, kupię, wymienię rośliny doniczkowe
Awatar użytkownika
nuta23
1000p
1000p
Posty: 4144
Od: 17 kwie 2010, o 13:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie, Świdnica

Re: Rośliny Kavilli

Post »

Wiosna już niedaleko a wtedy... będziesz narzekać, że parapety nie są z gumy :;230
Masz prześliczną yukę a cissus po prostu piękny.
pozdrowienia dla wszystkich Renata
moje początki
dawidbanan
---
Posty: 7567
Od: 29 cze 2009, o 13:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Rośliny Kavilli

Post »

Ten phalaenopsis nie ma w ogóle korzeni powietrznych z tego co widzę..
Kavilla

Re: Rośliny Kavilli

Post »

elcia1974,m@jk@,nuta23 dziękuję bardzo ... ;:196
dawidbanan Jeden malutki mu rośnie...a to źle że nie ,ma? To mój pierwszy storczyk, dostałam go w prezencie sama pewnie bym sobie nie kupiła, bo wydaje mi się,że to nie bardzo dla mnie kwiatek, ja wole z tych bardziej wytrzymałych i mniej wymagających :oops:
Miłego dnia wszystkim :lol:
alunia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2216
Od: 6 lis 2010, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Rośliny Kavilli

Post »

masz naprawde piekne okazy roslinek...
wyrosniete, dorodne, piekne ;:167 ;:167 ;:167
Awatar użytkownika
trzynastka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12861
Od: 8 paź 2009, o 18:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Rośliny Kavilli

Post »

Ładny cisus, mam do nich słabość bo nie mam teraz ani jednego, oczywiście inne rownież śliczne :)
obserwator
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 961
Od: 20 wrz 2010, o 07:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rośliny Kavilli

Post »

Śliczne roślinki.Szeflerka to ostatnio moje marzenie.I ładnie wygląda ten benek w koszyczku.
rośliny domowe///
rośliny ogrodowe///wymiana
Pozdrawiam serdecznie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”