Ogrodowo

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kasiatt
200p
200p
Posty: 251
Od: 16 lut 2011, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: otulina KPN

Re: Ogrodowo

Post »

Witaj Iwonko

Odwodziłam Ciebie i masz bardzo ładny zadbany ogród.Bardzo sie przyjemnie spacerowało.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam
Kasia
Początki ogrodnicze Kasi
obserwator
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 961
Od: 20 wrz 2010, o 07:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogrodowo

Post »

Kasiu dziękuję :D
rośliny domowe///
rośliny ogrodowe///wymiana
Pozdrawiam serdecznie
grabek
200p
200p
Posty: 496
Od: 26 lut 2010, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wawa

Re: Ogrodowo

Post »

Witam!
Odwiedziłam Twój ogród i bardzo urzekły mnie te żwirkowe skalniaki i ogólne widoki na ogród:-)
Pozdrawiam
Jola
Moje królestwo
Zapraszam serdecznie do mnie:-) Jola
x-ja
---
Posty: 4936
Od: 11 wrz 2008, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogrodowo

Post »

obserwator pisze:
Obrazek
To są kwiatuszki czy już nasienniki ?
Iwonko piękną masz agawę ;:138 też mam sporą ale tą zwykłą :roll: moja nie umywa się urodą do Twojej ;:224
;:3
Awatar użytkownika
markussch01
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 917
Od: 7 lis 2007, o 22:40
Lokalizacja: Düsseldorf

Re: Ogrodowo

Post »

Czas zaczac przeglad narzedzi ogrodowych Iwon :D
powysiewac "co nie co" do pojemnikow..

Pozdrawiam Markus
obserwator
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 961
Od: 20 wrz 2010, o 07:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogrodowo

Post »

Grabku -dziękuję za pochwały :oops:
Tija-Myślę że nasienniki bo miały w środku nasionka.Ale bardzo ladnie to wyglądało.Jeszcze w dodatku ptaszek sobie w środku gniazdko uwił.Agawa to już staruszka.Wychodowana z maciupinkiej odnóżki.....Kupiłam kiedyś dwie takie same agawy i jedną wydałam,a drugą sobie zostawiłam.Po jakimś czasie moja zmarzła z powodu złych warunków przechowania.Ale na szczęście dostałam odnóżkę od osoby której kiedyś dałam właśnie tą drugą agawę.I tak sobie powoli rośnie.A co powypuszcza maleństwa to już zaraz znajomi zamawiają.Ale jak by coś było więcej to dam znać.
Markusie-Ja już grabie parę dni temu wyciągnęłam.Choć chłodno ,to grabić się dało.A wysiewać raczej tylko warzywa bo kwiatków raczej nie sieje.Chyba że aksamitki.
rośliny domowe///
rośliny ogrodowe///wymiana
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
reniazt
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1857
Od: 6 wrz 2007, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogrodowo

Post »

Iwon - ale ładnie u ciebie w ogrodzie - a jak śliczna ta kolorowa rabatka ze zróżnicowanym podłożem -a i te nasadzenia trawek ozdobnych na białych kamyczkach - cudnie.
Też mi się taka marzy, tylko na moich górkach, pagórkach raczej jest to niemożliwe.
Pozdrawiam, Renia
W moim ogrodzie cz.1, cz.2, cz.3
Awatar użytkownika
paola1a
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1089
Od: 10 paź 2010, o 22:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Ogrodowo

Post »

Ile razy nie zaglądam do twojego ogrodu to zawsze zachwycam się twoimi bukszpanami - są cudowne. Dobrze że ta fotka jest na pierwszej stronie to nie trzeba jej szukać. Ale od razu mówię, że na wiosnę zgapię twój projekt. Mam nadzieję, że się nie pogniewasz
Paulina
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 22039
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Ogrodowo

Post »

obserwator pisze: Zimno u nas.Mrozi niemiłosiernie.U mnie z pewnych względów rośliny nie zostały przykryte.Tak że obawiam się,że mi porządnie dostaną po........łodyżkach. Z utęsknieniem oczekuję wiosny.




Iwonko u mnie widac juz wiosnę ;:138
Pokazały się przebiśniegi,wprawdzie musiałam je wygrzebywać spod kupy opadłych liści ale co tam...
są i mają już pęknięte pączki. To niezawodny znak,że wiosna jest już tuż tuż...
Nie sądzę byś miała jakieś straty po zimowych mrozach,nie były jakieś wielkie a ja równiez nic nie okrywałam poza 2 koronami szczepionych róż.
Dziś mży więc jak jutro zaświeci słońce od razu zobaczymy wiosenne przesilenie...
Nadchodzi czas roboty Kochana ... ja juz wczoraj rozpoczęłam sezon
Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
paola1a
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1089
Od: 10 paź 2010, o 22:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Ogrodowo

Post »

A ja planuję rozpocząć go w weekend, jeśli oczywiście pogoda pozwoli. Chcę przyciąć wierzbę, powygrabywać stare liście i inne takie tam prace porządkowe
Paulina
obserwator
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 961
Od: 20 wrz 2010, o 07:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogrodowo

Post »

Reniu-dziękuję za miłe słowa.Widziałam kiedyś pagórki sztucznie usypane i obsypane kamykami.Bardzo ładnie to wyglądało.Tylko nie wiem jak te kamyki się trzymały
Krysiu-Moje róże szczepione na nóżkach były w donicach więc schowałam je do garażu.Wypuściły nawet gałązki.Właśnie wczoraj poobcinałam je.A te dworne dopiero zobaczymy jak będą pączki puszczać.Przebiśniegi u mnie już kwitną.Też czekam żeby wynieś kamelki na dworek.To trochę odżyją.
Paulinko-dziękuję za pochwałę bukszpaników.Pamiętam jak je sadziłam były takie malutkie.Już ukorzenione ,ale małe.I mój M pytał się co za bdziągwy tam posadziłam. :;230 Więc powiedziałam że ma poczekać to zobaczy jak będą ładnie wyglądać.A teraz jak podrosły to i mojemu M się podoba...............I zgapiaj sobie Kochana do woli.Przecież po to jest to forum.A mnie miło jest że komuś się coś podoba.Ja sama też przecież podglądam innych i patrzę co by tu może zgapić :;230
rośliny domowe///
rośliny ogrodowe///wymiana
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
MariaTeresa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2146
Od: 1 lut 2008, o 02:43
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogrodowo

Post »

Dziękuję ;:196 za zbliżenia skalniaczka żwirkowe, faktycznie ten żwirek bardzo podkreśla urodę roślinek nawet nie kwitnących
Pozdrawiam ciepło
Ulubieńcy MariiTeresy
Awatar użytkownika
kasiatt
200p
200p
Posty: 251
Od: 16 lut 2011, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: otulina KPN

Re: Ogrodowo

Post »

Melduję się i u Ciebie b o trochę mnie nie było ale nadrabiam zaległości. ;:196 Wszyscy chyba ruszymy jutro do ogrodów i nie wiem czy ktoś będzie mógł ręką na klawiaturze ruszyć :;230
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam
Kasia
Początki ogrodnicze Kasi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”