Ogród -mój azyl -JolantaG część 6

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Olusia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11021
Od: 23 gru 2007, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kościan

Re: Ogród -mój azyl -Jolanta Graj część 6

Post »

Taruś Jola w tym ogrodzie mieszka , w każdej chwili ma na swoje roślinki oko.
Chyba , że jest na ogrodniczych zakupach .Ale wtedy męża zostawia.
Przy drodze położyli chodnik , czy spacerowicze nie częstują się kwiatkami :?:
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12972
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Ogród -mój azyl -Jolanta Graj część 6

Post »

_oleander_ masz rację, nawet jak już ktoś bezczelnie zerwie ale niech nie niszczy,
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
dalekiport
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1136
Od: 14 gru 2010, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gdynia / Nowe Polaszki
Kontakt:

Re: Ogród -mój azyl -Jolanta Graj część 6

Post »

Witaj Jolu,pospacerowałam sobie po raz n..ty po Twoim ogrodzie i humor mi się od razu poprawił jak pooglądałam te wszystkie,piękne rośliny.Przy okazji załapałam się na bardzo optymistyczną prognozę pogody na wiosnę (oby tylko się sprawdziła). Serdecznie pozdrawiam Sylwana
Awatar użytkownika
JolantaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9575
Od: 3 lis 2008, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrzeszów,Wielkopolska

Re: Ogród -mój azyl -Jolanta Graj część 6

Post »

OLU TARO ,chodnik jest dopiero od listopada ,a właściwie to jeszcze nawet nie skończony .Wiosną pewnie dokończą.
Na razie nikt nic nie zrywał ,bo zimą nie było co .Zobaczymy wiosną.Złodziei raczej nie ma .Boję się tylko jak będą się zachowywać dzieci idące do szkoły .Czy któremuś nie przyjdzie do głowy schylić się i coś zerwać .Mam duże okna od ulicy ,więc będę zawsze około 8 rano obserwować ;:224 :;230 .Myślę jednak ,że będzie dobrze .
MALINA G ,ogrodzenia nie mam i raczej nie będę miała ,bo jego część musiała bym postawić w stawie ,a reszta nie ogrodzona ,a zagospodarowana wyglądała by troszkę dziwnie .
HALINKO ,DANUSIU piękny ten maczek .Mój jest intensywnie czerwony .
FRAGOLA ,jak już posadziłaś to zostaw .Gdzie je teraz trzymasz ,w ciepłym mieszkaniu ,czy w jakimś chłodniejszym pomieszczeniu . :?:
U mnie nie ma biegających psów luzem .Jak się tylko jakieś pojawiają to Straż Miejska jest tuż,tuż .
Właściciele pilnują swoich pupili .Dużo dzieci chodzi pieszo do szkoły ,więc psy nie mogą biegać luzem .
KOGRA,z tą kometą ,to chyba nie będzie aż tak źle .Może zmieni swoją trajektorię lotu ,lub ktoś jej w tym pomoże .
O pogodzie już nic nie pisze ,bo nic pewnego na ten temat nie można powiedzieć (napisać) :?
JACEK ,AGNESS, MIŁKA,SYLWANA,dzięki . ;:196 :wit
Awatar użytkownika
Alina-277
200p
200p
Posty: 454
Od: 3 sty 2011, o 12:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Stalowa Wola /Podkarpacie..

Re: Ogród -mój azyl -Jolanta Graj część 6

Post »

Witaj Jolu kilka dni temu weszłam do twego ogrodu i dopiero teraz z niego wychodzę...Jednym słowem super ..Najbardziej podoba mi się hobby twojego męża ,może dla tego że kiedyś mój tato miał kilkanaście uli, a miodek swój jest pycha ... piękna kolekcja żurawek masz pole do popisu bo masz gdzie sadzić .Iglaki pięknie rosną bo mają odpowiednią ziemię...piękne lilie ,skalniak z oczkiem, pięknie wszystko zagospodarowałaś..Lubię kwiaty ,ja mam tylko 300 m działkę z ROD mam część warzywną i kwiatową.
Zapraszam.
Pozdrawiam... Alina .
Awatar użytkownika
Irena37
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3390
Od: 15 sty 2008, o 18:27
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród -mój azyl -Jolanta Graj część 6

Post »

Joluś jak u ciebie pięknie, rabaty pełne różnych kwiatów, żurawki wyjątkowo się prezentują, wszystkie fotki fajne ale dwie pierwsze szczególnie przyciągają oko.
kajbar
200p
200p
Posty: 311
Od: 16 lut 2011, o 12:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród -mój azyl -Jolanta Graj część 6

Post »

Witaj Joasiu obejrzałam twoje kolekcje i mam zawrót głowy.Nie miałam pojęcia ,że może być tyle rodzai żurawek.Będę częstym gościem.Pozdrawiam
Zapraszam
Moj Ogrod
Awatar użytkownika
FRAGOLA
1000p
1000p
Posty: 3377
Od: 4 cze 2010, o 09:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród -mój azyl -Jolanta Graj część 6

Post »

Jolu u mnie na wsi nie ma straży miejskiej,a psy wiejskie robią co chcą i chodzą gdzie chcą :roll:
A to że są również ciągłymi goścmi(niechcianymi) w moim ogródku to raczej zasługa naszej suczki a nie płotu ;:224
Irysy posadziłam w doniczki i postawiłam w piwnicy...tam jest około 10 stopni na plusie...tylko że trochę ciemnawo,
bo okienko malutkie :?
FRAGO-linki
w 'powężowym'
Pozdrawiam-Grazia
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16116
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Ogród -mój azyl -Jolanta Graj część 6

Post »

Dla mnie twój żurawkowy potok stanowi logo twojego ogrodu. Pamiętam go jeszcze sprzed pół roku, kiedy to stawiałam pierwsze kroki na forum. Wiem, że masz dużo innych roślin, ale ja zapamiętałam właśnie te. I tak już Jolu zostanie. :)
Awatar użytkownika
pitertom
500p
500p
Posty: 556
Od: 17 lut 2011, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Ogród -mój azyl -Jolanta Graj część 6

Post »

JolantaGraj pisze:
Obrazek
Jolu bardzo mi się podoba ta rabatka żurawkowa...stare koła oparte o ścianę i widzę jakiś stary sprzęt za konarem co to takiego?
grabek
200p
200p
Posty: 496
Od: 26 lut 2010, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wawa

Re: Ogród -mój azyl -Jolanta Graj część 6

Post »

Witaj imienniczko!
Fantastyczna kolekcja żurawek ;:138 . w ogóle cały ogród urzeka ;:108
Pozdrawiam
Moje królestwo
Zapraszam serdecznie do mnie:-) Jola
obserwator
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 961
Od: 20 wrz 2010, o 07:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród -mój azyl -Jolanta Graj część 6

Post »

No u mnie bez ogrodzenia też by się nie obyło.Psiaki obce nawet mi ostatnio sztachetkę w uliczce wygryzły i ostatnio w siatce dziurę zrobiły.......A zwłaszcza jeden taki upierdliwy.....Włazi i drzewka obsikuje :( ...............Żurawkowe poletko super wygląda.Ładnie wyeksponowane..................Kiedyś miałam takie tulipany na jednej nóżce kilka kwiatów.Nie miałam wtedy ogrodzenia jeszcze a rosły przy drodze.W któryś dzień zachodze popodlewać a łebki zwieszone.Podglądam cebulkę czy coś jej nie podgryzło a cebulki nie ma :shock: .Ktoś ułamał kwiatki i powtykał do ziemi ,a cebulki zabrał :;230 .......Dobrze że chociaż kwiatki zostawił to sobie bukiet zrobiłam jeszcze ;:224 .................................Joluś pięknie sobie zagospodarowałaś to wszystko...I obyś nie miała jakiś dziwnych niespodzianek :;230
rośliny domowe///
rośliny ogrodowe///wymiana
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
skorpion811-51
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7253
Od: 21 lis 2009, o 17:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie Milicz

Re: Ogród -mój azyl -Jolanta Graj część 6

Post »

:wit Jolu bardzo ładna rabatka a właściwie rabata i dużo żurawek też chcę jeszcze
dosadzić u siebie żurawki bo mam tylko trzy...u mnie tez bez ogrodzenia się nie może obyć
bo nie tylko psy ale i ludzie chodzą jak chcą... zwłaszcza ci którzy wracają w stanie wskazującym :;230
Rzekła pszczółka do motyla nikt nie widzi więc zapylaj.
MOJE LINKI , Pusta miska -kliknij
SERDECZNIE ZAPRASZAM STASIA
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”