Moja przestrzeń - koza

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
koza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1682
Od: 26 lip 2006, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.śląskie

Post »

Izuś !Wody dostatek zapewnię!!! :D :D :D Dobrej myśli więc jestem :lol: :lol:
Asiorku!!! Twoje piąchy bardzo pomocne ;:11
Ulka buziaki przesyła
Awatar użytkownika
bogusia177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5556
Od: 14 wrz 2007, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzislaw Śląski

Post »

chatte pisze:Nic się nie martw Ulko! Jaki szok? Jak potrzymasz je jeszcze w domu, to powinny się akurat dobrze usadowić w ziemi :D Potem wysadzisz do ogrodu, jak ze szkółki! :D Wierzby są bardzo zywotne i na pewno podróż im nie zaszkodzi, byle tylko dość wody miały :D

Boziu :!: :!: Ulko wierzbą rzucisz gdzieś w kąt ,jak ma mokro to tez będzie rosła :P
Awatar użytkownika
koza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1682
Od: 26 lip 2006, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.śląskie

Post »

Bogusiu!!! Tak sie cieszę, że dół minął!!! :D :D Wybaczam więc te herezje!!!! Te wierzby to japońska, mandżurska,babilońska i purpurowa!!! I żaden kąt!!!! Mokro będą miały ale i dopieszczania nie zabraknie :D :D :D :D
Ulka buziaki przesyła
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

Boże,jak tu pięknie TY to masz szczęście.Mogę się gapić na wasze fotki bez końca.Szczęściara takie widoki,że żyć się chce.Może ja kiedyś chociaż mogę pomarzyć.
Awatar użytkownika
koza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1682
Od: 26 lip 2006, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.śląskie

Post »

Miło, ze wpadłaś do mnie Bogumiło!!!
A ładnie to będzie już tej wiosny!!!!
Świeża wiadomość od M. - krokusy, tulipany,i narcyze i irysy dużymi gromadkami szykują się do powitania wiosny :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie widać śladów krecika i nornic ! Nadzieja więc jest , że i cesarska korona nie straciła życia w żarłocznych gębusiach :lol: :lol: :lol:

Na parapetach okiennych w Mysłowicach tłok i coraz bardziej zielono. Rycynus wykiełkował 100% -owo . Śmieszny taki
:;230 Ma czapeczki jak fasola !!!! Kleome mają po dwa malutkie listeczki, a u poziomek tłok się zrobił....... Kobea jeszcze śpi.
A wierzby pięknieją z dnia na dzień :
Obrazek Obrazek Obrazek
Jeszcze cztery dni........... ;:71
Ulka buziaki przesyła
Awatar użytkownika
ulina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1716
Od: 15 mar 2007, o 20:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post »

;:100 Ula

Mam nadzieję, że będziesz mieć internet i pokażesz te wszystkie cudeńka :roll: na ranczo.
A moja miejscowość leży w III — rejonie wschodnim, chłodnym, o wpływach kontynentalnych, tylko raz miałam orzechy włoskie :cry: :cry: , przeważnie przemarzają.
Pozdrawiam, Halina
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

Witam Cię Kózko,chyba mogę tak pisać.Jestem tu nowa i nie wiem czy tak mogę się zwracać.Jak nie to proszę powiedz.Ja dzisiaj byłam prawie cały dzień na działce,pogoda piękna.Nie mogłam się powstrzymać i pod folią trochę posiałam.To znaczy posiałam koperek,rzodkiewkę,sałatę dwa rodzaje,lwie paszcze,astry niskie,nagietki,i do skrzynek powtykałam begonie,które będę trzymać aż będzie całkiem cieplutko.Datury też powynosiłam pod folię a niech się stanie co ma się stać.Tak bardzo mi się chce wiosny,że nie mogłam się powstrzymać.Mam tam mały taborecik a mąż jutro zrobi mi półeczkę żebym mogła położyć radio,kawunię telefon.Mogę tam siedzieć cały dzień.Nie wiem dlaczego? Ziemia tak ładnie pachnie na wiosnę,że mogę ją wąchać i siedzieć i tak mi jest dobrze.Uwielbiam wiosnę pa Bogumiła.
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4274
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Post »

Bogusiu nie wiem skąd jesteś ,ale jeszcze ma być zimno :? W drugiej połowie tygodnia ma się ochłodzić. :cry: Uważaj żeby ci coś nie zmarzło.
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Reposit-10
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 8490
Od: 22 sty 2006, o 11:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

koza pisze:..
A wierzby pięknieją z dnia na dzień :
Obrazek
Jeszcze cztery dni........... ;:71
Siemanko, Ulko ! A jakie to wierzby ? Pewnie nie doczytałam .. :oops: . W ubiegłym roku w ten sposób ukorzeniałam
mandżurską i całkiem ładnie się przyjęła. Ale to chyba inna ?

Ty się cieszysz z wyjazdu, a ja wcale się nie raduję :cry: :cry: . Nie wiem czy trzymanie kciuków za Twój net pomogło ? :wink: Parę miesięcy bez Obrazek byłoby smutno ! :cry:

Cieplutko ;:168
Awatar użytkownika
koza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1682
Od: 26 lip 2006, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.śląskie

Post »

Halinko!!! Co to za strefa III ? Jak to sprawdzić ? Ja wiem tylko że moja 6B.....

Aniu! Te wierzby to japońska i babilońska , w słoikach : mandżurska i purpurowa :lol: :lol: :lol: :lol:

Bogumiło!!!! Do mnie można mówić zarówno w kozim jak i ludzkim imieniu !!!!! Może w profilu wstawisz region z którego piszesz ? Takie u nas zwyczaje. Fajnie, że już pod folią posiałaś :lol: Nawet jak mróz jakiś niewielki wróci ani rzodkiew ani sałatka nie ucierpią. Obawy bym miała co do kwiatów.......

A mój net .........jutro do Pana zadzwonię ale wiem, ze wczoraj miał przyjechać do M. i nie dotarł........ :( :evil: :evil:
Ulka buziaki przesyła
Awatar użytkownika
ulina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1716
Od: 15 mar 2007, o 20:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post »

Ula ja Ci podałam wg podziału "KÓRNICKIEGO", a według wg HEINZEGO I SCHREIBERA też 6B.

Tu możesz poczytać więcej http://www.szkolkarstwo.pl/article.php?id=117 :D
Pozdrawiam, Halina
Awatar użytkownika
koza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1682
Od: 26 lip 2006, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.śląskie

Post »

No to Halinko!!! Chyba należymy do tego samego klubu :;230 ;:172
Ulka buziaki przesyła
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36511
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Ulka już niedługo full wypad na ranczo. Czy wszystko już przygotowane na wyjazd ? A jeśli nie będzie internetu to czy w pobliżu jest jakaś kawiarenka ? Bo jak inaczej pokażesz nam swoje ranczo ? My tu bez Ciebie będziemy mieć strasznie smutno :( Ale mimo wszystko jestem dobrej myśli. :wink: :lol:
Grażyna.
kogro-linki
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”