Majka 411- róże 2011

Zablokowany
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Majka 411- róże 2011

Post »

Majeczko, co jedna różyca to piękniejsza... wyobrażam sobie jak cudnie zdobią rabaty... w ogóle, zobaczyć Twój ogród na żywo - to musi być raj dla oczu i duszy...
chodzi za mną ta Queen of Sweden, już nie wspominając o Golden Celebration... niedługo moja lista zrobi się niebezpiecznie długa, a nie mam aż tyle miejsca na nowe róże :roll:
Awatar użytkownika
magg
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 24
Od: 11 cze 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: Majka 411- róże 2011

Post »

Witaj Majko, spaceruję po Twoim ogrodzie i ogarnia mnie zachwyt. Jaka piękna kolekcja róż... ;:180
Pozdrawiam - Magg
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Majka 411- róże 2011

Post »

Majeczko, mam pytanie o te metalowe, zielone podpórki do róż... kupowałaś je w jakimś ogrodowym markecie? przydałyby mi się, do moich różyc... podpowiedz proszę, gdzie mogę ich szukać?
Awatar użytkownika
Mala_MI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3192
Od: 16 paź 2008, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie
Kontakt:

Re: Majka 411- róże 2011

Post »

Majko, pięknie Ci kwitną róże i w ogóle cały ogród prezentuje się wspaniale. Ale widzę, że i u Ciebie deszczowo :(
Pozdrawiam, Justyna
Storczyki , Róże , Ogród i kto wie co jeszcze...
Nie dla bezsensownego rozmnażania zwierząt!
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13235
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Majka 411- róże 2011

Post »

Rokoko jakoś u Ciebie szczególnie mi wpada w oko, fajne ma te płatki
AniuDs swego czasu ta róża mnie zauroczyła. Rokoko to zdrowa, parkowa róża. Gdyby jeszcze kwitła tylkoma kwiatami co u hodowcy to ja bym od niej oczu nie odrywała. Piękny suptelny kolor.
Aniu Twoje piękności dopiero mi zapadaja w sercu ile razy otwieram Twój wątek. Ale myślę sobie tak, jeżeli każda z nas będzie miała choć jedną inną różyczkę to tym ciekawiej będzie na forum. Jestem na działce, internet mi chodzi tak sobie więc zdjęć nie mogę wkleić. Zrobię to po powrocie w poniedziałek wieczorem. ;:108 Rokoko również. Różyczki zaczęły już kwitnąć. :tan
Majeczko, co jedna różyca to piękniejsza... wyobrażam sobie jak cudnie zdobią rabaty... w ogóle, zobaczyć Twój ogród na żywo - to musi być raj dla oczu i duszy...
chodzi za mną ta Queen of Sweden, już nie wspominając o Golden Celebration... niedługo moja lista zrobi się niebezpiecznie długa, a nie mam aż tyle miejsca na nowe róże.
Aga, polecam z całego serca obie rózyczki. Tylko nastaw się, że w pierwszym roku możesz nie być bardzo zadowolona. Dla lepszego efektu posadz po dwie. Lepiej to wygląda. ;:108 Pytasz o podpórki - to są balkoniki o trzech różnych wysokościach. Możesz je kupić w OBI, nie są drogie ( ok. 5,- 7,- 8,- zł.) jak dobrze pamiętam. Pytaj o balokoniki sprzedawców, bo je trudno dostrzec. Mamy słonko :tan ale róże mi chorują. Wieczorem oprysk. :uszy
Witaj Majko, spaceruję po Twoim ogrodzie i ogarnia mnie zachwyt. Jaka piękna kolekcja róż...
Magg miło, że zajrzałaś do mnie. Zapraszam ponownie do oglądanie moich różyczek, które naprawdę cieszą oczy.
Ja nie mam ich tak dużo, ale na jesieni przybędą nowe :tan :tan
Majko, pięknie Ci kwitną róże i w ogóle cały ogród prezentuje się wspaniale. Ale widzę, że i u Ciebie deszczowo
Justynko, miło mi Cię gościć w moim ogródeczku. Róże, róże ach bez nich ogród nie byłby ogrodem moich marzeń.
Twoje też się pięknie prezentują. Wybiorę się na nowe oglądanie, bo mi wstyd, że nie zostawiam czasami śladu wizyty.
Dziś już mamy słonko. Różyczki zadowolone. ;:108
Awatar użytkownika
Mala_MI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3192
Od: 16 paź 2008, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie
Kontakt:

Re: Majka 411- róże 2011

Post »

Zazdroszczę słonka. U mnie pogoda się kisi i nie wiadomo, w którą stronę to pójdzie.
Pozdrawiam, Justyna
Storczyki , Róże , Ogród i kto wie co jeszcze...
Nie dla bezsensownego rozmnażania zwierząt!
Awatar użytkownika
Dyskrecja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1514
Od: 22 lis 2010, o 20:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sudety

Re: Majka 411- róże 2011

Post »

Też od dawna myślę o nabyciu Queen of Sweden, napisz czy długo trzyma kwiaty.
Wszystkie są delikatne i piękne, podziwiam.
Pozdrawiam, Henia
"Różanka w Sudetach"
Część 3 (Aktualna), część 2, część 1.
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13235
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Majka 411- róże 2011

Post »

Zazdroszczę słonka. U mnie pogoda się kisi i nie wiadomo, w którą stronę to pójdzie
Justynko, nie ma czego właśnie się też chmurzy, a wieczorem mają być burze. Co tam cieszmy się z życia :tan :tan :tan
Też od dawna myślę o nabyciu Queen of Sweden, napisz czy długo trzyma kwiaty.
Wszystkie są delikatne i piękne, podziwiam.
Heniu, warto ją mieć. Jeszcze na wiosnę byłam sceptyczna co do jej piękna. Zrobiłam zmiany dałam jej więcej słońca i mi podziękowała. Kwiaty utrzymuje 4 - 5 dni, ale mnie to nie przeszkadza. Ma piękne wyprostowane gałazki prawie bez kolcy.
Dbam o nią - profilaktyka, a ona mi tak ładnie dziękuje.
Mam ją już trzeci sezon, a jak wiadomo angielki muszą się zadomowić.
Awatar użytkownika
an-ka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6978
Od: 12 sty 2009, o 21:10
Lokalizacja: Śląsk

Re: Majka 411- róże 2011

Post »

Witaj Maju.Z przyjemnością pooglądałam Twoje różyce.Tak,angielki są wspaniałe.Moja Teasing Georgia obsypana pąkami i już nie mogę doczekać się kwiatów.Zazdroszczę Dr Jamain-czy on powtórzył kwitnienie bo u mnie po eksplozji kwiecia teraz milczy jak zaklęty.
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Majka 411- róże 2011

Post »

Majeczko, dziękuję za odpowiedź :) będę szukać balkoników w Obi :)
Awatar użytkownika
_ninetta_
1000p
1000p
Posty: 1361
Od: 19 maja 2010, o 01:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Majka 411- róże 2011

Post »

Majko, Lady Emma Hamilton ma piękne liście. Ich kolor pasuje do kwiatów. Poważnie się nad nią zastanawiam ;:108
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25162
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Majka 411- róże 2011

Post »

Ja też obstaję za rokoko, candelight i concerto.
Jakoś wpadły mi w oko.
Rokoko ma chyba duże kwiaty?
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5106
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: Majka 411- róże 2011

Post »

Witaj Majko, skorystalam z zaproszenia i wpadla. Masz duzo pieknych roz no i caly ogrod prezentuje sie przepieknie. Masz moze Charlotte? To moj ostatni zakup ze szkolki Davida Austina :D
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”