Jaką KSIĄŻKĘ aktualnie czytasz ? [EDU]

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
Al 56
100p
100p
Posty: 164
Od: 18 lut 2008, o 15:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Knurów

Post »

Bardzo lubię cykl XANTH - Piers Anthony obecnie czytam 21 tom Rock i prawne komplikacje jest to trochę fantastyczna opowieść o mieszkańcach krainy XANTH,która graniczy z Florydą.
i Liane de Poligy - dama,kurtyzana,święta biografia najsłynniejszej francuskiej kurtyzany XIX i XX wieku.
tengel27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1838
Od: 6 sie 2007, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Al 56 pisze:Bardzo lubię cykl XANTH - Piers Anthony obecnie czytam 21 tom Rock i prawne komplikacje jest to trochę fantastyczna opowieść o mieszkańcach krainy XANTH,która graniczy z Florydą.
Świetna książka 8)
Dawid
Al 56
100p
100p
Posty: 164
Od: 18 lut 2008, o 15:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Knurów

Post »

Cały cykl jest świetny,mam wszystkie brakuje mi tylko Zamku Roogna
Awatar użytkownika
ella.stokrotka
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 9
Od: 5 maja 2007, o 13:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Zaczęłam czytać "Moją historię czytania" Miguela Asturiasa, na półce czeka "Miłość Peonii" Lisy See.
Awatar użytkownika
nemezja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2232
Od: 18 kwie 2007, o 10:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Post »

"Samotnia" Charles Dickens
Awatar użytkownika
Piotrek Dz
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 20
Od: 26 mar 2008, o 09:11
Lokalizacja: Żywiec

Post »

Przewodnik po Beskidzie Niskim-bo wybieram się wkrótce
Monografię Gór Stołowych-udało mi się wreszcie dostać
Polska Egzotyczna-niby przewodnik ale to bardziej książka krajoznawcza, sporo o historii, obyczajach i.t.p., terenów przy wschodniej granicy.
Awatar użytkownika
myszek
500p
500p
Posty: 679
Od: 28 kwie 2007, o 00:37
Lokalizacja: Mazowsze 6b

Post »

"To ja byłem Vermeerem" Frank Wynne.

Wg. obwoluty: Narodziny i upadek największego fałszerza XX wieku.
Wg. mnie: Niesamowita opowieść o tym, jak wszystko potrafi być względne.
Historia Hana van Meegerena - malarza, który zapewnił sobie dość nietypowe miejsce w historii sztuki. Dla miłośników zwłaszcza "szkoły holenderskiej" (do których sama się zaliczam ;)) będzie to pozycja szczególnie interesująca :D .

;:132 ;:122 ;:132 ;:122 ;:132 ;:122 ;:132 ;:122 ;:132 ;:122 ;:132 ;:122 ;:132 ;:122
Mysza

'Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.' Albert Einstein
tengel27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1838
Od: 6 sie 2007, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

U mnie obecnie czyta się "Angkor" Jacka Pałkiewicza

Kolejna książka podróżnicza. Bogato ilustrowana i ciekawie opisująca ten ciekawy zabytek jakim jest Angkor. ;)
Dawid
Awatar użytkownika
bigaczzz
200p
200p
Posty: 464
Od: 16 lut 2008, o 10:43
Lokalizacja: okolice Opola

Post »

Ja kończę właśnie książkę pt.: "Spalony tost" napisaną przez gwiazdę mojego ulubionego serialu Teri Hatcher. Ktoś powiedziałby pewnie, ze to książka przeznaczona jedynie dla kobiet, bzdura. I my mężczyźni lubimy czytać filozofie życiowe, w tym wypadku jednej z ulubionych aktorek.

Co do książki jest świetna. Pisana lekkim i zrozumiałym językiem. Gdy zacznie się czytać, nie chce się jej aż odkładać. Świetne działo jak na nowicjuszkę.
Grzegorz B

Post »

ariel pisze:... w kolejce czeka "Konrad Walenrod" :?
Konrada czytałem dwukrotnie... :wink:


a teraz nadrabiam R. Kapuścińskiego, jego twórczość wciagnęła mnie całkowicie... :)
Awatar użytkownika
Slawek3
100p
100p
Posty: 166
Od: 6 lip 2007, o 16:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Nalewka, mówisz kobieta w czerwonym stroju śledząca bohatera? Nie przypominam sobie tego faktu, ale jestem w trakcie lektury-dosyć obszernej. Z tego co piszesz to bardzo prawdopodobne. Mania prześladowcza to jeden z głównych objawów schizofrenii. Przeczytam do końca- będę wiedział. Pozdrawiam.
dorcia
1000p
1000p
Posty: 1039
Od: 19 lut 2008, o 19:20
Lokalizacja: Podlaskie

Post »

A ja polecam powieść Olgi Tokarczuk "Bieguni" (chociaż najbardziej lubię tej autorki "Prawiek i inne czasy"). Kto lubi sposób prowadzenia narracji przez Panią Olgę - nie zawiedzie się. Dorota
Awatar użytkownika
weiner
500p
500p
Posty: 727
Od: 18 mar 2008, o 18:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łęczna

Post »

Wesele Wyspiańskiego ;) No a niedawno skończyłem Lalkę która w sumie jest bardzo ciekawa książką mimo że czytana była przez mnie jako szkolna lektura ;) no a w czasie między lekturami thrillery medyczne Robina Cooka - to co lubię najbardziej;]
Zablokowany

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”