Ogródek AGNESS cz.9

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24808
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

Geniu wciąż zaglądam i się zachwycam....mam nadzieję, że uda mi się doprowadzić je do równie pięknego wygladu jak u Ciebie :D

Grażynko a jakby tak obsypać je sosnowymi szyszkami.....może powstrzymałoby to ślimory ?

Iduś i ja mam nadzieję, że będzie Ci pięknie rosła.....Ja od przyszłego roku postaram się je odnawiać każdej wiosny, jak piszą dziewczyny.....zobaczymy....U mnie wciąż kwitnie i z daleka wygląda pięknie.....ale z bliska masakra :roll:

Mariolu, w przyszłym roku tak zrobię, mam nadzieję, że efekt będzie :D

Aguś bardzo się cieszę, niech Ci pięknie rośnie ;:196

Irenko u mnie jest dosyć suchy ogródek....piaski :? Niby zawsze przy upałach i braku deszczu podlewam....ale to i tak mało....

Beatko
różyczki w tym roku są wyjątkowo piękne i nie chorują....zawsze mogłoby tak być :D

Marysiu u mnie na razie kwitnie jedna chryzantemka, najwcześniejsze, u pozostałych pokazują się dopiero malutkie pączuszki.....na kwitnienie trzeba będzie jeszcze poczekać...
Co do wykopywania dalii.....to jeszcze długo do tego :D ale rozmawiamy o tych jednorocznych, które siałam, ze też można można wykopać i ładnie przechowują się, nie trzeba co roku wysiewać, a ja nie miałam o tym pojęcia :D
Ja jesień kocham......wtedy wszędzie gdzie spojrzę są kolory które uwielbiam....rudości, brązy , złoto.......oby takie widoki cieszyły nas jak najdłużej......ale jeszcze pełnia wspaniałego słonecznego i pogodnego lata.....jesieni jeszcze nie widać 8-) :lol:
Awatar użytkownika
pamelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7281
Od: 30 gru 2009, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

AGNESS pisze: ale jeszcze pełnia wspaniałego słonecznego i pogodnego lata.....jesieni jeszcze nie widać 8-) :lol:
Zgadzam się wczoraj widziałam bociany ;:108 Może nieco bardziej na południe, ale jednak jeszcze nie odleciały :D
Awatar użytkownika
ankha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2379
Od: 5 kwie 2009, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. białegostoku

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

Witaj Agnieszko :wit

Chryzantemka cudna, jak słoneczko w chmurny poranek :lol:
Miejmy nadzieję, że jeszcze trochę z nami pobędzie, nie dopieściło nas jakoś szczególnie w lecie ;:196
Tyle jeszcze do przyswojenia... a i tak głupia umrę
spis wątków -Ankha
Mikroogródek - aktualny
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24808
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

Joluś u mnie bocianów juz niestety nie widać....ale to wspaniale wiedzieć, ze jeszcze nas nie opuściły :D

Anuś chryzantemka faktycznie cudna....ale cóż z tego jak choruje u mnie.....mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie z nią lepiej :D

Kochani zapraszam serdecznie do kolejnej odsłony mojego letnio-jesiennego ogrodu....oto bramka do niego :D http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=47016
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”