Ogród róży

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Urtica
200p
200p
Posty: 220
Od: 23 sie 2010, o 22:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród róży

Post »

Witaj Justynko :wit dziękuję za odwiedziny u mnie :) pięknie kwitły Ci lilie, u mnie niestety część ( chyba przez te majowe przymrozki) w ogóle nie zakwitła, ale może przyszły rok okaże się lepszy dla tych moich bidul :wink:
Pozdrawiam Monika
Ogród Moniśki
maryna45m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2204
Od: 27 gru 2009, o 17:02
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród róży

Post »

Ja tez odwiedziłam Twoje kwiaty , murki, najmilszego- ładny chłopiec i rozległe tereny masz gdzie zagospodarować nie zazdroszczę Ci pracy . ;:196
Awatar użytkownika
[Iza]
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1847
Od: 26 paź 2009, o 17:47
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogród róży

Post »

Masz bardzo dużo kwiatów, a wiciokrzewy są oszałamiające :D Świetny pomysł na wykorzystanie konewki.
Awatar użytkownika
Jatra
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3244
Od: 18 sie 2011, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie-wlkp
Kontakt:

Re: Ogród róży

Post »

Rewelacyjny ogródeczek a i pomocnik super :wit
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3411
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Ogród róży

Post »

I ja wpadłam, pooglądała, nasyciłam oczy ładnymi widokami, pozachwycałam się wiciokrzewem, liliami oraz dekoracjami i jakby nie było murkiem też. A kociaki to sama słodycz też bym chętnie jakiegoś przygarnęła, nawet jeden zaczął do nas ostatnio przychodzić, ale niestety moje psiaki uznały, że to ich teren i nie pogadasz :;230
Awatar użytkownika
maniusika
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5968
Od: 18 mar 2009, o 20:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród róży

Post »

Nie ma jak dobry pomocnik to i ogród jest wypielęgnowany ,, Wiciokrzewy i róże u mnie ładnie jeszcze kwitną .. Koty są potrzebne w ogrodzie tez mam ich kilka w tym roku nawet krety przepędziły bo nie widać kopców a może się potopiły ?? ,, Nadal śliczna ,słoneczna pogoda sprzyja przyjemnej pracy w ogrodzie ,, Dzisiaj nawet zrobiliśmy wieczorem ognisko i piekliśmy kiełbaski .może to już ostatni raz, chyba że wrzesień będzie nadal taki cieplutki ..
zapraszam do mego ogrodu..Janka
Moje -marzenia-maniusika -IV
Mój album
Awatar użytkownika
patkaza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2619
Od: 22 cze 2010, o 23:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogród róży

Post »

:wit z tym ogniskiem świetny pomysł może i ja na kolacje w sobotę kartofelków upiekę dla dzieciaków(i ja z ochotą podjem)
pomocnik wygląda bardzo sympatycznie i przystojnie-pewnie z moją pomocnicą by chętnie porozrabiał :;230
jak tam , przebrnełaś przez ten wrześniowy młyn-ogród niesamowicie zadbany
jesień sprzyja zmianom a ty już jakieś szykujesz przesadzenia?
Opowieść o moim miejscu...cdnn
"Opowieści są jak ludzie z upływem czasu stają się coraz lepsze"pozdrawiam Aga
Awatar użytkownika
roza333
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3865
Od: 4 maja 2010, o 11:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie Tarnowskie Góry

Re: Ogród róży

Post »

Witam miłych odwiedzających,mały kociak to szatan wszędzie go pełno ,nasz weteran Mruczek taki nie był jest grzeczny,nie psoci toleruje inne koty.W moim ogrodzie wiecznie coś zmieniam,teraz jest masa pracy przesadzanie zamówiłam kilka roślin u forumowiczów jedna paczuszka wczoraj dotarła teraz mnie czeka sadzenie.Posiałam zielony nawóz w warzywniaku,truskawki ,dynie ozdobne zebrane syn zabrał kilka do szkoły pani ozdobiła parapet.Teraz jestem cały czas w rozjazdach,kompletuję synowi książki do technikum jedna to nawet po jednym dniu w szkole się rozkleiła i musiałam jechać zrobić reklamację,były też już 3 zebrania w szkołach czeka mnie jeszcze jedno, potem znowu planowany wyjazd syna do szpitala no około 2 tygodnie.Najwięcej udaje mi się zrobić w ogrodzie w sobotę dzieci w domu to trochę pomogą i widać efekty. Pogoda ładna że aż się chce pracować w ogrodzie ,kupiłam trochę cebul tulipanów,narcyzów i szafirków żeby cieszyły oczy na wiosnę.Dziś zrobię zdjęcia,to jutro wstawię pozdrawiam wszystkich :wit miłego dnia życzę
Awatar użytkownika
kasik 69
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3677
Od: 10 maja 2010, o 15:04
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogród róży

Post »

No to jestem :wit .Przeleciałam szybciutko kilka tylko stron,i widzę,że u ciebie tak jak u mnie wszystkiego po trochu.Będę zaglądać ;:196
Zapraszam do mnie,
Moje wątki
Nasz Ogród
X_j-a
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 44
Od: 11 sie 2011, o 07:52
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród róży

Post »

Witaj,pozwoliłam sobie poniuchać u ciebie.Bardzo fajnie urządzasz swoją działkę.Ja też jestem wciąż w trakcie urządzania,ale u mnie to się nigdy nie skończy.Zawsze mam coś co muszę zmienić i przestałam już dawno planować,jak to zalecają kompetentne osoby.Działam że tak powiem pod wpływem chwili,i jak sobie coś wyobrażę to robię potem myślę czy dobrze zrobiłam,albo delektuję się efektem.Tylko nad roślinami się zastanawiam czy nadają się na mój kwasny piasek,choć wpadek było sporo
Awatar użytkownika
marzena06
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3066
Od: 4 cze 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogród róży

Post »

Justynko ,ale masz wspaniałego pomocnika ,tylko pogratulować , zaciekawił mnie murek ,a w szczególności sposób jego wykonania , to Twoje dzieło ;:63
Obrazek
Kwiat jest uśmiechem rośliny Pozdrawiam Marzena
Moje wątki
Marzenkowo cz.1
Awatar użytkownika
roza333
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3865
Od: 4 maja 2010, o 11:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie Tarnowskie Góry

Re: Ogród róży

Post »

marzena06 ja nie mam takiego wspaniałego murka ale bym chciała mieć mój to jest tylko ten mały pomocnik ;:196
Awatar użytkownika
marzena06
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3066
Od: 4 cze 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogród róży

Post »

Justynko pomocnika proszę do mnie podesłać :D
Kwiat jest uśmiechem rośliny Pozdrawiam Marzena
Moje wątki
Marzenkowo cz.1
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”