Nasz mały raj na ziemi.

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bonia244
1000p
1000p
Posty: 1151
Od: 19 lis 2010, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Nasz mały raj na ziemi.

Post »

Oj kochana dużo zdróweczka dla smyka ;:196 a tobie życzę żebyś szybko znalazła super pracę ;:196 ja też walczę z przeziębieniem u mojej córci ale już jest lepiej i tego i Wam życzę ;:108 ;:4 Jowita pw :D
Miłego dnia ;:196
JOWA
500p
500p
Posty: 883
Od: 29 mar 2011, o 09:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: DOLNYŚLĄSK

Re: Nasz mały raj na ziemi.

Post »

Zwkwitak dziękuję już tam zaraz zajrzę.
Bożenko taka pogoda że wszyscy prychają i kichają.Pw odczytane i zaraz Ci odpiszę pw.
Pozdrawiam wszystkich gorąco Jowita.
Nasz mały raj na ziemi.
http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=42921" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Aancyk
1000p
1000p
Posty: 1155
Od: 20 lis 2010, o 17:21
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Nasz mały raj na ziemi.

Post »

U mnie to samo, mała przeziębiona a do tego ja też coś złapałam, chyba nie potrzebnie się zaszczepiłam na tą grypę bo na razie skutek odwrotny. :evil:
JOWA
500p
500p
Posty: 883
Od: 29 mar 2011, o 09:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: DOLNYŚLĄSK

Re: Nasz mały raj na ziemi.

Post »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Nasz mały raj na ziemi.
http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=42921" onclick="window.open(this.href);return false;
JOWA
500p
500p
Posty: 883
Od: 29 mar 2011, o 09:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: DOLNYŚLĄSK

Re: Nasz mały raj na ziemi.

Post »

Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nasz mały raj na ziemi.
http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=42921" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kozino
1000p
1000p
Posty: 1248
Od: 9 sty 2011, o 22:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Nasz mały raj na ziemi.

Post »

Hej Jowa. Te małe pomarańczowe kwiatuszki na pierwszej fotce to od tych listków podobnych do żurawek :?: Ślicznie to wygląda , a jeśli to dwie roślinki możesz napisać co tam rośnie :?:
Widać jesień, coraz mniej się dzieje ale porządeczek już masz. Działeczka wyszykowana na następny sezon :D
Pozdrawiam, Emka
Ogród
JOWA
500p
500p
Posty: 883
Od: 29 mar 2011, o 09:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: DOLNYŚLĄSK

Re: Nasz mały raj na ziemi.

Post »

Witam Emka,te kwiatki na pierwszym zdjęciu to kuklik.Kwitł na początku kwietnia i w maju i widzę że znowu tylko nie wiem czy to norma u kuklika czy tylko jego wybryk,chociaż mam je posadzone w 2 miejscach i oba kwitną,to podejrzewam że tak ma być.A co do porządków to nigdy się nie ma na tyle zrobione na ile by się chciało.Natura sama dba o to ,a jak się zaniedba to natura upomina się o swoje i próbuje mam odebrać teren sama ją zagospodarując,oczywiście nie tym czym my chcemy.Więc wyrywam,zagrabiam i zbieram co nie potrzebne.Ale tej walki z chwastami i liśćmi,ślimakami i innymi szkodnikami tak naprawdę nigdy nie wygramy,ale walczyć trzeba.Sama pewnie wiesz najlepiej masz dużą działkę większą niż ja,więc więcej pracy i walki na jesień i wiosnę .
Pozdrawiam Jowita.Miłego weekendu.
Nasz mały raj na ziemi.
http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=42921" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
ewka63
500p
500p
Posty: 796
Od: 17 kwie 2011, o 09:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkrakowskie spokojne ...
Kontakt:

Re: Nasz mały raj na ziemi.

Post »

Witaj Jowa :)
Życzę szybkiego znalezienia pracy, choć na działeczkę będzie wtedy mniej czasu, ale są sprawy ważne i mniej ważne. Oby była praca.
U mnie też sporo roślin powtarza kwitnienie i wszystkim na forum. Też nie wiem czy to norma, czy wróżba, że jednak zimy nie będzie :)
Podziwiam rozchodnika, mój niestety został zagłuszony przez szalejąco rozrastającą się jeżówkę :)
Mój zielony kawałek ziemi
Pozdrawim Wszystkich - Ewa
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5532
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Nasz mały raj na ziemi.

Post »

Dobrze, ze nie mam drzew lisciastych, bo chyba bym oszalała z tymi liśćmi. I tak nie nadążam z tym wszystkim, nie wiem ja ja to wszystko ogarnę w tym roku, no ale...
Choroby dzieci... wiem coś o tym, moje najczęściej chorują cała 4 na raz :(
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Nasz mały raj na ziemi.

Post »

Jowitko piękne słoneczne zdjęcia ;:3 Na dodatek kwitną Ci wszystkie kwiaty...i wiosenny kuklik, i jesienny rozchodnik...
Ooo...nawet letnie lilie mają pączusie :D
Mam nadzieję, że "zdrowiejecie" ;:196
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
Awatar użytkownika
zwkwiat
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3081
Od: 12 lut 2011, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pow. legnicki

Re: Nasz mały raj na ziemi.

Post »

Jowitko zastanawiam się dlaczego przeniosłaś cały swój wątek ogrodowy do OFF - TOPIC. Te choroby są straszne. Moja prawie cała rodzina aktualnie przechodzi grypę jelitową, a zaczęło się od posłania przez bratanka dziecka do żłobka, no i po kolei jedni za drugimi chorują.
Pogoda jest cudowna w naszym regionie i właściwie wspomaga nas w przygotowaniu naszych ogrodów do zimy.
Ogród zwkwiat,cz.aktualnaSzydełko
"Nie starzeje się ten, kto nie ma ma to czasu." Benjamin Franklin
Awatar użytkownika
becia2
500p
500p
Posty: 727
Od: 31 lip 2010, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk:)

Re: Nasz mały raj na ziemi.

Post »

Jowitko, rozchodnik pięknie rośnie,
życzę szybkiego znalezienia racy, pozdrawiam!
JOWA
500p
500p
Posty: 883
Od: 29 mar 2011, o 09:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: DOLNYŚLĄSK

Re: Nasz mały raj na ziemi.

Post »

Witam.
Ewo szukam pracy,ale to nie takie łatwe.Rozchodnik naprawdę ładnie rośnie,tylko niestety pszczoły bardzo je lubią,a rosną w takim miejscu gdzie dzieci się bawią i chyba będę musiała przesadzić wszystkie w takie miejsce gdzie nikt nikomu nie będzie zawadzać.
Mariolu naprawdę liście na ziemi to zgroza,ale coś za coś.One nam daja owoce ale czegoś w zamian też oczekują.A co do chorób to zajwiększa zgroza...jak jedno choruje to drugie też,a zresztą ty masz 4 to wiesz najlepiej.
Iwonko kwitną ,kwitną kwiatuchy.A co do zdrówka to już lepiej tylko syn załapał drugą turę i dzisiaj znowu do lekarza idziemy.
Zwkwiat to nie ja sama się przeniosłam ,ale zostałam karnie przeniesiona,to długa historia i było o tym trochę głośno bo parę osób zostało przeniesionych,w kilku wątkach zostały wypowiedzi powycinane.prowadziłyśmy za lużny wątek i dlatego....Szkoda pisać,bo było z tym dużo nerwów i kłótni na różnych wątkach,teraz już jest spokój.Zyczę zdrowia rodzinie.
Beatko ja też gorąco Cię pozdrawiam,a rozchodnik rośnie dzięki Tobie,bo sama nie wiedziałam co to będzie,miałam go wywalić i dopiero ty mi pokazałaś co to za kwiat.
Nasz mały raj na ziemi.
http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=42921" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”