rapunzel - zielono mi :)

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Zablokowany
Awatar użytkownika
rapunzel
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3665
Od: 26 lip 2011, o 18:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kalisz

Re: rapunzel - zielono mi :)

Post »

Anjja, to chyba na raty, bo jestem spłukana, ale poniekąd wychodzi na to samo :lol:
aga, tylko to musiałaby być pancerna skarbonka, żebym do niej wcześniej nie sięgnęła :;230
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4871
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: rapunzel - zielono mi :)

Post »

U mnie jest taka pancerna skarbonka, niestety na kluczyk. ;:224 . Kto więc miałby ten kluczyk, ja chyba nie... :;230 . Jagódko, ryneczek niedługo do likwidacji ponoć. :roll: . No tak ale jeszcze ta Castorama i inne...no może gdyby jeszcze darmowe autobusy zlikwidowali ;:131 . Nie..to niemożliwe. A co tam sobie będziesz żałować kwiatków. Braknie miejsca...na kwietnik się znajdzie. ;:113
Awatar użytkownika
rapunzel
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3665
Od: 26 lip 2011, o 18:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kalisz

Re: rapunzel - zielono mi :)

Post »

Zeniu, to prawda, że rynek przy tęczy mają zlikwidować, ale ja zielone zakupy robię na targu :wink:
Poza tym boję się ( i chciałabym :lol: ), że w nowej galerii tęczy otworzą jakąś wypasioną kwiaciarnię i tuż po otwarciu mogą być jakieś promocje ;:224 A otwarcie już za niecałe dwa tygodnie planowane :tan
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4871
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: rapunzel - zielono mi :)

Post »

Koniecznie o galerii przypomnij...ja daleko to nie pamiętam ;:7 . Polecimy szturmem........ :;230
Awatar użytkownika
julita20
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1017
Od: 29 lip 2010, o 16:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Złotoryja-Sędzimirów-Bolesławiec

Re: rapunzel - zielono mi :)

Post »

O jajeczko ja już swoje jedno mam, moja miała dużo kwiatów ale tylko jeden się zawiązał i ma inne liście niż Twoje.
Lidka lmw
1000p
1000p
Posty: 3431
Od: 23 sie 2011, o 13:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: rapunzel - zielono mi :)

Post »

He he Jagoda ja też tak mówiłam . Zapomniałaś tylko że dzieci tak jak roślinki ROSNĄ!!!
Pozdrawiam Lidka Mój mały zielony raj część 1 http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=47114" onclick="window.open(this.href);return false;
część 2 http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=48489" onclick="window.open(this.href);return false;
część 3 http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=49364" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
trzynastka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12861
Od: 8 paź 2009, o 18:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: rapunzel - zielono mi :)

Post »

Psianka ładna :) a może się jednak doczekasz ?
Awatar użytkownika
Wiktoria_W
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2365
Od: 21 sty 2011, o 03:14
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: rapunzel - zielono mi :)

Post »

Czemu uważasz, że nie zobaczysz trzech kwiatuszków w tym roku :roll: ? Myślę, że roślinka jeszcze może Cię zadziwić, a kwitnie przepięknie ;:108 . U mnie teraz, kiedy jest chłodniej, kwiatuchy na nowo obudziły się do życia, więc i u niej wszystko możliwe :) .
Miłego dnia, Wiktoria
Dom w odcieniach zieleni
Poszukuję
Awatar użytkownika
rapunzel
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3665
Od: 26 lip 2011, o 18:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kalisz

Re: rapunzel - zielono mi :)

Post »

Wiktorio, na razie wszystko jeszcze stoi na balkonie, nawet takie maluchy jak ta psianka, bo wychodzę z założenia, że póki mrozu nie ma, to lepiej im na dworze niż w domu w ciasnocie i zresztą jak teraz trafią do ciepłego, to mogą całkiem zgłupieć :wink:
Wierzę, ze mimo zimna ona jeszcze zakwitnie, ale oceniam realnie to, co widać, a widać trzy pączki i to rożnych rozmiarów. Jednak wierzę, że w przyszłym roku dopiero da czadu :)
Lidko, rosną, rosną, tym bardziej się zastanawiam, co zrobię a niektórymi, jak wyrosną, ale póki co, większość to młodziaki.
julito, jeśli piszesz o psiance, to z tego, co wiem, jest sporo odmian. ja miałam duży problem ustalić tożsamość swojej.
Zeniu, pewnie, ze przypomnę, już nie mogę się doczekać otwarcia. Jak polomarket otwierali, to zrobiłam zakupy za 20 zł i wygrałam czajnik elektryczny Amica :tan
Muszę się przyznać, że jakaś tajemna siła zaciągnęła mnie dziś na targ i zrobiłam super zakupy :)
Magic83
1000p
1000p
Posty: 1354
Od: 19 wrz 2011, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bory Tucholskie

Re: rapunzel - zielono mi :)

Post »

Pochwal nam się, co to za super zakupy zrobiłaś ;:65
Lidka lmw
1000p
1000p
Posty: 3431
Od: 23 sie 2011, o 13:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: rapunzel - zielono mi :)

Post »

Kosiarką je potraktujesz !! :;230 A tak poważnie to spokojnie jeszcze sporo czasu na myślenie !! Hej no może pokażesz nam te cudeńka ? ;:65 ;:65
Pozdrawiam Lidka Mój mały zielony raj część 1 http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=47114" onclick="window.open(this.href);return false;
część 2 http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=48489" onclick="window.open(this.href);return false;
część 3 http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=49364" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
mniodkowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4302
Od: 14 maja 2009, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: rapunzel - zielono mi :)

Post »

Ja skarbonkę też mam... dostałam kiedyś w jakimś prezencie, ale, że zupełnie nie w moim guście to na poprzednich mieszkaniach jeszcze stała jakoś tak... dostępnie.. teraz schowana w szafie i dopadłam do niej niedawno bo na wisiorek kasy potrzebowałam ;:224 z tego wszystkiego wisiorek odwidział się (bo za 1 razem nie kupiłam i przyszłam tydzień po) i kasa poszła na... hoję :;230 oplatam się nią bo co poradzić :;230

U Ciebie na targu jeszcze nie przymarzają roślinki...? u mnie jest tak zimno, że ja nawet nie patrzę na zielone na dworze... obawiam się zmarnowanej kasy... Ale ciekawi mnie strasznie, co tam przyniosłaś na ten swój "brak miejsca" :;230
Pozdrawiam teraz z centrum... Aga
Oto moja mała "dżungla" --> part V; Spis moich wątków
Sprzedaję ładne sadzonki hibiskusa czerwonego pełnego
Awatar użytkownika
elcia1974
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9111
Od: 23 lip 2009, o 18:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: rapunzel - zielono mi :)

Post »

Jagódko i mnie dośc mocno zaintrygowałaś. ;:108 Ciekawa jestem tych Twoich ryneczkowych super zakupów. :D
Droga przez las nie jest długa, jeśli kocha się osobę, którą idzie się odwiedzic.
Aktualny wątek: Doniczkowi domownicy Eli cz. 7 Poprzednie części: Spis moich wątków
Wątek sprzedażowy: Sprzedam, kupię, wymienię rośliny doniczkowe
Zablokowany

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”