Storczyki Asi

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wanda_23
100p
100p
Posty: 140
Od: 9 mar 2011, o 21:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczyki Asi

Post »

Judi pisze: Niestety mąż i szwagier tego nie mogą zrozumieć
U mnie jest to samo... mąż też się ze mnie nabija, jak kupuję łysego... Ale teraz czekam na kwiaty z dwóch storczyków niewiadomego koloru... To jest właśnie najfajniejsze :) Oby tylko się kwiaty pojawiły :D
x-F-7
---
Posty: 10506
Od: 6 lip 2011, o 06:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Asi

Post »

Ja też często kupuje te z przecen storczusie i później miłe jest zaskoczenie, jak zakwitnie storczuś na kolorek, który nam sie podoba:).
Awatar użytkownika
dudus327
500p
500p
Posty: 783
Od: 23 cze 2011, o 13:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Storczyki Asi

Post »

spodobało mi się zdania o tym prezencie pod choinkę ;:138
Czasem są to takie emocje - nie wiadomo jaki kolorek i robi się wszystko żeby było storczykowi jak najlepiej i żeby szybko zakwitał ;:138
super kwiatuszek na białasku ;:138 Swoja drogą super ten nowy nabytek ;:108
Pozdrawiam - Piotr
Moje storczyki
Awatar użytkownika
Zuza_i_Tygrysek
200p
200p
Posty: 318
Od: 21 paź 2011, o 09:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Storczyki Asi

Post »

Śliczny ten białasek. Swojego czasu myślałam, że będę zbierać same białe :) Mój biały falek wczoraj otworzył drugiego kwiatuszka i już trzeci się szykuje :)
Pozdrawiam Edyta :)
Zapraszam do obejrzenia mojej storczykowej kolekcji
Storczykowe szaleństwo w wydaniu Edyty :)
Awatar użytkownika
Judi
200p
200p
Posty: 230
Od: 7 cze 2011, o 23:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Storczyki Asi

Post »

nina1611 ;:196
Isskaa - dziękuję za odwiedzinki, miłe słowa i zapraszam na dłużej ;:196
Zuza_i_Tygrysek - cieszę się, że z moim nowym nabytkiem nie jest tak źle :lol:
wanda_23 - a ja myślałam, że tylko mi się trafił zabawny mąż :;230
Filigranowa27, dudus327 - musiałam sobie takiego kupić, żeby przekonać się jakie, to fajnie uczucie, czekać na pierwsze nieznane kwiaty - myślę, że już niedługo nabędę kolejnego przecenionego ;:224 :tan
Moje storczyki - http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 29&t=47876" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
nina1611
500p
500p
Posty: 821
Od: 27 mar 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Storczyki Asi

Post »

ja też lubię kupić takiego "łysego" bo zawsze jest niepewność, zaskoczenie ... niespodzianka :D
Pozdrawiam Małgorzatka :)
Niektóre z moich storczyków ...
Awatar użytkownika
Judi
200p
200p
Posty: 230
Od: 7 cze 2011, o 23:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Storczyki Asi

Post »

Ja już się nie mogę doczekać, kiedy mój kochany chochołek, będzie miał kwiatuszki ;:65
Moje storczyki - http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 29&t=47876" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Migotka
500p
500p
Posty: 868
Od: 22 mar 2011, o 00:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Asi

Post »

Judi pisze:
On jest jak prezent pod choinką widzisz go, ale nie wiesz co jest w środku :heja

Swietne porównanie :wink: Czytając tak nasunęło mi się nieco podobne..parafrazując...storczyk jest cyt...."niczym pudełko czekoladek, nigdy nie wiadomo na co się trafi :wink:
jednakże samo oczekiwanie to czysta przyjemność :)
Storczyś zdrowy zapewne wkrótce uszczęśliwi Cię jakimś bocznym przyrostem albo pędzikiem, kto wie?
Mój zielony kącik - http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 36&t=48108" onclick="window.open(this.href);return false;,
Wymiana/sprzedaż - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=11&t=47934" onclick="window.open(this.href);return false;
- Joanna
Awatar użytkownika
Judi
200p
200p
Posty: 230
Od: 7 cze 2011, o 23:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Storczyki Asi

Post »

Migotka oj mam nadzieję, że nie będę musiała długo czekać ;:65 a Święta zapasem, więc tak mi się skojarzyło ;:112
Coś mi się zdaje, że moje ;:167 wypełnia się storczykami :;230
Moje storczyki - http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 29&t=47876" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Judi
200p
200p
Posty: 230
Od: 7 cze 2011, o 23:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Storczyki Asi

Post »

Mam pytanko czy jest jakaś różnica między podłożem do storczyków, a podłożem do orchidei ;:88 - może, to głupie pytanie, ale ja w tym temacie jestem zielona :oops:
Moje storczyki - http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 29&t=47876" onclick="window.open(this.href);return false;
MATEUSZ1
100p
100p
Posty: 130
Od: 18 wrz 2011, o 17:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: na południe od Radomia

Re: Storczyki Asi

Post »

Storczyk to storczyk- i te ogrodowe i domowe, i w ogóle, a orchidea to właśnie falenopsis, sabotek itd. Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć. Myślę, że podłoże czy to do storczyków, czy to do orchidei to będzie to samo jeśli chodzi o storczyki domowe i to będzie podłoże nie w jakimś specjalistycznym sklepie tylko supermarkecie czy zwykłym ogrodniczym. Orchidea to storczyk, ale nie każdy storczyk to orchidea. Myślę, że potocznie to można te dwa określenia stosować zamiennie. Zresztą warto sprawdzić skład żeby mieć pewność.
Pozdrawiam, Mateusz
wmx
200p
200p
Posty: 472
Od: 6 gru 2009, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Storczyki Asi

Post »

Piękne te Twoje dzieciaczki...też myślę nad kupnem takiej Vandy,chociaż na giełdzie kwiatowej były niedawno kwitnące po ok.50-60 zł,tak więc chyba zaczekam na taką okazję.
Szczerze rozumie Twój zachwyt na tą niewiadomą, bardzo często kupuję przekwitnięte okazy.
Pozdrawiam Sylwia
Storczyki Sysi i Ogród Sysi
Awatar użytkownika
vito157
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 668
Od: 26 sie 2009, o 19:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: cork
Kontakt:

Re: Storczyki Asi

Post »

Widzę Asiu, że postanowiłaś robić zdjęcia na czarnym tle... ;:138
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”