Sajgonkowe storczyki :)

Awatar użytkownika
nina1611
500p
500p
Posty: 821
Od: 27 mar 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Sajgonkowe storczyki :)

Post »

Widuję takie niebieskie za około 60/70 zł ale czasami promocyjnie w niższych cenach ... jednak ja bym odradzała takiego zakupu!
One są farbowane, kolejne kwitnienie będzie wypłowiałe blado niebieskie itd itd aż będą białe.
Za taką cenę można kupić cudne np. botaniczne Phalaenopsis :)

p.s a ciapek uroczy :)
Pozdrawiam Małgorzatka :)
Niektóre z moich storczyków ...
Awatar użytkownika
Sajgonka
50p
50p
Posty: 60
Od: 4 wrz 2007, o 18:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Norwegia

Re: Sajgonkowe storczyki :)

Post »

Dziękuję za cenne informacje :) Miałam nadzieję, że kolor pozostanie... Skoro to kwitnienie niebieskie jest jednorazowe to rezygnuję z zakupu :)
Pozdrawiam, Monika

Moje storczyki: http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 29&t=47082" onclick="window.open(this.href);return false;
wmx
200p
200p
Posty: 472
Od: 6 gru 2009, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Sajgonkowe storczyki :)

Post »

Dobra decyzja...ja też osobiście wole kupić sobie kilka w cenie takiego jednego.
Jestem przekonana że Twoja kolekcja będzie się powiekszać ...oj będzie i to szybko.
Pozdrawiam Sylwia
Storczyki Sysi i Ogród Sysi
Awatar użytkownika
Sajgonka
50p
50p
Posty: 60
Od: 4 wrz 2007, o 18:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Norwegia

Re: Sajgonkowe storczyki :)

Post »

Heh... Mąż dostał już wskazówkę jakie kwiaty lubię dostawać :)
Pozdrawiam, Monika

Moje storczyki: http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 29&t=47082" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
tom_mix
500p
500p
Posty: 509
Od: 3 sie 2007, o 13:46
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Raszowa, Wroclaw

Re: Sajgonkowe storczyki :)

Post »

Wpadłem i do Twojego wątku pooglądać co ładnego masz u siebie ;:108 Strasznie podoba mi się biała Phal. szczególnie że pęd wygina się w dół ;:138

Dobrze że zrezygnowałaś z farbowanego, niebieskiego storczyka ( widziałem też farbowane Dendrobia). Za taką cenę możesz mieć dużo ładniejszych hybryd, albo kilka botanicznych storczyków. Poza tym to się w głowie nie mieści jak można za takie sztuczne coś chcieć tyle kasy? Rozbój w biały dzień ;:14
Pozdrawiam Tomek
Awatar użytkownika
dudus327
500p
500p
Posty: 783
Od: 23 cze 2011, o 13:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Sajgonkowe storczyki :)

Post »

Zgadzam się z Tomkiem, takie storczyki są zawsze bardzo drogie i niedoświadczone osoby najpierw zachwycają się ich pięknem a potem są rozczarowani bo storczyk okazuje się być białą podróbką :?

Moniko, miło że wpadłaś bo jest co oglądać ;:224 Ciapek super się prezentuje i białasek ładnie kwitnie :tan
A ten różowy jest świetny ( powiem Ci ze róż to ja tylko w kwiatach lubię :;230 :lol: )
Pozdrawiam - Piotr
Moje storczyki
Awatar użytkownika
Sajgonka
50p
50p
Posty: 60
Od: 4 wrz 2007, o 18:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Norwegia

Re: Sajgonkowe storczyki :)

Post »

Tomku, dziękuję za odwiedziny :) No rzeczywiście to rozbój... ale Norwegia taka jest :) Mimo wszystko dobrze, że nie kupiłam bo teraz robilabym tak ;:223
Piotrze... w następnym miesiącu moja kolekcja ma się powiększyć :tan
Pozdrawiam, Monika

Moje storczyki: http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 29&t=47082" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
moniczka82+
100p
100p
Posty: 197
Od: 22 lip 2011, o 08:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Re: Sajgonkowe storczyki :)

Post »

Witaj Moniczko!
Bardzo dobrze, że Twój M wie jakie kwiaty lubisz :) dlatego niebawem Twoja kolekcja się powiększy.
Co do niebieskiego storczyka, to też na początku byłam nieświadoma i kupiłam za 50 zł , ale już po zakupie widziałam, że są farbowane, bo jakiś niby atrament wylewał się z łodygi. :cry:
ale za to teraz ma już nowy gruby pędzik będzie biały kwiat pewnie piękny. :)
Pozdrawiam, Monika

http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=29&t=45820" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
wanda_23
100p
100p
Posty: 140
Od: 9 mar 2011, o 21:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Sajgonkowe storczyki :)

Post »

Witam i ja u Ciebie w wątku :)

Bardzo ładne storczyki masz. Mnie też kręcą niebieskie, ostatnio widziałam takie w Obi za 85zł, ale był bardzo duży okaz.
natalkastl
100p
100p
Posty: 155
Od: 24 paź 2011, o 13:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: -------

Re: Sajgonkowe storczyki :)

Post »

Moniko witaj :wit Bardzo ładne Phalenopsisy takie zdrowiutkie ;:138 ;:63 a co do tych niebieskich dokładnie także odradzam kupowanie ich bo i tak później będą białe(są po prostu farbowane) Ja widziałam takie w cenie ok 60zł w OBI.

Pozdrawiam i będę cześciej zagladała bo ciekawie tu u Ciebie :wit
Awatar użytkownika
Sajgonka
50p
50p
Posty: 60
Od: 4 wrz 2007, o 18:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Norwegia

Re: Sajgonkowe storczyki :)

Post »

Nie było mnie tu dawno a kolekcja storczyków powiększa się, powiększa...
Niebawem zdjęcia :) Chociaz niektóre przekwitły i nawet nie zdążyłam zdjęć zrobić w środku kwitnienia ;:14 Tak to bywa... niestety. Pozdrawiam serdecznie wszystkich wytrwałych :tan
Pozdrawiam, Monika

Moje storczyki: http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 29&t=47082" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Mariusz3357
1000p
1000p
Posty: 1240
Od: 10 paź 2011, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Radom

Re: Sajgonkowe storczyki :)

Post »

Witaj.Czekam na zdjęcia twoich podopiecznych. 8-)
Pozdrawiam Mariusz3357
Awatar użytkownika
Sajgonka
50p
50p
Posty: 60
Od: 4 wrz 2007, o 18:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Norwegia

Re: Sajgonkowe storczyki :)

Post »

Szukam zdjęcia moich nowych nabytków... Bezskutecznie :) Kolekcja powiększona o 4! storczyki. 1 pomarańczowy, 2 fioletowe i 1 różowy-pasiasty:) Tymczasem biały i fioletowy (mój pierwszy):

Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam, Monika

Moje storczyki: http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 29&t=47082" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”