Moje Ogrodowe krople pamięci...

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ra_barbara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2180
Od: 15 sty 2010, o 10:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Już świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Moje Ogrodowe krople pamięci...

Post »

:wit Witajcie ;:196 Jakże mi miło powitać sangwinaria iBiankę i Mariolkę i Edytkę i Sonię

Miałam problemy z netem a właściwie z zasięgiem.Rozwiazałam poprzednia umowę, więc zabrali mi dostęp 22-ego a zapłaciłam abonament do 29-ego.Wydzwaniałam do BOK-u słuchając muzyki i czekając na konsultanta.. ;:223 Czasem wydaje mi się że tam pracują jakieś trolle Wreszcie zawarłam nową umowe i póki co, mam niezły zasięg.
----------------------------------------------------------------------
Mariolko nie jestem "wielka" ale podwyższyłaś mnie ;:180 nieco, tak wiem "nie jestem sama' i zdaję sobie sprawę z tego że inni przezywają większe tragedie :(
sangwinaria ;:180 dziękuję. Nie mam ławeczki pod drzewem,ale mam hamak między lipą i dębem, i na werandzie pełno stołów, zdobycznych :D

Bianko aaaale mi nasłodziłaś.... A z tą szkołą optymizmu to różnie bywa :wink: .Wścieklizna czasem mnie tez dotyka.
Oczywiscie Zapraszam serdecznie ;:40

Soniu jeśli masz marzenia to z pewnoscią ziszczą się i życzę Ci z całego serca byś kiedyś bez żalu opuściła blokowisko ;:196 .
Mnie się nawet nie śniło że z wymarzonego M-4 kiedyś wybędę, a jednak ;:65

Edytko za te słowa ;:79
silna z Ciebie kobita

Dziękuję Wam wszystkim za odwiedziny za miłe słowa,i zapraszam znów
Dziś u nas okropnie wieje,odważyłam sie pod wiatr na jazdę rowerem po ten mój "abonament mleczny" oj, ciezko było ale z powrotem popychał ten halny i.........było z górki ;:224
Zagladam na Wasze wątki,a właściwie błądzę bo szukam gdzie by coś z nowych roślinek kupić, ale ciągle gdzieś zboczę, bo ciekawostek tu moc,i wciąz wpadam na coraz ciekawsze watki, porady, wskazówki :D ;:100
Abyście tylko potrafili położyć kwiaty pomiędzy smutnymi liśćmi życia! aktualny Co w trawie piszczy-2014-2017
Cz.1. cz.2. cz.3.Dziergam...bo lubię
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Moje Ogrodowe krople pamięci...

Post »

Śnieg stopniał i zaczyna się chodzenie po ogrodzie i szukanie śladów wiosny.Sporo nabrzmiałych pąków wszędzie i wyścig;co pierwsze wystartuje :roll: Tylko ten nieprzyjemny wiatr :(
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
ra_barbara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2180
Od: 15 sty 2010, o 10:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Już świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Moje Ogrodowe krople pamięci...

Post »

Mirko a u nas wieje wciąż mocno,poszliśmy w łaki po ziemie z kretowisk, którą "smażę" ;:36 by wystraszyć robactwo a właściwie unicestwić wszelkie żyjątka a potem mieszam z piaskiem i ziemia ze sklepu i sadzę, sieję.....

Moje pole
Obrazek


Obrazek


..chyba jesiennie...
Obrazek



i lada chwila...Obrazek



Obrazek





A te zdjęcia z innej bajki, naszych wypraw po okolicy.Planujemy jutro tam popedałować
Tamy bobrów nad rzeka Czarną
Obrazek



Obrazek


i myśli nieczyste...... :wink:
Obrazek


Wiosnooooo
Obrazek
Abyście tylko potrafili położyć kwiaty pomiędzy smutnymi liśćmi życia! aktualny Co w trawie piszczy-2014-2017
Cz.1. cz.2. cz.3.Dziergam...bo lubię
bianka1977
100p
100p
Posty: 133
Od: 25 sie 2011, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kiełczów/k. Wrocławia

Re: Moje Ogrodowe krople pamięci...

Post »

Basiu mieszkasz w pięknej okolicy :D
Pozdrawiam. Bianka
jak powstaje ogród pod starym modrzewiem
Każdy kto kocha rośliny musi byc dobrym człowiekiem...
Awatar użytkownika
SoniaM
100p
100p
Posty: 157
Od: 3 paź 2011, o 19:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje Ogrodowe krople pamięci...

Post »

Miłego spokojnego dnia:)
Awatar użytkownika
roza333
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3866
Od: 4 maja 2010, o 11:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie Tarnowskie Góry

Re: Moje Ogrodowe krople pamięci...

Post »

Pięknie u Ciebie i kociaczek słodki :wit
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11704
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Moje Ogrodowe krople pamięci...

Post »

Brak mi słów,żeby napisać jak się cieszę,że do Ciebie wdepnęłam ;:65 Twoja historia jest taka prawdziwa,jesteś bardzo silną kobietą i do tego romantyczną ;:167
Walka o męża,o każdy dzień daje siłę i wiarę,że jutro będzie lepiej.Wyobrażam sobie,że często nie jest Ci łatwo,ale Twoja determinacja i miłość do męża wszystko złe przezwycięży ;:108 Wierzę,że Wam się uda i operacja męża się uda ;:108

Będę do Ciebie zaglądać...przesyłam ciepłe i pozytywne fluidy ;:167
Awatar użytkownika
ra_barbara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2180
Od: 15 sty 2010, o 10:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Już świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Moje Ogrodowe krople pamięci...

Post »

Soniu dziękuję za życzenia ;:196 Spełniły się ;:3
Roza zdjecie jest z przeszłości a kotka juz nie ma z nami :( Dzięki że wpadłaś
Annes pieknie piszesz.dziękuję Ci bardzo ;:196
...przesyłam ciepłe i pozytywne fluidy
Zadziałały :P
Ja też wierzę ze sie uda i mój chłopina będzie widział w miarę dobrze, choc póki co niestety nawet za ciężką kasę w prywatnych klinikach nie są chetni podjąc sie tego zabiegu, więc na razie postanowilismy odpocząć, nie mówic, nie szukać bo to nas oboje mocno stresuje.
A co do milości........hm....po tyyyyluuu latach pożycia i wielu wielu perypetiach ;:25 to myślę tak:>
"Małżeństwo w tym jest podobne do życia, że to pole walki, a nie grządka róż."(?!)
;:167 ----------------------------- ;:167 ------------------------------------------------- ;:167

Obrazek



;:4
Abyście tylko potrafili położyć kwiaty pomiędzy smutnymi liśćmi życia! aktualny Co w trawie piszczy-2014-2017
Cz.1. cz.2. cz.3.Dziergam...bo lubię
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Moje Ogrodowe krople pamięci...

Post »

Nawet gdyby było grządką róż,to bez pielęgnowania i tak tylko...szara pleśń,plamistość i...mszyce :;230 Tak już jest,że prawdziwą,trwałą radość i satysfakcję daje to ciężko zdobyte,wywalczone.Łatwe szybko powszednieje.Życie to nasze ogrody.Rzadko piękne bez naszego zachodu;połamanych paznokci i bolącego krzyża :wink: A propos pracy.Piękne słońce zmobilizowało mnie i zaczęłam prace w ogrodzie :heja Rozebrane krzaczki z zimowego okrycia,poprzycinane pięciorniki i liście kosaćców.
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
ra_barbara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2180
Od: 15 sty 2010, o 10:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Już świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Moje Ogrodowe krople pamięci...

Post »

Mirko :D
Życie to nasze ogrody.Rzadko piękne bez naszego zachodu;połamanych paznokci i bolącego krzyża
to prawda.
A my tez trochę popracowaliśmy.Podcięłam gałązki wierzbom moim zakręconym i to drastycznie oraz winogron i mam wątpliwości czy nie za późno?
Wierzba która posadziłam jako 10cm. gałązkę
ObrazekObrazekObrazek Urosła i daje cień przy kawce :D


A tę szkoda było mi skracać
Obrazek
No i to był błąd
ObrazekObrazek


No i pigwowiec zawściekł się ma mnóstwo odrostów a ja chce się go pozbyć stąd bo nasadziłam w innym miejscu, kiedys bez wyobraźni posadzony między świerki i tuje, drzewa porosly a pigwowiec ma mało światła, wprawdzie wciąż owocuje ale mniej.Wykopuję ciągle te odrosty,a i tak pojawiaja się noweObrazek Nawet Kicia dziwi sie....
Abyście tylko potrafili położyć kwiaty pomiędzy smutnymi liśćmi życia! aktualny Co w trawie piszczy-2014-2017
Cz.1. cz.2. cz.3.Dziergam...bo lubię
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21495
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Moje Ogrodowe krople pamięci...

Post »

Taką wierzbę na pniu możesz ciąć kilka razy w sezonie :D Moją zniszczył jakiś szkodnik akurat w czasie, kiedy nauczyłam się ją ciąć bez skrupułów i zaczęła wyglądać jak należy. Zakręcona wierzba bardzo mi chorowała w ubiegłym roku. Obawiam się, że trzeba będzie ją naprawdę drastycznie przyciąć. Najważniejsze jednak, że śnieg zniknął :D
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
bianka1977
100p
100p
Posty: 133
Od: 25 sie 2011, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kiełczów/k. Wrocławia

Re: Moje Ogrodowe krople pamięci...

Post »

Basiu my też swoją Hakuro Nishiki tniemy kilka razy w roku. Tylko się zagęszcza i ładniej wygląda.
Pozdrawiam. Bianka
jak powstaje ogród pod starym modrzewiem
Każdy kto kocha rośliny musi byc dobrym człowiekiem...
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Moje Ogrodowe krople pamięci...

Post »

Ale ta pokręcona to mandżurska ;:108 Piękne masz krzesła :D A w jakim czasie przesadzałaś pigwowiec?Mi się nie powiodło,przesadzałam wczesna wiosną :roll:
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”