Moja Milowa :)

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marek-BB
500p
500p
Posty: 783
Od: 23 mar 2010, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Moja Milowa :)

Post »

Niezły kawałek? Heh, bardzo jestem ciekaw na ile można oszacować taką działkę oglądając zdjęcia, bo podobnie jak tv, zdjęcia powiększają. Ile Twoim zdaniem ma m2? :)
Awatar użytkownika
gosiakmala
500p
500p
Posty: 687
Od: 9 sty 2011, o 14:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dziki "wschut"

Re: Moja Milowa :)

Post »

Według mojej oceny i biorąc pod uwagę, że nie widać nigdzie ogrodzenia, to ok 400 m2.
Moja Milowa
Pozdrawiam Gosia
Małżeństwo jest to związek, w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż ;)
Awatar użytkownika
Marek-BB
500p
500p
Posty: 783
Od: 23 mar 2010, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Moja Milowa :)

Post »

A nie mówiłem :P Działka ma niecałe 3 ary :)
A ogrodzenie widać, robiłem je w tym samym roku po zakupie działki, 3,4 fotka w pierwszym poście mojego wątku. Taki niski zielony żeby moja psina poza działkę ludziom nie chodziła no i trochę estetyki aby było.
Nie będziemy się rozgadywać chyba bo to wątek przecież Twojego ogródka :), ale zapraszam i do mnie :)
Awatar użytkownika
Urtica
200p
200p
Posty: 220
Od: 23 sie 2010, o 22:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moja Milowa :)

Post »

Witaj Gosiu :) pozwoliłam sobie do Ciebie zajrzeć, zapowiada się naprawdę fajnie na Twojej działce, ciekawa jestem tej rabaty kwiatowej, która ma powstać :)
Pozdrawiam Monika
Ogród Moniśki
davussum
500p
500p
Posty: 806
Od: 26 sie 2010, o 15:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 100-lica

Re: Moja Milowa :)

Post »

Witam ja też pozwoliłam sobie do Ciebie zajrzeć :)
zazdroszczę wam już pięknego trawniczka mnie czeka przekopywanie działki i sadzenie trawki ale nie wiem za bardzo jak się do tego zabrać ;:124 ale chyba tylko glebogryzarką przekopiemy to co jest, zgrabimy ubijemy i posiejemy trawę.
Awatar użytkownika
gosiakmala
500p
500p
Posty: 687
Od: 9 sty 2011, o 14:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dziki "wschut"

Re: Moja Milowa :)

Post »

Hej Dorcia. To widziałaś co u nas było. łatwo nie było. Ale oby dobre chęci i wytrwałość i wszystko da się zrobic :)
Moja Milowa
Pozdrawiam Gosia
Małżeństwo jest to związek, w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż ;)
davussum
500p
500p
Posty: 806
Od: 26 sie 2010, o 15:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 100-lica

Re: Moja Milowa :)

Post »

tez bym chciała zdjąć darń ale nie bardzo mam możliwość więc pozostanie mi glebogryzarka i grabie :(
już mi się marzy trawniczek jak zielony dywan ale na to jeszcze trzeba poczekac ;:124 ;:222
Awatar użytkownika
gosiakmala
500p
500p
Posty: 687
Od: 9 sty 2011, o 14:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dziki "wschut"

Re: Moja Milowa :)

Post »

U nas glebogryzarką tylko ogródek potraktowaliśmy. Mieliśmy taki ugór że ho ho. Zajeździlibyśmy się grabiąc tyle metrów po glebogryzarce.
Moja Milowa
Pozdrawiam Gosia
Małżeństwo jest to związek, w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż ;)
davussum
500p
500p
Posty: 806
Od: 26 sie 2010, o 15:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 100-lica

Re: Moja Milowa :)

Post »

Trochę się boję tego "orania" ale trzeba wyrównać działkę i posadzić trawkę bo na razie rośnie samo zielsko.
Awatar użytkownika
Weigela
100p
100p
Posty: 166
Od: 14 maja 2007, o 19:37
Lokalizacja: Pomorze

Re: Moja Milowa :)

Post »

Gosiu widziałam,że miałaś wysokie grządki pod warzywka,tak wysoko usypane.Plony pewnie lepsze,tak?
Awatar użytkownika
gosiakmala
500p
500p
Posty: 687
Od: 9 sty 2011, o 14:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dziki "wschut"

Re: Moja Milowa :)

Post »

Weigla, pierwszy raz miałamw ubiegłym roku ogródek, więc nie odniose sie do tego czy byłyby lepsze czy tez nie na tej samej wysokosci. U nas takz wyszło samo z siebie, bo z reszty działki zdjęto darń, a na ogródku nie. W tym roku jeszcze wyżej będzie, bo obornik nawieziony :)
Moja Milowa
Pozdrawiam Gosia
Małżeństwo jest to związek, w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż ;)
davussum
500p
500p
Posty: 806
Od: 26 sie 2010, o 15:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 100-lica

Re: Moja Milowa :)

Post »

Witam :wit
jak tam postępują prace :?:
Awatar użytkownika
gosiakmala
500p
500p
Posty: 687
Od: 9 sty 2011, o 14:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dziki "wschut"

Re: Moja Milowa :)

Post »

Hej Dorcia. Zasiana marchew, rzodkiewka i cebula. Po za tym bawie sie z ukorzenianiem sztobrów winorośli i winobluszczu. Nasiona w domu wschodzą i jest git. Dzisiaj ma być zima u nas w nocy, więc okryliśmy krzaki porzeczek i truskawki. A jak tam u was? ruszyło sie coś?
Moja Milowa
Pozdrawiam Gosia
Małżeństwo jest to związek, w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”