W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Zablokowany
boryna
50p
50p
Posty: 98
Od: 23 cze 2010, o 15:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. opolskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Z tym "dokacaniem" to jest tak, że ten, który na początku nie chciał słyszeć o kotach, później najbardziej je rozpuszcza. Mamy dwa futrzaki. Przed przyniesieniem pierwszego mąż postawił warunek "musi być 3-kolorowy" - to tak, żeby utrudnić. :roll: Znalazłam z dziećmi w 3 dni trójkolorową półperskę i nie miał wyjścia - jechał po nią 100 km :;230 . Drugi był rudy kocurek, który traktuje męża jako swoje prywatne legowisko i poza którym mąż swiata nie widzi - przeciwnik kotów w domu ;:224 . Tak, że tylko cierpliwość i od czasu do czasu rzucenie uwagi o jakiejś biednej sierotce do przygarnięcia może spowodować "przełom".
Bożena
Bagienka
100p
100p
Posty: 160
Od: 22 maja 2009, o 00:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Z nami mieszka Fredzio, też czarny ;:167

Obrazek
Awatar użytkownika
edi13
1000p
1000p
Posty: 1187
Od: 14 maja 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Piękne te Wasze czarnuszki , mi sie marzy czarna kocia z bursztynowymi oczami i puszystym ogonkiem :) Oj jakby M wiedział co knuje za jego plecami ;:14.
Wracając do dokacania co lepiej wziąść Kotkę czy Kocurka. Jak wiecie mam kotkę wysterylizowaną i sunie goldenkę
Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do mnie
Edyta
No to jestem ogrodnikiem
Bagienka
100p
100p
Posty: 160
Od: 22 maja 2009, o 00:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

EdytaB pisze:...Oj jak wszystko dobrze będzie to w sobote będę miała w domu czarną kicię :tan
Obrazek
Edytko, czy kicia może z miau?
Pytam, ponieważ u nas mieszka Klakiś z Olsztyńskiego schronu, przyjechał właśnie "przez" miau, razem z Filusiem. Filuś niestety odszedł [*].
Obrazek
Awatar użytkownika
EdytaB
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2693
Od: 1 sty 2009, o 12:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

edi13 pisze: Wracając do dokacania co lepiej wziąść Kotkę czy Kocurka. Jak wiecie mam kotkę wysterylizowaną i sunie goldenkę
To zależy od samego kotka - mój Franek to oaza przyjaźni , pokochał Lalunie ze wzajemnością, kiedy przyszła Tośka i ją przyjął przyjaźnie ale za to Lalka pokazała pazur, po jakimś czasie tylko ją tolerowała.

Edit: na Warszawski Paluch trafił wlasnie czarny MCO - no ogon to puszysty ma , jak i cały on :wink:
Ogródek EdytyB

zapraszam
Awatar użytkownika
EdytaB
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2693
Od: 1 sty 2009, o 12:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Bagienka pisze:Edytko, czy kicia może z miau?
Pytam, ponieważ u nas mieszka Klakiś z Olsztyńskiego schronu, przyjechał właśnie "przez" miau, razem z Filusiem. Filuś niestety odszedł [*].
Tak, tak :) (jestem tam pod podobnym nickiem EdytaB_a :) )

Po stracie Lali szukałam kotki i jak przeczytałam o łapance, którą urządziły dziewczyny, i że jest wśród kotków czarna kotka, i że mała ma czas tylko do niedzieli na znalezienie domu inaczej wraca na stare śmieci no to nie mogłam inaczej ....
Ogródek EdytyB

zapraszam
Bagienka
100p
100p
Posty: 160
Od: 22 maja 2009, o 00:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

EdytaB pisze:
Bagienka pisze:Edytko, czy kicia może z miau?
Pytam, ponieważ u nas mieszka Klakiś z Olsztyńskiego schronu, przyjechał właśnie "przez" miau, razem z Filusiem. Filuś niestety odszedł [*].
Tak, tak :) (jestem tam pod podobnym nickiem EdytaB_a :) )

Po stracie Lali szukałam kotki i jak przeczytałam o łapance, którą urządziły dziewczyny, i że jest wśród kotków czarna kotka, i że mała ma czas tylko do niedzieli na znalezienie domu inaczej wraca na stare śmieci no to nie mogłam inaczej ....
O jak fajnie ;:63 To życzę udanego dokocenia ;:167
Ja mam tam ten sam nick :) .
...
Fredzio bardzo kocha Figę, małą miziastą kicię 8-)

Obrazek

w sumie z Klakim mieszkają u nas trzy kociszcza ;:167

Obrazek
Awatar użytkownika
edi13
1000p
1000p
Posty: 1187
Od: 14 maja 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

EdytaB pisze:
edi13 pisze:
Edit: na Warszawski Paluch trafił wlasnie czarny MCO - no ogon to puszysty ma , jak i cały on :wink:
Widziałam bidulka wystraszonego ,ale muszę szukać bliżej Szczecin
Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do mnie
Edyta
No to jestem ogrodnikiem
Awatar użytkownika
EdytaB
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2693
Od: 1 sty 2009, o 12:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

U Ciebie widzę 3psy na 3koty tak jak było u nas i zapewne zaraz znów będzie :)
Ogródek EdytyB

zapraszam
Alembik

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Tak to tylko udają, przed ludźmi :twisted:
Awatar użytkownika
kociara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3991
Od: 10 mar 2011, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków-małopolskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Bagienka ;:196 - cudowne masz kociuchy. Do czarnych mam słąbość. Mój najukochańszy był czarnuszkiem
a miał kolegę Bazylego, słodkiego buraska. Obydwa odeszły parę lat temu. Teraz mam same dziewczyny, ale tych
kocich chłopców często wspominam. ;:108
Awatar użytkownika
EdytaB
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2693
Od: 1 sty 2009, o 12:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

php_symfony2 pisze:Ja mam psa i kota. Jak fajnie zobaczyć jak dwa koty ze sobą żyją :) Nigdy nie miałem okazji podziwiać takie przyjaźni, czy miłości :) Super słodkie kociaki :)
no to ja nie widzę problemu - kotków jest masa, a jak wiadomo co 2 koty to nie jeden :) zawsze lepiej, raźniej no i kto zrozumie jednego kota lepiej niż 2gi kot ;:108
Ogródek EdytyB

zapraszam
Bagienka
100p
100p
Posty: 160
Od: 22 maja 2009, o 00:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

kociara pisze:Bagienka ;:196 - cudowne masz kociuchy. Do czarnych mam słąbość. Mój najukochańszy był czarnuszkiem
a miał kolegę Bazylego, słodkiego buraska. Obydwa odeszły parę lat temu. Teraz mam same dziewczyny, ale tych
kocich chłopców często wspominam. ;:108
Krysiu ;:167 kociaste dziękują za miłe słowa :D
Moim marzeniem, od zawsze, był drewniany dom na wsi, z ogrodem i psami :wink: Kiciole dołączyły do nas później. Teraz już nie wyobrażam sobie życia bez nich. Dom bez kota to nie dom a ogród bez kota to ... nawet nie chcę o tym myśleć Obrazek

Wyluzowany Fred :wink:

Obrazek
EdytaB pisze:
php_symfony2 pisze:Ja mam psa i kota. Jak fajnie zobaczyć jak dwa koty ze sobą żyją :) Nigdy nie miałem okazji podziwiać takie przyjaźni, czy miłości :) Super słodkie kociaki :)
no to ja nie widzę problemu - kotków jest masa, a jak wiadomo co 2 koty to nie jeden :) zawsze lepiej, raźniej no i kto zrozumie jednego kota lepiej niż 2gi kot ;:108
Zgadzam się ;:108
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”