Miejsce na ziemi Ave- cz. 6

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
100krotka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5427
Od: 2 gru 2008, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie - strefa 6A ;-)))

Re: Miejsce na ziemi Ave- cz. 6

Post »

Cudo jajeczka...jak tak się napatrzę na różne dzieła forumowiczek, to człowieka ciągnie, żeby sietego czy tamtego nauczyć...tylko skad wziąć na to czas (no w sumie, jak wiosna tak nas będzie rozpieszczać, jak dotąd, to i na szydełko i na serwetki czas sie znajdzie ;-) )

Weź się Ave nie załąmuj, bo to chyba u każdego tej wiosny mało...wszyscy pokazują tylko fragmenty, bo na razie tylko fragmenty są ciekawe ;-) Ja tylko zazdroszczę tym, u których już kwitną pierwiosnki, bo moje po rozsadzeniu jakoś się nie kwapią.
"Dużo ludzi nie wie, co robić z czasem. Czas nie ma z ludźmi tego kłopotu. " (Magdalena Samozwaniec)
Moje linki - i aktualny
Wizytówka
anka_
ZBANOWANY
Posty: 1602
Od: 12 lip 2010, o 14:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Miejsce na ziemi Ave- cz. 6

Post »

Ewo niesamowita jesteś ;:111 Tak jajca pomalować ;:122
Awatar użytkownika
aleksanderk
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7024
Od: 13 lip 2009, o 19:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Miejsce na ziemi Ave- cz. 6

Post »

ARTYSTKA przez duże A-piękne jaja ;:138 ,a wiosna pewnikiem i tak przyjdzie. U mnie też marnie nawet z zielonym .
Awatar użytkownika
Ave
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8216
Od: 9 kwie 2008, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź/łódzkie

Re: Miejsce na ziemi Ave- cz. 6

Post »

Dziękować, dziękować za tyle miłych słów ;:196 ;:167

Byłam na działce... cos drgnęło...
oprócz wyłażacyh liści tulipanów,
DWÓCH kwiatków CIEMIERNIKA,
oznaki życia pokazują powojniki z grupy Antragene- MAIDWELL HALL i JANNY...
liście zaczęła puszczać trzmielina oskrzydlona...
na wierzbie Iwie - bazie już przekwitają...
Zakupione bratki udają, że rosną już.. od dawna
Szczerniałe badyle róż powodują depresję...będę musiała je ściąć, bo patrzeć nie mogę na ten pogrom...jeśli okaże się , że róże z jesiennych "zagramanicznych" zakupów poległy, to się chyba załamię.
Na razie kopców nie rozgrzebuję... poczekam...
Po świętach będę kopać dołki dla nowych mieszkańców... zaprosiłam sobie do ogrodu Grahamka Tomasa... :uszy
i szykują się przeprowadzki...bo podwyższona chałupa robi za dużo "cienia"... ;:218
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8597
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Miejsce na ziemi Ave- cz. 6

Post »

Witaj Ave! Z tego co piszesz, w ogrodzie dużo sie dzieje :tan może jakies fotki? ;:224
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Miejsce na ziemi Ave- cz. 6

Post »

Jajka śliczne, a i wiosna u Ciebie zaawansowana. Nic tylko cupnąc w kąciku i podziwiać. Wproszę się więc do Twojego wątku...
pozdrawiam Marzena
ida74
---
Posty: 4355
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Re: Miejsce na ziemi Ave- cz. 6

Post »

Ty to mi zawsze najgorszy humor poprawisz ;:79
Awatar użytkownika
kubanki
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1981
Od: 28 sie 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Miejsce na ziemi Ave- cz. 6

Post »

Ewo, część ludzi się żegna, a ja do Ciebie znów trafiam, tym razem z pożegnalnego wątku właśnie, by się ponownie przywitać.
I na dzień dobry mówię. Te dwa jaja, które na końcu pokazałaś są piękne. Maki mnie absolutnie oczarowały.
Czekam na nowości z ogrodu :) U mnie też powolutku w tym roku wszystko rusza. Jak zaglądam do niektórych ogrodów, gdzie krokusy już przekwitają, forsycje kwitną na całego, to zazdroszczę normalnie...
Ania
Mój ogród cz. 1, cz. 2
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8926
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: Miejsce na ziemi Ave- cz. 6

Post »

Jesteś zbyt skromna. Śliczne jaja. Szczególnie to z makami - rewelacja! Masz talent w łapkach Ewciu ;:180
Z różami mam podobnie...Strach patrzeć i pewnie jak co roku ostre cięcie przy ziemi mnie czeka.
Awatar użytkownika
100krotka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5427
Od: 2 gru 2008, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie - strefa 6A ;-)))

Re: Miejsce na ziemi Ave- cz. 6

Post »

Wiesz Ave, chyba masz rację, że zainteresowałaś się rugosami. U mnie pogrom rózany, po prostu horror...galijki pewnie w tym roku nie zakwitną, dwie pnące i Westerland wypadły, Graham, Mary Rose i Jasmina ledwo zipią. Nie no, naprawdę szkoda się z koniem kopać, trzeba sadzić mocniejsze okazy. Nevada, Fruhlingsgold i młodziutka Therese Bugnet - zero strat. O, i to są róze.
"Dużo ludzi nie wie, co robić z czasem. Czas nie ma z ludźmi tego kłopotu. " (Magdalena Samozwaniec)
Moje linki - i aktualny
Wizytówka
Awatar użytkownika
Ave
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8216
Od: 9 kwie 2008, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź/łódzkie

Re: Miejsce na ziemi Ave- cz. 6

Post »

Nooo, u mnie młoda sadzonka Red Dagmar Hastrup - zieloniutka - wypuszcza nowe listki - jakby w ogóle zimy nie było ... Tereska (Therese Bugnet Rosa) też w porządku...

Tak 100krociu - jak powiedziałas - nie ma sie co z koniem kopać - ja tez mam dosyć... u mnie tez pogrom... grzebałam trochę w kopcach - masakra... nie wiem co da rade wystartować, już nawet nie od ziemi, ale SPOD ziemi... ;:145
Ja stawiam na rugosy... bo choć może nie mają wysmakowanych kwiatów... ale za to przeżywają bez strat takie bezśnieżne zimy i chore temperatury... ;:108 no i te płatki na konfiturki różane też nie są bez znaczenia :uszy

Robaczku Poznański - fotki... no będą, będą... jak aparat pozwoli się zabrać... na działkę ;:224

Iduś - no , bardzo się cieszę, że umiem nastrój poprawić...

Marzenko-Sosenko - zapraszam, zapraszam, miło mi będzie z Tobą pogawędzić :)

Aniu-Kubanki - czy Ty tez masz to wrażenie, ze niektórzy swoje ogródki ...podgrzewają ? czy cuś... ? ;230

Tu.jko - ja dzisiaj właśnie podgladałam swoje różydełka... i szkoda gadać... ;:185
Awatar użytkownika
Ave
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8216
Od: 9 kwie 2008, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź/łódzkie

Re: Miejsce na ziemi Ave- cz. 6

Post »

byłam dzisiaj w Castoramie... Połówek latał za bloczkami i zaprawami, a ja... no przeszłam się do ogrodowego... i wyszłam z berberysem bordowym w kapersie (10 szt za 16 zł) i dwoma forsycjami w doniczkach (dwie różne odmiany, Weekend i Minigold, po 10 zł , bo moja stara forsycja dogorywa.... kolejne gałęzie ma do wycięcia...
Kupiłam też Aliette i będę lać na ziemię, te opieńki jesienią nieźle mnie nastraszyły...
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Miejsce na ziemi Ave- cz. 6

Post »

Nic nie mówcie o mrozach. Mnie przez święta pomarzły sadzonki pelargonii, a przecież podgrzewałam je cały czas zniczami, ech...zkoda gadać, a już tak się cieszyłam, że będę mieć latem kolorowo od pelargonii, bo wreszcie udało mi się przezimowac stare z tamtego sezonu.
Zakupy bardzo fajne, pogratulować.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”