30 - metrowe maleństwo

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
przemo1669
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4054
Od: 27 cze 2011, o 11:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

A ja nie mogę mieć oczka, bo zaraz kaczki w nim by siedziały
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Przemku, u Ciebie to można wielki staw zrobić, masz tyle miejsca :wink: Kaczki miałyby frajdę i ty też :wink:
Debra
200p
200p
Posty: 421
Od: 9 sty 2012, o 15:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

bozunia Oglądając Twój 'mały-wielki' ogród przypomniałam sobie jak walczyłam o zieloności na moim 4m tarasie :wink: . Jak się lubi rośliny i prace w ziemi, przeszkodą nie jest powierzchnia, chociaz jednak, dzisiaj kiedy mam 185m ! jednak widze róznicę. Zaraz wrzucę pare zdjęć u siebie z moich balkonowych zmagań - bo niestety trwałość roślin na balkonie jest bardzo marna. Co roku trzebab było wymieniac wiekszość.
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

DEBRA Witaj w mojej miniaturce;) Ja mam taki problem, że kocham grzebanie w ziemi i roślinki;) W związku z tym chciałabym mieć wszystko u siebie, a miejsca niestety mało... Obsadziłabym każdy milimetr roślinkami, to już choroba... Na szczęście nie muszę co roku wymieniać roślin, chyba, że coś przemarznie, albo "zemrze" :wink: Czekam na Twoje balkonowe zdjęcia i zapraszam częściej:)
Debra
200p
200p
Posty: 421
Od: 9 sty 2012, o 15:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Dzień Dobry Bozunia. Zdjęcia balkonowe są już w moim wątku, zapraszam Zaznaczam, że to oczywiście zdjęcia z pełni sezonu. Teraz jest raczej pustawo i szarawo. Ja też kocham grzebanie w ziemi, ale wiem, że jeszcze muszę się dużo nauczyć, żeby mieć takie efekty jak Ty :D
Piękne masz rośliny, mnóstwo ich, pieknie zaaranzowane, taki świetnie kontrolowany 'żywioł' Dokładnie to co lubię w ogrodach. Niby nie pod sznurek, ale widać w tym rekę mistrza. Gratuluję.
Awatar użytkownika
Bursztynowa
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 14
Od: 7 kwie 2012, o 01:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Bozunia, ojej jak dobrze, że odnalazłam Twój ogródek - mnóstwo roślin jak na maleństwo. Już sobie wyobrażam ten gąszcz za 10 lat, zniknie problem braku intymności jak tuje i jałowce podrosną ;:333
Mam bardzo podobny metrażowo przyblokowy ogródek (ale zupełnie jeszcze niezagospodarowany), więc sobie będę podglądać co u Ciebie.
A takie malutkie oczko to daje radę samo czy trzeba jakiś filtr podłączyć? bo się na tym zupełnie nie znam :oops:
Pozdrawiam, Ania
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

DEBRA byłam, gościłam, będę jeszcze zaglądać, jeśli pozwolisz;) Z tą ręką mistrza, to zdecydowanie! przesada;)

Bursztynowa Witaj! Bardzo cieszę się, ze wpadłaś! Pamiętam jak na początku chciałam podpatrzeć u kogoś taki ogródek, szukałam inspiracji, propozycji w necie, książkach, czasopismach... Nic nie mogłam znaleźć na temat małych ogródków, bo "małe ogródki" to był metraż 100- 200 m2 :? Zaczęłam coś sama kombinować... Teraz wiem, że wiele rzeczy zrobiłabym inaczej, ale to też wynika z tego, że mi szybko "optyka siada" i nudzą mnie wciąż te same rzeczy :wink:
Jeśli chodzi o oczko, to było na początku bez niczego - same roślinki. Niestety było to idealne miejsce dla larw komarów... Wpuściliśmy małego karasia, żeby się nimi zajął, więc trzeba było zrobić jakąś pompkę. Taka pompka - fontanna ma malutki filtr, ale trzeba go czyścić bardzo często. Wydaje mi się, że na takie oczko sama pompka- fontanna wystarczy.

Wrzucę zdjęcie, niestety bardzo złej jakości, bo z telefonu i w dodatku duże powiększenie, ale cokolwiek tam może zobaczysz;)

Obrazek
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9923
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Bożka ślicznie u Ciebie to naprawdę taki mały ogród??? Podziwiam i zostaję na poświątecznej kawce :wit
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

aage mały, malusieńki;) jak wychodzę w salonu do ogródka, to widzę co sąsiadki na obiad gotują :wink:
Ja zacznie się bardziej zazieleniać, to zrobię zdjęcia na całość, jeszcze planuję jedną ścianę ogródka zasłonić ażurową kratą i pnączami, bo mam widok na parking... Zapraszam na kawę jak najczęściej!
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9923
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

A jak masz na imię?
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Bożenka, każdy mówi Bożka ;:7
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9923
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Witaj Bożenko ;:196
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Witaj Agnieszko! Wpadnę i do Ciebie, jak znajdę dłuższą wolną chwilę:) Nie lubię zwiedzać ogrodów na szybko :wink:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”