Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12972
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Jadziu czy stosowałaś Asahi? moje pnące słabiutkie nie dają znaku na łodygach jedynie odbijają od dołu - czy warto jeszcze dać ten preparat no popatrz Bo nica, New Dawn, Veltava, Vesterland - reszta się trzyma.
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
onka37
1000p
1000p
Posty: 1363
Od: 13 sie 2007, o 20:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Witaj Jadziu! ale u Ciebie pięknie i wiosennie, tulipanki śliczne! ja mam mało bo nowych nie dosadzałam. Bylam w weekend na ogórdku - ale znów nie wzięłam aparatu.
mam nadzieję że lepiej się już czujesz, pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

OOO ;:oj córa marnotrawna powróciła :;230 Witam Cię Iwonko ano dzisiaj juz całkiem dobrze sie czułam .Też nic nie dosadzałam no, ale dostałam na urodziny od dziewczyn cebulki wiec je posadziłam ,ale nic nie kupowałam

ANIU stosowałam ,ale czy była jakaś poprawa tego nie zauważyłam ,ale dziewczyny piszą ,ze działa cuda ,wiec jak kupiłaś to wypróbuj, a nuż zadziała .Jak od dołu odbijają to może u góry też odbiją ,ale powoli ;:224 .Moja RU tak fajnie wyglądała po zimie ,ze myslałam ,ze w sekundzie bedzie zielona, a tu nic bardziej mylnego Powooooooli to wszystko idzie
.
EWCIU no za duży nie jest ,ale mały też nie jest .No to zapraszam na inspekcję, a przy okazji na grila .Dommojego aparatu nie ma akumulatorków ,ale baterie sama sobie ładuje, wiec nie ma sprawy

MAJKA trochę tych tulipanów sie nazbierało przez te lata ,ale wyradzają się a nowości nie kupuję na 1 sezon

TOSIA Ty to masz końską siłę .Zasuwasz jak mały samochodzik .Teraz to już masz wszystko porobione na cacy

Obrazek Obrazek
DANUSIU dla Ciebie Angelique

Teraz pokaz zdolności fotograficznych mojego młodszego wnusia
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Dyskrecja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1514
Od: 22 lis 2010, o 20:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sudety

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Jadziu, jak u Ciebie pięknie zielono i kolorowo, a gencjana taka niebieska. U mnie wszystko opóźnione ale jeszcze kilka ciepłych dni, jak dzisiejszy i wszystko się wyrówna. Ciągle coś dokupuję z róż, szkoda mi miejsca na inne rośliny, jeszcze parę tygodni i róże będą kwitły.
Pozdrawiam, Henia
"Różanka w Sudetach"
Część 3 (Aktualna), część 2, część 1.
Awatar użytkownika
AAleksandra
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2777
Od: 5 wrz 2009, o 10:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Widać jak zaczynają rabatki wypełniać się zielenią i kolorem. Zaraz wszystko wybuchnie z dużą siłą. Zapowiadają ciepełko i przelotne deszcze. Oj będzie rosło. Nabierze tempa, że hej.
Wnusio robi piekne fotki . Lubię takie z kropelkami wody :D
Pozdrawiam serdecznie,
moje wątki
Awatar użytkownika
ada.kj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5076
Od: 2 gru 2008, o 12:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Piękny kolor ma ta goryczka i zawsze będzie przypominać Krysię. Ja swoje róże już dwa tygodnie temu opryskałam Asahi i nie widzę jak dotąd żadnego efektu.
Co my wiemy to tylko kropelka. Czego nie wiemy to cały ocean.
Pozdrawiam cieplutko Ada vel Krysia
Księżycowe rabatki u Adki adolinki
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

KRYSIU nie wiem czy Asashi coś zadziała ;:224 U mnie też pryskałam osmanthusa i inne gorzej wyglądajace rosliny a poprawy żadnej nie ma .Masz racje Goryczka zawsze bedzie przypominać Krysię tym bardziej sie cieszę z jej kwiatów .To za jej sprawą przywiozłam moją Gentianę z Niemiec, a inne kupiłam u nas .Wnuk ma ręke do fotek dlatego prosiłam go ,zeby mi zrobił jej piękne fotki
OLU no niedługo nie bedzie wolnego miejsca ;:185 Byleby róże zaczęły porządnie rosnąć .Po ostatnich deszczach i teraz słoneczku wszystko zaczęło szaleć .Przygladałam się Dyptamom .One w ciągu 3 dni podrosły prawie o połowę ;:oj Nie wiem czy mi w tym roku juz zakwitna ,bo mam je 2 rok ,ale z siewek
HENIU wszystko przyspiesza , tylko różom jakos w tym roku nie pasuje ta pogoda .Te tygodnie teraz beda sie ciagnać .Dobrze ,ze na 2 tygodnie wyjeżdzam to jak przyjadę bedzie wieeeelka różnica


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Ewa_tuli
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2956
Od: 16 sty 2012, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Legnicy

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Wnusiu, fotograf pełną parą ;:63 ;:63
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Ewciu wiem o tym dlatego prosiłam go ,żeby tylko goryczkę mi pięknie sfocił, bo to moja najpiękniejsza roślinka .
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12972
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Jadziu goryczka to pewnie dla większości roślina symbol - przyjazni.

U nas dziś słońce daje czadu, lekki wiaterek, pozdrawiam na działkę pewnie będę ścinać suche łodygi róż do kopczyka, nie będę czekać zresztą czy tak czy siak róże lubią cięcie. Robiłam małe rozeznanie i chyba będę chciała bo czy muszę :?: domówić róż tylko nie wiem teraz gdzie, pojadę do Agi/Tralaluszy co im tam dostarczyli.

pozdrawiam słonecznie, miłego dnia
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
Ewa_tuli
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2956
Od: 16 sty 2012, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Legnicy

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Jadziu, nie przesadzaj z ostatnio pokazanych zdjęć piękny masz powojnik Cecylia (o tulipanach nie wspomnę) ;:196
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15075
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Jadziulek, Twój ogródek prezentuje się teraz wyjątkowo uroczo! Zielony i upstrzony kwiatami , no i te jasne ściezki ... Ślicznie ;:138
Goryczka wyjątkowa. U mnie niestety nie chcą rosnąć (prócz jednej).
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

IZULKO dzisiaj miałyśmy u Baśki spotkanie z Nelką i Anią a potem pojechałyśmy z Basią do mnie a u mnie zastała nas burza taka prawdziwa z grzmotami i piorunami .Tyle co skończyłam podlewać ogródek ,a tu lunęło z nieba :cry: Potem fajnie sie siedziało w takim chłodzie .Można powiedzieć ,że jestem w tej chwili zadowolona z mojego ogródka i chyba na tym to polega .Drażni mnie tylko to co za siatką .Moja Veilchenka chyba zmarzła ,ale na razie jeszcze nic nie robię może odbije ;:145
EWCIU dzisiaj po burzy po niektórych tulipanach pozostały tylko fotki ;:224 .Niestety te upały niekorzystnie wpłynęły na kwiaty .Cecylię mam od ubiegłego roku .Kupiłam go kwitnacego w pięknym kolorze Blue.Niestety kolor sie zmienił ,ale mnie to nie przeszkadza.Szkoda ,że nie zgrał sie z kwitnieniem róż, a ma obok siebie posadzonego Pilgrima i Maigold ,Quenn Elisabeth i Bonicę czyli różowe i żółte
ANIU masz rację to symbol może nie dla wszystkich ,ale dla nas na pewno .U nas też do popołudnia przypiekało słonko ,ale potem była burza taka prawdziwa .Na razie wszystkie moje róże zyją jedne przycięte do ziemi inne mniej
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”