Ogród Moje Lekarstwo

Zdjęcia naszych ogrodów.
kamilkacz1990
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 47
Od: 15 kwie 2012, o 19:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Moje Lekarstwo

Post »

Obrazek A to ja i mój sprzęt hehehe

Obrazek Nasza księżniczka

ObrazekA tutaj jest moja wspaniała żona Ewa

Obrazek FOR YOU

Obrazek
kamilkacz1990
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 47
Od: 15 kwie 2012, o 19:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Moje Lekarstwo

Post »

Obrazek
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród Moje Lekarstwo

Post »

Żonko kochana i wspaniała matko witam serdecznie......Ciebie też mężu żonki witam :wit


Bardzo mi się spodobała Twoja opowieść i dlatego postanowiłam napisać, że najlepszym lekarstwem na całe zło jest.......ten kawałek ziemi(wiem coś o tym) :D
Będę kibicować Waszej ciężkiej pracy i obserwować jak pięknie Wam wszystko rośnie. Pomocnik mały też pewnie będzie tatusiowi pomagać, tylko trzeba Jej kupić sprzęt ;:108 Mała ogrodniczka już zaczęła pracę od zrywania kwiatów...jak to kobietka ;:131 i pewnie wianki się nauczy pleść i po kwiatkach :wink:

Powiedz mi proszę, co zrobisz z tymi oponami?..Jak można takie świństwo trzymać w ziemi ;:124 .....no i chyba jest na działce altanka, więc nie każ nam czekać na dalsze fotki tylko szybciutko pokazuj i pozwól nacieszyć oko ;:oj
kamilkacz1990
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 47
Od: 15 kwie 2012, o 19:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Moje Lekarstwo

Post »

Chcielibyśmy bardzo podziękować za tak miłe słowa,dały nam one wiele radości. Nasza córeczka oczywiście ma już małą taczkę i swoje przybory,altanki niestety jeszcze nie mamy stoi na razie tylko wiata którą muszę wykończyć . Te opony zabierze sąsiad z działek na jakiś recykling czy coś takiego i jeszcze w zamian otrzymamy za nie obornika na jesień także się wszystko fajnie układa a z opowieści działkowych wynika że kiedyś praktycznie wszystkie działki w naszym sektorze były tym wyłożone,no nieciekawie ale już powoli znikają. Dziwi mnie tylko czemu zarząd tak na to długo pozwala. No i oczywiście postaram się jak najwięcej zdjęć wklejać i wieczorkiem dodać dalszą część naszej historii . A bym zapomniał jeszcze muszę wkleić zdjęcia dwóch jeszcze córek bo mamy ich troje hehe pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
kamilkacz1990
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 47
Od: 15 kwie 2012, o 19:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Moje Lekarstwo

Post »

ObrazekA to nasza starsza córka

Obrazek
kamilkacz1990
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 47
Od: 15 kwie 2012, o 19:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Moje Lekarstwo

Post »

Obrazek
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Ogród Moje Lekarstwo

Post »

Kamilu jestem pod ogromnym wrażeniem. Twoja wzruszająca opowieść przypomniała mi jak na poprzedniej działce - takiej jak Twoja (POD to się wtedy nazywało) zostawiałam za bramą wszystkie moje kłopoty i frustracje.
Jesteś szczęśliwym człowiekiem - bo masz cudowną rodzinę. Mądrą i piękną żonę, wspaniałe córeczki i własny kawałek ziemi :lol:
Życzę Wam wszystkiego najlepszego i będę zaglądać. Strasznie lubię podglądać jak takie działki jak Wasza pięknieją z dnia na dzień!
kamilkacz1990
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 47
Od: 15 kwie 2012, o 19:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Moje Lekarstwo

Post »

amba19 Dziękujemy za piękne słowa i zapraszamy do odwiedzin
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Ogród Moje Lekarstwo

Post »

Dziękuję Kamilu na pewno nieraz skorzystam z tego zaproszenia :wit
kamilkacz1990
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 47
Od: 15 kwie 2012, o 19:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Moje Lekarstwo

Post »

No nadszedł czas na ciąg dalszy naszej historii.

Tego dnia co żona zaprowadziła mnie na tą działkę to mimo późnej godziny,jeszcze 3 razy na nią wracałem. Rozmyślałem jak by ją urządzić ale niestety moje szczęście nie potrwało długo sprawy potoczyły się niestety tak że wylądowałem w szpitalu na 5 tygodni i mój stan zdrowotny nie pozwolił mi tego roku na jej dalszą pielęgnacje . Ale dzięki temu, że tylko była i mogłem na niej czas spędzać za czołem do chodzić do siebie. Dlatego Temu malutkiemu kawałkowi ziemi zawdzięczam bardzo dużo. Kiedy mijam tą cmentarną bramę to czuje się jakbym wchodził do swojego świata wypoczynku odciętego od tej zepsutej rzeczywistości . Później napisze jakie miejsca w mym ogródku działkowym
najlepiej wpływały na moją psychikę .
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród Moje Lekarstwo

Post »

Kamilu ja jestem teraz w Niemczech (nazywam to miejsce czystolandią) i żebym nie myślała za dużo o domu, to też zrobiłam sobie malutki, chusteczkowy ogródek.....możesz zobaczyć w moim wątku, dlatego wierzę Ci co czujesz i co piszesz :D Jak się zajęłam moim kawałkiem ziemi to jakoś lepiej mi się zrobiło i nawet mogę wytrzymać tą tęsknotę za domem.....ale jeszcze kilka dni i wracam do swojego ogrodu i rodzinki :heja

Ja też w moim ogródku mam miejsca, które najbardziej lubię, mimo, że uwielbiam cały ogród to jednak o każdej porze roku inaczej te miejsca wyglądają ;:108

Ale z Ciebie szczęściarz......takie śliczne córcie Ci rosną.....oj biedny Ty będziesz za parę latek :;230
Awatar użytkownika
DorkaS-66
500p
500p
Posty: 628
Od: 27 maja 2011, o 08:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: WARMIA

Re: Ogród Moje Lekarstwo

Post »

Jesteście bardzo otwartą na świat rodziną, chcecie podzielić się swoim szczęściem (a trochę i smutkiem) z innymi. To ludzkie. Praca w ogrodzie pomaga, rośliny to cudowny świat, one Was nie skrzywdzą, ale w necie trzeba też trochę pilnować prywatności... zakręceni na zielono ogrodnicy... to zwykle dobrzy ludzie, ale inni też mogą niechcący tu trafić.
Postaram się do Was zaglądać. Pisz... jak będziecie dalej przekształcać swój kawałek świata, jakie rośliny Wam się podobają, może akurat będę je miała w swoim ogrodzie. Pozdrawiam.
DorkaS.

"Barbam video, sed philosophum non video."
kamilkacz1990
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 47
Od: 15 kwie 2012, o 19:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Moje Lekarstwo

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek Mój nowoczesny griil

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”