Pod Jesionem

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6234
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Pod Jesionem

Post »

Idę zrobić zdjęcie mojego modrzewia (już po cięciu)- oddasz swojego do sklepu! :;230
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Pod Jesionem

Post »

Renatko przyleciałam do Ciebie i już Ci zazdroszczę ( pozytywnie oczywiście) :wink: Masz to o czym ja marzę: wielkie drzewo, 2000 m2, tunel foliowy, bzy! Piękna łączka kwietna! Sama jestem ciekawa, co to za krzaczek, którego nazwy nie pamiętasz, może ktoś rozpozna...
Chwastami się nie przejmuj, teraz moda na ogrody jak najbardziej naturalistyczne :wink:
Awatar użytkownika
aleksanderk
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7024
Od: 13 lip 2009, o 19:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Pod Jesionem

Post »

Nareszcie coś można zobaczyć ;:138 za własny wątek .

Bałagan może i gdzieś jest ,ja nie widziałem .To co pokazałeś :;230 ,śliczne, bałaganu nie widać ,a kocisko urocze ,pomiziaj go od moich trzech .
nikka
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 10
Od: 6 maja 2012, o 19:52
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wieliczka

Re: Pod Jesionem

Post »

Reniu, no masz tej powierzchni do zagospodarowania :shock:
Roślinki piękne. A ten krzaczek jakoś z wiciokrzewem mi się skojarzył :roll:
A najbardziej podoba mi się łąka i Hrabia :heja
Pozdrawiam, Ania
1. Zielony Zakątek Maminki
Awatar użytkownika
paryska
500p
500p
Posty: 563
Od: 20 lip 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pod Jesionem

Post »

Reniu, masz wielki skarb-starodrzew w tle a to bardzo dużo bo u mnie pola i tylko wiatr ma pole do popisu.
Nie od razu Rzym zbudowano, ja pracuje od 3 rano przez 12 godzin i nie mam czasu na ogród ale jakoś powolutku :wink:
Fajnie jest u Ciebie ;:333
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6234
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Pod Jesionem

Post »

Witam Wszystkich ! :wit
bozunia, paryska - Ja mam lepszy komfort Jesion rośnie w parku za moim płotem! Więc mam i piękne drzewo i go nie mam, większość liści nie spada na moją działkę, a i bez niech mamy, co zbierać jesienią, a cień jest, bo rośnie od zachodniej strony.
nikka - krzaczek odrobinę podobny do wiciokrzewu też miałam takie skojarzenia, ale on jest wolnorosnący (później podepnę inne zdjęcie)
Olku! - prawie dotrzymałam słowa, wątek miał powstać w sobotę, a powstał po północy dziś - nie starczyło czasu. Koteczek jest ,,malutki" choć dwu letni, bo mieszka z mamusią Kitką, a do tego kotki zewnętrzne i nasze pieski Sonia i Murzyn, Papug (pap. falista) i siedmioletnia Kura zwana przez H ,,Dziewczyną"
:wit
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Awatar użytkownika
aleksanderk
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7024
Od: 13 lip 2009, o 19:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Pod Jesionem

Post »

;:138 :tan ,ale ciekawa menażeria . Kura DZIEWCZYNA :;230 :;230
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6234
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Pod Jesionem

Post »

No myślę, że jako siedmiolatka jest już raczej dojrzałą kobietą, ale H jest szarmancki i nie mówi, że dał starowince jeść, tylko, ze był już u Dziewczyny. Pewnie, dlatego ja naszego drugiego ptaka nazywam Papug. :;230
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
ziemia_120
100p
100p
Posty: 113
Od: 19 mar 2012, o 22:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: Pod Jesionem

Post »

Renata!
Bardzo się cieszę, że stworzyłaś własny watek! :) Pozwól, że oficjalnie napiszę tu wszystkim, że jesteś mi niczym matka chrzestna mojego ogrodnictwa. Zaczynam coraz bardziej "wrastać korzonkami" w to forum i widzę, że jest tu całe mnóstwo fantastycznych ludzi - takich jak Ty. Ludzi, którzy potrafią spontanicznie i bezinteresownie dzielić się nie tylko wiedzą ogrodniczą, ale i "zasobami" z własnego ogrodu :)
Bardzo podobają mi się zdjęcia i - dzięki pilnej nauce na forum - nawet rozpoznaję wiele z tych roślin m.in. kwitnącego pigwowca i jukki (ale będzie wtopa jak się pomyliłam... :;230 )

Fajny masz ogród!
Czekam z niecierpliwością na więcej zdjęć - z ogrodu, ale również ze "zwierzyńca".
Pozdrawiam!

Gosia ziemia_120
Pozdrawiam!
Gosia ziemia_120
Ogród Wschodzącego Słońca
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6234
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Pod Jesionem

Post »

Witaj Gosiu!
Dzięki, że zajrzałaś, to tak prawie jakbyś przyjechała do mnie, choć nie widzisz reszty bałaganu :;230
Nie ma wtopy, bo to kwitnący pigwowiec wielki i stary (na zdjęciu nie widać, ale ma ok 1,5 średnicy) i juki też są (i dla Ciebie jak będziesz chciała na jesieni, bo sporo chyba przeżyło zimę).
Zdjęcia postaram się podpiąć jeszcze dziś. :wit
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Awatar użytkownika
jacekbielsko
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1204
Od: 15 maja 2011, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bestwina/Bielsko-Biała

Re: Pod Jesionem

Post »

No i takie ogrody lubię oglądać, gdy ktoś z pasją i sercem je zmienia. Renatko do dzieła. Nasza ekipa będzie Cię wspierać, bo Wszyscy My tu zielono zakręceni :D

pozdrawiam gorąco :wit
Awatar użytkownika
cantati
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2120
Od: 10 lut 2012, o 17:00
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Pod Jesionem

Post »

Renia! :wit
Śliczny ogród! Jaki bałagan??? Kochana, u mnie to dopiero wykopki i rozkopki :;230 :;230 :;230
Trzymam kciuki, byś zrealizowała wszystkie plany! ;:168
Pozdrawiam, Dorota
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6234
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Pod Jesionem

Post »

Jacku, Cantati ! Dzięki za odwiedziny. :wit
Doping i mobilizacja się bardzo przydadzą, tylko czy H wytrzyma ze mną to juz nie wiem. :;230
Ja nie mam siły (kręgosłup) i wszystkie prace spadają na Niego. Sporo pomaga też mój Tatuś, ale chyba musze Im jakąś pomoc załatwić, bo mi padną. :D
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”