Działeczka Ewy W

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42199
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Działeczka Ewy W

Post »

Ewuniu jak pochodzisz po marketach za leżakami, a za każdym razem nie kupisz leżaków tylko r. to może Cię byłoby stać na te metalowe ? Przemyśl sprawę.
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6839
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Działeczka Ewy W

Post »

Marysiu co Ty? dzisiaj wydałam tylko 10 zł na dwie hortensje a lezaki,które mi się podobają to kmpl ok 1000zł.
Była tam też taka najprostsza huśtawka pod baldachimem za 299zł i długo zastanawiałam się nad nią. Kolor paskudna zieleń ale zawsze można obicie zmienić, jednak do tanich rzeczy też nie mam zaufania i masz babo placek- nic nie kupię. W zeszłym roku już tak krążyłam od sklepu do sklepu bez efektu ;:223 :;230 :;230
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42199
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Działeczka Ewy W

Post »

U nas Obi i inni robią na koniec sezonu takie duże obniżki, huśtawki za 450 można kupić za 250 i inne też obniżają może kup na jesień ,bo wtedy sprzedają bez zysku , żeby nie magazynować i nie zamrażać gotówki.
Awatar użytkownika
eukomis
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4140
Od: 13 sty 2008, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Działeczka Ewy W

Post »

Ewo dobrze dziewczyny radzą ja na jesień kupiłam te krzesła co siedziałas u mnie na balkonie z regulowanym oparciem po przecenie.Ja jak będe jechać do ciebie to sobie wezme rybacki stołeczek i będzie okej.
pozdrawiam Halina

*spis wątków
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6839
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Działeczka Ewy W

Post »

W zeszłym roku właśnie tak planowałam kupić w okresie przecen ;:108 ale dopadł mnie wyrostek i dwa miesiące jeżdziłam do szpitala na zmianę opatrunku ;:223 gdy już byłam zdolna do normalnego życia to było po atrakcji sezonu. :;230
Jestem już bez wyrostka, bez woreczka to może w tym sezonie uda się załapać na atrakcyjną wyprzedaż :;230 ;:215
Awatar użytkownika
E@K66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2402
Od: 7 gru 2008, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie,Przemyśl

Re: Działeczka Ewy W

Post »

Obrazek Dzień dobry i smacznej kawki.
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15606
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Działeczka Ewy W

Post »

W gazetce z brico albo obi widziałam huśtawki za niecałe 200 zł.
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6839
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Działeczka Ewy W

Post »

Ewuniu ja się wprosiłam na kawkę do Marii i Ciebie a nie wiedziałam ,że przyniosłaś mi do łóżka ;:cm

Gosiu wczoraj byłam w OBI i hustawki za takowe pieniążki nie widziałam. Najtańsze były w Praktikerze za 299zł jak wytrzymałe to nie wiem...a to ważne bo swoje ważę :;230
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15606
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Działeczka Ewy W

Post »

Ja swoją kupowałam 2 lata temu w biedronce za 139 zł,teraz maja po 249zł.Zaraz zobaczę w gazetce,bo znajoma mi pozyczyłą i ci napiszę.

W obi za 219 zł.
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4611
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: Działeczka Ewy W

Post »

Cześć Ewcia :wit
Szukasz huśtawki na działeczke :D ja szukam czegoś do siedzenia, jak uda mi się troche kasy odłożyć to coś się popsuje albo wyskoczy inny wydatek i nici z moich zakupów :cry:
Życzę miłego dzionka :D
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
Awatar użytkownika
Lukrecja
1000p
1000p
Posty: 1465
Od: 31 maja 2009, o 07:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Działeczka Ewy W

Post »

Hej Ewuś, znów mi umknęły wpisy u Ciebie. Masz rację z tymi "siedziskami", że nie chcesz byle czego, w efekcie wychodzi "co tanie to drogie" bu zużywa się szybko i psuje, często trzeba wymieniać. Jak policzysz ilość wydanej kasy na byle co, to wychodzi potem na to, że wydałaś więcej niż byś chciała. Lepiej poczekać i nawet gdybyś miała siedzieć teraz na pniaczku albo stołeczku rybackim. Wiem, że chciałoby się mieć "już" i wszystko dobrej jakości, ale przy naszych zarobkach, jakkolwiek to zabrzmi absurdalnie "nie stać nas na kupowanie rzeczy tanich".
Pozdrawiam i życzę miłego dzionka!
ps. u mnie rano było +6, a bałam się jak diabli, że przymrozi... ;:218
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6839
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Działeczka Ewy W

Post »

Szukam czegoś do siedzenia i może byc jednoczesnie do hustania. Podoba mi sie wiele takich "urządzeń" w innych ogrodach a do swojego nie potrafię wybrać- może dlatego, że ściskam te grosiki w kieszeni :;230 Podobaja mi się hustawki drewniane, to znowu bedzie rzutowało na wszystko inne. Drewniane pergole, drewniana altana-tylko czy "styknie"?
Nelu ja jestem bez pracy od 2007 roku i już nadzieja mnie opuściła. Człowiek chciał się szybko zestarzeć /paradoks prawda?/ aby otrzymać wypracowana emeryturkę a tutaj poczęstowali nas nowa ustawą ;:202 nic tylko wziąć nóż i poderżnąć sobie gardło...
Szkoda, że nie ma komisów z odrzuconymi ogrodowymi meblami :;230
Wybieram się już do ortopedy muszę nóżki "wyglancować" na błysk ;:77
Awatar użytkownika
eukomis
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4140
Od: 13 sty 2008, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Działeczka Ewy W

Post »

Ewo w tak pieknych filiżankach pijesz kawkę, aż ci zazdroszczę :;230 ja takich nie mam, też bym tak chciała, kawka tak podana to mniam mniam. Ewo jakoś zimno i nie chce mi sie wyłazić na dwór. W piątek latałam ze słoikami po ogródku żeby przykryć pomidorki. troche sie pośpieszyłam i ich wsadziłam do ziemi i nawet dość podrosły że słoik 1l był zamały, to ja na śmietnik i nura za butelkami 5l.To musiało być b.ciekawe jak latam koł pojemnika i szukam szczęścia :;230
pozdrawiam Halina

*spis wątków
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”