Moje spełnione marzenie Malgocha1960

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5402
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje spełnione marzenie Malgocha1960

Post »

Ależ się zdenerwowałam Gosiu . Ja ani traw nie chciała bym , ani nie darowała bym temu Panu . Co , on sobie żarty robi ?
Aga ma rację ...reklamuj ...poproś o zwrot pieniędzy , bo takie trawki może sobie wsadzić w cztery litery . Prawdę mówiąc teraz jest taki wybór i łaski nikt Tobie nie robi ...skoro tak dba o klienta ...to bardzo przepraszam , ale czuła bym się zwyczajnie upokorzona .
Keetee
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8553
Od: 15 paź 2010, o 00:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Moje spełnione marzenie Malgocha1960

Post »

Prawdę powiedziawszy wiedziałam jakiej wielkości są sadzonki od nich , bo już mnie forum ostrzegali przed tym zródłem....ale myślałam ,ze po takich przebojach Ci się zrewanżują...eh ;:163 Ni e będę Cie dobijać słynnym...a nie mówiłam ;:4
Gosia ja bym nie darowała...za taka cenę będziesz miała super sadzonki z innego zródła , zwróć...przecież tego nawet nie zobaczysz...a potem wymarznie... ;:145
Boszszse to ja napisałam maila z reklamacja do pewnego sklepu (pomylili kolor kwiatów), to nie dość ,że od razu odpisali to dzisiaj jeszcze facet mi się nagrał na tel , a że się nagrał to powiedział ,że i tak jeszcze raz zadzwoni... ;:333
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje spełnione marzenie Malgocha1960

Post »

Już u Wandzi miałam problem z dojrzeniem traw, ale widzę, że to jednak nie wina mojego wzroku ;:224
Czy kupowałyście w jednym miejscu ?
Małgoś nie wiem, co napisać, bo normalnie... ;:161 ...a nie chcę być zbanowana za niecenzuralne słowa.
Zrób tak, jak piszą dziewczyny, bo "nie pojadł, nie popił", a stówki nie ma :evil:
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje spełnione marzenie Malgocha1960

Post »

Gosiu, czym częściej tu zaglądam i czytam, że ich chromolisz, tym ciśnienie skacze mi potwornie...
Transakcja jak każda inna - masz prawo do reklamacji i nie popuszczaj tego, bo nieuczciwi sprzedawcy właśnie na tym jadą, że nie chce nam się już walczyć... Pomogę w piśmie, jakby co, ale proszę, nie puszczaj tego płazem... sam fakt oczekiwania tylu miesięcy z wpłatą z góry zakrawa na kpiny, a jeszcze takie sadzonki? Pracowałaś w handlu, zadbaj wysyłając reklamację o dobre imię tych, którzy uczciwie podchodzą do klienta.
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Moje spełnione marzenie Malgocha1960

Post »

Nie sądziłam, że M. Surowiński tak traktuje klientów, znam go z kilku for i zawsze podchodziłam do jego osoby z szacunkiem. Chyba, że to inna osoba?
Awatar użytkownika
E@K66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2402
Od: 7 gru 2008, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie,Przemyśl

Re: Moje spełnione marzenie Malgocha1960

Post »

Witaj Małgosiu ,dziewczyny maja racje to są delikatnie mowiąc jaja.
Wydaje mi sie ze jesśli nie zrobisz reklamacji a powinnas to wywal taką ANTY REKLAMĘ panu Surowińskiemu ze by mu w pięty poszło.Zresztą machina poszła w ruch, nas jest juz kilka lub kilkanaście osób ,które o tym wiedzą i bądz pewna ze kazda z nas ostrzeze juz znajomych przed tym panem.
Aniu podchodziłas do tego pana z szacunkiem bo ma wielką wiedzę na temat traw ,ale jako handlowiec nie przedstawia żadnej wartości
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15606
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Moje spełnione marzenie Malgocha1960

Post »

Weszło tu około 150 osób to chyba mu wystarczy,nie będę się zniżac do jego poziomu.Więcej straci swoją postawą niż ja te sto parę złotych.Pokazałam giganty sadzonek jeszcze na 2 forach,niech każdy wie,że robi sobie wielkie kpiny z klientów.Nie wiem jak on jeszczee funkcjonuje jako sprzedawca.
beatann
500p
500p
Posty: 863
Od: 18 wrz 2010, o 09:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Re: Moje spełnione marzenie Malgocha1960

Post »

Gosiu ja zamawiałam też u tego pana . Twoje przynajmniej żyją a moje w większości były suche.
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15606
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Moje spełnione marzenie Malgocha1960

Post »

No to witaj w gronie oszukanych.Trzeba mu zrobic na cały kraj reklamę.Moje pseudo trawki na razie żyją,ale nie wiem czy coś bedzie z takich pojedyńczych zdziebełek.Oszukane łączmy się. :;230
Awatar użytkownika
E@K66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2402
Od: 7 gru 2008, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie,Przemyśl

Re: Moje spełnione marzenie Malgocha1960

Post »

Przepraszam za słownictwo ale zaraz trafi mnie szlag,co jest do ch..... zróbmy mu koło pióra !!!!!!
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24808
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Moje spełnione marzenie Malgocha1960

Post »

Małgoś wyobrażam Twoją złość....ja uważam, ze powinnaś reklamować.To jest po prostu brak szacunku dla klienta....
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16115
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Moje spełnione marzenie Malgocha1960

Post »

Małgosiu, moje trawki były jednak trochę większe. Co do Klaine Fontaine powiedziano mi, że wymarzła, a u ciebie widzę jest coś, co przypomina kiełek tego miskanta. Zgodziłam się na zamiennik. Wybrałam Etincelle, dostałam, ale widzę, że on jest martwy, wątpię, czy coś z niego wylezie. Na ich stronie "Ogrody Traw" są piękne zdjęcia, fachowości odmówić państwu Surowińskim nie można, ja osobiście kontakt mailowy miałam bardzo miły, dostałam w paczce gratisy. Sadzonki od nich jednak dostałam przeważnie maciupkie. No ale to, co ty otrzymałaś, to przecież prawie sama ziemia. Naprawdę nie rozumiem, jak ktoś, kto uważa się za eksperta od traw, pisuje w necie obszerne artykuły na ich temat, wypowiada się rozsądnie na kilku forach i niewątpliwie budzi nasze zaufanie - jak ktoś taki, może przysyłać klientom po prostu szajs. Przygotowałam cię zawczasu na to, że nie dostaniesz dużych sadzonek, ale nigdy mi nie przyszło do głowy, że będą niewidzialne :shock:

Ciekawa jestem, jak wygląda twój Giganteus. ;:219
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15606
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Moje spełnione marzenie Malgocha1960

Post »

Wandziu,i tu cię zdziwię,bo giganteus jest ładny,ale tylko z tej przyczyny,że podobno wykopany od klienta,bo na szkółce już nie mieli.W innym wypadku też musiałabym oglądać go przez lupę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”