Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

ech... ja też chcę w ciepłe kraje... choć narzekać byłoby grzechem, pogoda dopisuje :heja Tyle atrakcji miałaś... zazdroszczę...

Jadzieńko, czy to Ty dawałaś mi białą piwonię?? Chyba się nie mylę, choć skleroza, sama wiesz...
Wyobraź sobie, że jest tak jak pisałaś, w tej ciemnej posadziłam Twoją. Teraz będę miała barwy narodowe ;:224
Tylko, że ona nie zakwitły na raz. Twoja późniejsza, więc chyba nic z tego :;230
Ma pąk :heja i rokuje być biały ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
basjak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5033
Od: 20 wrz 2009, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Moje wspomnienia z wycieczki po Twoim ogródku ;:196

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam mile - Basia
Balinki
Awatar użytkownika
Tosia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12603
Od: 13 mar 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chorzów

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

;:196 Moje wspomnienia są takie same. Powojnik i róża cudne. A u mnie nie zrobiłaś ani jednej fotki ;:185 ;:131 A dyptama i tak muszę mieć :;230
Co zasiejesz, to zbierzesz
Malutki ogródeczek Tosi - cz.14. Zapraszam serdecznie!
Wcześniejsze wątki.
Awatar użytkownika
Irena37
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3390
Od: 15 sty 2008, o 18:27
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Jadziu ale wspaniała wycieczka, ciekawe i piękne budowle a drzewa wyglądają jak sztuczne mają niespotykane kształty. W twoim ogródku widzę roślinkę o ładnej nazwie Wieczornik damski, nie znam jej, czy ona długo kwitnie?
Monia68
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11668
Od: 25 wrz 2007, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Jadziu, przepraszam, że dawno nie zaglądałam- najpierw przygotowania do Komunii, potem sama uroczystość, a teraz już drugi tydzień mam szpital w domu...
Zdjęcia z podróży piękne- mam nadzieję, że obie z Mamą jesteście zadowolone :D
Pozdrawiam Cię serdecznie ;:196 ;:167
Serdecznie pozdrawiam, Monika
AFRYKA
Mój ogród.
Awatar użytkownika
onka37
1000p
1000p
Posty: 1363
Od: 13 sie 2007, o 20:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Jadziu! piekne zdjęcia, wycieczka niezapomniana- drzewa rewelacja- też bym myslała że formowane i ten widok z samolotu zapiera dech

Basiu a gdzie Twój wątek, nie umiem odnaleśc czy tak jak Iwa nie masz już aktualnego?
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

IWONKO masz racje ,że wycieczka pozostawiła wspomnienie a szczególnie Paelia z owocami morza .Chociaż nie przepadam za tymi" rarytasami morskimi"jednak tego pokosztowałam i nawet mi to smakowało ;:224
MONISIU wycieczka była baaaardzo udana i pozostanie na długo w moich wspomnieniach a szczególnie Fatima i w Bradze droga krzyżowa z 600 schodami kończąca sie przy Sanktuarium Bom Jesus de Monte .Nawet moja mama pokonała ten schody ,ale w dół zjeżdżała już kolejką.Mam nadzieję ,ze domownicy powoli zdrowieją czego im i Tobie życzę ;:196
IRENKO od powrotu nie mogę nadążyć ze wszystkimi wątkami ,bo jak wracam z ogródka to jestem padnięta.Dzisiaj luzacki dzień, bo rano posadziłam pomidory, a teraz jak na razie delikatny deszczyk je podlewa :heja Wieczornik już chyba z miesiąc kwitnie ma delikatny zapach to dwulatek tak jak naparstnica
TOSIA sadzonkę Dyptama dostaniesz, przecież Ci obiecałam Dzięki za miłe popołudnie ;:196
BAŚKA fane fotki robi ten Twój nowy aparat i nawet nie wiedziałam ,że aż tyle ich zrobiłaś więc ja nie muszę już wstawiać .Czemu tej drugiej nie podpisałaś to Louise Odier i pięknie Ci pozowała nawet orliki Nina Barlow tak grzecznie Ci pozowały ;:196 ;:180
AGUŚ masz rację biała moja, ale ona będzie tak z leciutkim nadechem różowym .Fajnie ,że Ci zakwitnie a moje winogrono raczej nadal nie będzie miało owocu .Myślę ,że jednak w przyszłym roku wreszcie da mi zakosztować swoich owoców
EWCIU masz racje .Wczoraj dopiero pokazywałam rodzince te filmiki i zdjęcia które robiłam. Mam już zgrane na płytce ,bo szkoda trzymać tego na karcie w aparacie
ANIU zaczęły kwitnąć Twoje bodziszki ;:196 a piwonia rraczej nie pokaże kwiatu może w przyszłym roku więc sie nie martwię .Piękna pani jest Gożdzikowa ,ale następne też pokażą na co je stać
MAJKA wycieczka była super ,ale przez to teraz muszę gonić w ogrodzie i kwieciak zaliczył parę róż .No cóż coś za coś
MAŁGOSIU one sie rozsiewają i nie są wysokie .Mam je już 3 lata i każdego roku kwitną .Czasem wykopię kępkę i robię z niej sadzonki to tu to tam powsadzam .Niektóre rośliny ładnie u mnie rosną natomiast a niektórym sie u mnie nie podoba ,wiec z nich rezygnuję
WALENTYNKO to Portugalia i można tu zobaczyć dużo takich kamienic.Nawet wewnętrzne ściany dworca są również takimi mozaikami wyłożone.Dworce są ich wizytówką nie tak jak u nas :evil:
IWCIU siły już zdążyłam wydać w ogródku ,bo chwasty mi sie przez ten czas rozpanoszyły, a jak mówi Basia ,,,,,,, :;230 to wiesz ,że musi być wszystko wypielone :;230 Dobrze ,ze w niektorych miejscach zrobił sie busz to i chwastów nie widać :;230
GRAŻYNKO one wyglądają jak Bonzai i podobno tylko tam w tym miejscu one rosną a czy tak jest na prawdę tego nie wiem ;:224 Fotek ogródkowych nie będę wstawiać , bo Baśka za mnie to zrobiła no to może jeszcze trochę z podróży to jest jałowiec
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
gosia07
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4582
Od: 1 gru 2009, o 20:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Jadziu którą róże ty nazywasz doktorek bo mam jakieś zaćmienie? :;230
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24812
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Ależ cudny clematis :D spisałam nazwę, poszukam, może trafię. Muszę dokupić 4 clematisy, które straciłam po zimie i rozglądam sie za ciekawymi odmianami...a ten naprawdę piękny. taki delikatny a jednocześnie niesamowicie ozdobny :D
GrazynaW
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6699
Od: 14 sty 2009, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Wspaniałe zdjęcia Jadziu, dziękuje Ci za nie. ;:196
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36511
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Jałowiec...???????? :shock:
W niczym mi go nie przypomina. ;:185
Ale pewno to jeszcze jedno dziwactwo z tamtego regionu.
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Jadziu, piękne zdjęcia ;:180
Awatar użytkownika
Ewa_tuli
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2956
Od: 16 sty 2012, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Legnicy

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Wspaniałe zakątki pokazałaś. :)
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”