Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36511
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Jak patrzę na twój ogród to stale twoje rośliny wyprzedzają w kwitnieniu moje.
Chyba masz podgrzewany ogródek. :D
Tom tom robi już pączusie, które są zaróżowione - tak ma byc ?
A jak twój idzie po zimie ?
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15075
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Grażynko, te rejony to chyba są podgrzewane dołem. Przeciez to tereny górnicze :wink: :lol:

Jadziulek, to Ty masz żurawiska! :shock: Jeszcze nie widziałam tak wysokich kwiatów!
Uwielbiam kwiaty żurawek, wszystkich! :D
U mnie przestaje padać i za chwilę znów zaczyna. Już 2 razy musiałam sie przebierać, tak mnie zlało :lol:
Awatar użytkownika
iwa27
1000p
1000p
Posty: 2456
Od: 19 maja 2009, o 07:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Nowy Las k. Głuchołaz

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Jadziu to zdjęcie Multi Blu - konkursowe. Z robali u mnie tylko mszyca :evil: Nie umiem się tego pieroństwa pozbyć
Życie jest jak bajka, nie ważne żeby było długie, ale ważne żeby było ciekawe
Mój kawałek świata.
część 3
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12972
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Jadziu Multi Blu rzeczywiście masz konkursowe, pochwale też swój jest naprawdę przepiękny, kwieciem sypnął obficie posadziłam i nie żałuje przy konarze drzewa w towarzystwie Walzertraum.
Obficie i pięknie już kwitną u Ciebie różyce moje jeszcze w półśnie, jedynie wydała maleńki kwiat gozdzikowa.
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Witam w sobotni wieczór .Dzień jak zwykle pracowity i w domu i w ogrodzie .Uffffff wreszcie wszystkie okna pomyte .Trochę roślinek też poszło w inne miejsce np żeleznik ,który nie miał zamiaru kwitnąć już kolejny rok znalazł inny domek przed ogródkiem to samo z tujkami poszły za siatkę i mam nadzieję ,ze im tam będzie dobrze .Kurcze będe je musiała porządnie lać ,albo przynieść trochę gliny, bo za siatką sama pruchnica i woda przelatuje jak przez piasek .Rozwinął wreszcie swój 1 kwiat Docteur Jamain .Jak on pięknie pachnie, bo ty hybryd burbon i hybryd perpetual jak piszą na HMF- ie czyli ma zapach starych róż .i Rapsody in blue też pokazała swój 1 kwiat również piękny i pachnący jak doktorek
ANUŚ Multi Blue w ubiegłym roku zakwitnał tylko 2 kwiatami ciekawe ile w tym roku będzie mieć .Słabo mi sie rośnie :( .Na razie tylko kwitła Maigold ,ale ona z tych szybkościowych i zawsze kwitnie jako 1 no i LO dalej trzyma kwiaty .Twoje bodziszki są urocze i takie wigorne bardzo sie z nich cieszę
Obrazek
IWCIA będziesz musiała sie jej pozbyć przed odjazdem ,bo zniszczy Ci całe róże i nie tylko .Znów zaczynają sie mnożyć te gadziny .Wciąż trzymam rękę na pulsie
Obrazek
IZULKO no tak tereny górnicze ,ale mój teren jest z każdej strony osłonięty domem ,zielskiem i płotami .Łodyżki kwiatowe zurawek mają koło metra wys.i ciągną różane dobroci to jak mają nie być wyrośnięte :wink: Też uwielbiam ich kwiaty takie malutkie dzwoneczki .Dzisiaj juz w ogóle nie padało ,i nawet świeciło ładnie słonko tak że w ogródku byłam w krótkim rękawku
Obrazek
GRAŻYNKO Tom -Tom daleko w tyle za innymi różami .Mocno dostał od zimy i nie umie się pozbierać .Fresja rośnie obok niego przycięta drastycznie ma już kwiaty ,a on dalej marudzi .Pąk ma ciemn-różowy a potem wybarwia sie tak jak Queen Elisabeth .Nie wiem na prawdę czy to on ,bo u Wandy jest całkiem inny
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Tosia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12603
Od: 13 mar 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chorzów

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

;:oj Fajnie Jadziu. Mój doktorek ma już pączusie i na pewno w tym roku zakwitnie. Oglądałam mecz siatkówki i nasi wygrali z Finlandią 3 do 0. Przepięknie kwitnie bodziszek.Takie wielkie kwiaty ma. Sorry,że nie przyjechałam, ale postaram się jutro wpaść po te cynie. Nie byłam dziś na bazarku. Taki dziwny był dziś dzień. Byłam w Obi i kupiłam 2 powojniki za 15 zł. Jeden z kwiatem różowym w białe paski, a drugi drobnolistny. Ciekawe co z niego wyrośnie. Błękitny Anioł już za chwilę zacznie kwitnąć. Ma masę pączków i nie mogę się na niego doczekać. Musisz mnie odwiedzić. A może jutro podjadę po Ciebie? ;:196
Co zasiejesz, to zbierzesz
Malutki ogródeczek Tosi - cz.14. Zapraszam serdecznie!
Wcześniejsze wątki.
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9885
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Jadziu porządeczek w ogródku masz śliczny i wszystko rośnie jak na drożdżach. ;:215
Różyczki pokazują swoje kwiatuszki i aż chce się na nie patrzeć bez końca. ;:167
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36511
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

A to ciekawe, bo mój też ma różowy pączek.
I już lada dzień rozkwitnie, to porównamy z twoim.
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
Irena37
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3390
Od: 15 sty 2008, o 18:27
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Jadziu u ciebie już kwitną róże :shock: i to jakie piękne, u mnie jeszcze ho, ho. Podoba mi się twój uporządkowany warzywniaczek, kalarepki niedługo będzie można pochrupać a truskaweczki mniam, mniam. Czy Agatka myśli o tym pięknym żuczku, który jest na zdjęciu nad nią. :D
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

IRENKO kalarepki tylko na zupę ,bo w ubiegłym roku gąsienice zeżarły mi całe liście .W tym roku już nie bedę czekać i wolę je zjeść .Zupka była pyszna na żeberkach mniam,mniam i zostały jeszcze 4 sztuki te zostaną do schrupania dla wnuka .Pod petami siedzą pomidory ,żeby sie zaaklimatyzowały
GRAŻYNKO pokażę Ci ubiegłorocznego pąka Tom -Toma ,ale muszę poszukać w moich zbiorach
MAJKA jaki tam porządeczek normalny a chwasty dopiero co opanowane .Najbardziej mnie denerwuje ten chwast co lubią go ptaszki my na niego mówimy muszec ,a jak się zwie nie wiem w każdym razie robi bajzel na rabatkach .Coraz wiecej różanych pachnideł mi kwitnie i łażę od jednej do drugiej i upajam sie ich zapachem .To trzeba mieć coś z głową :;230 :;230
TOSIA Mój doktorek ma więcej niż 3 pąki ,ale i pienna Excelsa też nie marnuje czasu .Gloria ,Fresja Burgund też w pół otwartych pąkach :heja Takie tanie powojniki kupiłaś nie mogłaś o mnie też pomyśleć ;:224 Od poniedziałku mam odwiedziny ,bo przyjeżdża moja mama .
Obrazek Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Monia68
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11668
Od: 25 wrz 2007, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Jadziu, ależ u Ciebie kolorowo!! Multi blue cudny- to mój ulubiony clematis :)
Pozdrawiam Cię serdecznie ;:167
Serdecznie pozdrawiam, Monika
AFRYKA
Mój ogród.
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8473
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Jadzieńko ależ mam tyły....tyle się u Ciebie działo. Taka piękna wycieczka. ;:196
Cieszę się, że fajnie się udała i wróciłaś z wrażeniami i fotkami coby je nam pokazać.
Ogródkowe też piękne i tylko podziwiać i cieszyć się wiosną. :D
Jadźko moja Jadźka eskimoska żyje. :tan
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36511
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Mam obie róże , które pokazałaś, ale jeszcze w pączkach.
Ciekawa jestem czy ten Tom Tom to u mnie i u Ciebie to samo.
Na razie wygląda fajnie i ma po kilka pączków na jednej łodydze, a to przecież tegoroczne maleństwo.
Grażyna.
kogro-linki
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”