storczyki dorotykol cz.2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dorotakol
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1551
Od: 30 maja 2009, o 20:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: storczyki dorotykol cz.2

Post »

arlet3 pisze:Dorotko chyba muszę sobie kłódkę na Twój wątek założyć, bo za każdym razem chora wychodzę. ;:oj Przepiękne masz roślinki i cudnie kwitną.
Moja Vandzia bardzo chce do Ciebie jechać, bo kwitnąć u mnie nie zamierza. :( Głupio ją postraszyłam Tobą, a ona teraz tylko na to czeka. :;230
Arletko błagam nie zakładaj kłódki ;:cm

Darku, , gianno dziękuję ;:196
Mariusz3357 pisze:Dorotko już się nie mogę doczekać na jej kwitnienie... ;:65 Będzie kwitła princesska :?: :wink:
Princess Mikasa Blue już kwitnie, a będzie jeszcze Princess Mikasa Pink i królowa - Ruby moon no i jeszcze kilka :wink:
Pozdrawiam Dorota!
cz.2 http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=29&t=45150" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Mala_MI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3192
Od: 16 paź 2008, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie
Kontakt:

Re: storczyki dorotykol cz.2

Post »

Dorotko, przecudowne. Penang Girl tylko ma zupełnie inne kolorki niż mów i inne widziane :shock:
A cała reszta .... chciałabym , żeby u mnie mieszkały wszystkie :D
Pozdrawiam, Justyna
Storczyki , Róże , Ogród i kto wie co jeszcze...
Nie dla bezsensownego rozmnażania zwierząt!
Awatar użytkownika
Mariusz3357
1000p
1000p
Posty: 1240
Od: 10 paź 2011, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Radom

Re: storczyki dorotykol cz.2

Post »

Dorotko to czekam z niecierpliwością aż pokażesz swoje piękności... :D ;:65
Pozdrawiam Mariusz3357
Ilona_K-K
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 32
Od: 29 cze 2012, o 10:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Londyn

Re: storczyki dorotykol cz.2

Post »

Witaj Dorotko masz cudeńka same
Jaki jest Twój przepis na takie piękne Vandy? Też jestem posiadaczką jednej i chciałabym żeby mi kiedyś tak zakwitła jak Twoje skarby ;:224 :roll:
Awatar użytkownika
dorotakol
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1551
Od: 30 maja 2009, o 20:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: storczyki dorotykol cz.2

Post »

Ruby moon i biała dzisiaj otworzyły pierwsze kwiatki :D Zakwitła też sumatra, equestris alba i kingidium orange :D

Ilonko wysyłam Ci moją oprawę na pw, tak często opisywałam ją na forum że już nie chce się powtarzać :wink:
Pozdrawiam Dorota!
cz.2 http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=29&t=45150" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
dorotakol
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1551
Od: 30 maja 2009, o 20:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: storczyki dorotykol cz.2

Post »

Malutka aktualizacja :D

Ruby Moon vandzia o iście królewskich rozmiarach :-) Już jest tak duża, że muszę prosić małżonka o pomoc w odlewaniu wody z wazonu :wink:

Obrazek

Obrazek

Princeska - udało mi się uchwycić prawdziwy kolor :) Puszcza następny pęd :)

Obrazek

biała jak na razie jeszcze zielonkawa :)

Obrazek

razem :D

Obrazek

violka sumatra znowu kwitnie i co najważniejsze pachnie cudownie :D

Obrazek

Obrazek

kingidium var orange

Obrazek

Miłego oglądania ;:196
Pozdrawiam Dorota!
cz.2 http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=29&t=45150" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
gianna
1000p
1000p
Posty: 2746
Od: 3 cze 2012, o 19:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: storczyki dorotykol cz.2

Post »

A dziękuję, dziękuję, rzeczywiście miło się ogląda Dorotko. Tym bardziej, że ja Wand nie posiadam i raczej posiadać nie będę (a marzą mi się). A Twoje są urocze. Toteż poprawiłam sobie humorek na cały wieczorek,
Awatar użytkownika
Martika68
200p
200p
Posty: 360
Od: 7 gru 2011, o 09:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: storczyki dorotykol cz.2

Post »

Same piękności ;:63
Martika
Ilona_K-K
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 32
Od: 29 cze 2012, o 10:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Londyn

Re: storczyki dorotykol cz.2

Post »

Dziękuję za wiadomość :wink:
Twoje vandy po prostu boskie oby i moja kiedyś zakwitła na razie przedłuża korzonek ;:138 ;:138 ;:138 mam ją może ze 2 tyg :heja
Awatar użytkownika
Mariusz3357
1000p
1000p
Posty: 1240
Od: 10 paź 2011, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Radom

Re: storczyki dorotykol cz.2

Post »

Dorotko piękne Vandy i inne kwitnienia także...Nie dziwie się że nazywasz ją "królową" :!: :!: :!: Ona jest na prawdę taka duża :?: Ile ma cm :?:
Pozdrawiam Mariusz3357
Awatar użytkownika
marwes
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1176
Od: 28 lip 2010, o 09:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Turek

Re: storczyki dorotykol cz.2

Post »

Dorotko nie zawsze ilość idzie w parze z jakością ,ale u Ciebie ilość kwitnących Vand powalająca :!: ;:oj
Twoja determinacja w doprowadzaniu ich do kwitnięcia daje wspaniałe efekty , no cóż nie wszystkim jest dane mieć właśnie to coś co powoduje iż vandy i pozostałe storczyki kwitną jeden za drugim ;:138
Bardzo dziękuję i tak się czasem zastanawiam czy nie macie już tych moich zdjęć dość
...przeglądając te zdjęcia to właściwie my powinniśmy Tobie dziękować za tak dużą ilość którą nas raczysz, co niniejszym czynię ;:196
Zdjęcia dobre jakościowo bardzo realistycznie oddają piękno fotografowanych podopiecznych. Ja się rozwodzę nad zdjęciami ,a przecież nigdy by ich nie było gdyby nie Twoja wspaniała kolekcja.
Awatar użytkownika
dorotakol
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1551
Od: 30 maja 2009, o 20:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: storczyki dorotykol cz.2

Post »

Martiko68 i gianno dziękuję ;:196
Mariusz3357 pisze:Dorotko piękne Vandy i inne kwitnienia także...Nie dziwie się że nazywasz ją "królową" :!: :!: :!: Ona jest na prawdę taka duża :?: Ile ma cm :?:
Dla mnie tak - ma 85 cm rozstawu liści :roll:
marwes pisze:Dorotko nie zawsze ilość idzie w parze z jakością ,ale u Ciebie ilość kwitnących Vand powalająca :!: ;:oj
Twoja determinacja w doprowadzaniu ich do kwitnięcia daje wspaniałe efekty , no cóż nie wszystkim jest dane mieć właśnie to coś co powoduje iż vandy i pozostałe storczyki kwitną jeden za drugim ;:138
Bardzo dziękuję i tak się czasem zastanawiam czy nie macie już tych moich zdjęć dość
...przeglądając te zdjęcia to właściwie my powinniśmy Tobie dziękować za tak dużą ilość którą nas raczysz, co niniejszym czynię ;:196
Zdjęcia dobre jakościowo bardzo realistycznie oddają piękno fotografowanych podopiecznych. Ja się rozwodzę nad zdjęciami ,a przecież nigdy by ich nie było gdyby nie Twoja wspaniała kolekcja.
:oops: :oops: :oops: Nie wiem co napisać - dziękuję ;:196

Ilonko zakwitnie, ale musisz mieć sporo cierpliwości, czego Ci życzę ;:196


Najnowsze kwitnienia :D

Ascocenda Princess Mikasa Pink - Musiałam dość długo prosić księżniczkę o kwitnienie. Mam nadzieję, że uchwyciłam jej cudny, wyjątkowo intensywny kolor :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i vandzia z przeceny, niestety zachorowała, ale walczę :(

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Dorota!
cz.2 http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=29&t=45150" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Mariusz3357
1000p
1000p
Posty: 1240
Od: 10 paź 2011, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Radom

Re: storczyki dorotykol cz.2

Post »

Piękne kwitnienia Mikasy Pink.O Vande z przeceny walcz bo piękne ma kwiatuchy... ;:138
Pozdrawiam Mariusz3357
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”