Kwiatoterapia u Asi *** część II

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sure
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3527
Od: 5 lip 2010, o 21:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: północ

Re: Kwiatoterapia u Asi *** część II

Post »

Edyto, pocieszę, e ja prawie za każdym razem po wizycie w wątku Asi "zbieram szczękę z podłogi"! :D
(a wyjątki to wtedy, kiedy zdjęć nowych nie ma).
A moja itea w tym sezonie ma tylko dwa kwiatki, niestety. Może przemarzła zimą? ;:173
pozdrawiam, Agata
ogród Agaty - cz.4
Awatar użytkownika
Monifd
500p
500p
Posty: 643
Od: 12 kwie 2012, o 00:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Kwiatoterapia u Asi *** część II

Post »

Witaj! w bardzo ciekawym ogrodzie. Na pierwszy rzut oka podoba mi się oryginalny kształt rabat i konsekwencja, no i piwonie...
Awatar użytkownika
magenta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3285
Od: 31 mar 2010, o 19:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Józefosław
Kontakt:

Re: Kwiatoterapia u Asi *** część II

Post »

Asiu witaj!
Wpadłam z wizytą i oniemiałam ;:oj Wspaniały ogród, ilość bażantów, ptaszków, jeży i tym podobnych zwierzątek wprawia w osłupienie ! Na pewno jeszcze zajrzę ;:108 :wit
Awatar użytkownika
asia0809
1000p
1000p
Posty: 2279
Od: 27 lut 2007, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kwiatoterapia u Asi *** część II

Post »

Witajcie kochane!
Dziś jestem na tylko chwilkę ale jutro obiecuję nowe zdjęcia (przed sesją musiałam powyrywać zielsko :D )

Alebciu, ano trzeba okrywać. Łudziłam się co prawda tym ociepleniem klimatu ale chyba zbyt wiele sobie wyobrażałam.

Fabiolu, to wy tam musicie mieć hektary skoro planujecie konika. Fajna sprawa własny koń.

Asiu (daffodilku) , właśnie już nie mieszczę moich chciejstw co mi ogromnie doskwiera.
Ale mam marzenie: 5 tysięcy metrów z linią brzegową stawu... może w przyszłym życiu :;230

Isiu, cieszę się, że różyczki ruszyły i że miałyśmy okazję się znów zobaczyć.

Aniu Różana, Laguna rośnie u mnie trzeci sezon i okrywam ją chochołem, choć nie całą bo takich chochołów nie ma.
I to co nie przykryte raczej nie przemarza (po tej zimie zmarzły tylko 2 dziesięciocentymetrowe fragmenty pędów, które prawdopodobnie nie zdążyły zdrewnieć.

Wandziu, na forum jest temat o różach "terminatorkach", które właściwie nie wymagają kopczykowania.
Nawet większość z nich można u nas kupić a resztę zamówić z zagranicy.

Agunia, mnie też było miło Cię poznać i zapraszam serdecznie na kawkę do mojego ogrodu bo chyba mieszkamy dość niedaleko od siebie.

Moniu, trochę byłam w rozjazdach ale niedługo nadrobię zaleglości, a z jedną z kurek mam kłopot bo coś smutna chodzi i osowiała.
Byłam z nią dziś u weta i dostała jakie kropelki. Mam nadzieję, że jej pomogą.

Edytko, śmiesznie wyszło, to prawda, ale nie sposób przecież śledzić wszystkich forumowych ogrodów.
Dziękuję za pochwały i zapraszam, będzie mi miło.

Sure, kochana jesteś ;:196 . No jednak miło się robi i duma rośnie od takich pochwał.
Moja itea jeszcze nie zimowała więc też jestem ciekawa jak sobie poradzi ale u Agatki-Riane rośnie i nic się jej nie dzieje.

Monifd, miło mi, że wpadłaś, zapraszam częściej, szczególnie, że dokupiłam nowych odmian piwonii :D .
Szkoda, że na kwiaty musimy czekać niemal rok.

Kasiu, witaj. Miło mi, że zajrzałaś. Ja pobieżnie też przekartkowałam Twój ogród ale jeszcze nie zdążyłam dojść do 2 części.
Nawet ostatnio o Tobie myślałam bo jechałam do Ulińskich i przejeżdżałam koło Ciebie.
No ale nie miałam do Ciebie telefonu a pomysł był bardzo spontaniczny i nawet na forum nie zdążyłam zaanonsować.
Awatar użytkownika
Atka-a1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1357
Od: 28 kwie 2009, o 09:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Raszyn

Re: Kwiatoterapia u Asi *** część II

Post »

Asiu, piekny ogród i róże ;:oj
A skoro będziesz wklejała zdjęcia, to mogę poprosić choć jedno z kurkami ? :lol:
Awatar użytkownika
asia0809
1000p
1000p
Posty: 2279
Od: 27 lut 2007, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kwiatoterapia u Asi *** część II

Post »

Obiecane fotki w tym jedno specjalnie dla Atki :D
Następna sesja będzie obiektywem makro, niech no tylko się pogoda troszkę poprawi i wyjdzie słońce.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Isia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2939
Od: 27 maja 2007, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kwiatoterapia u Asi *** część II

Post »

Asiu malownicze miejsce na ziemii masz :D pięknie wygladają różycze w otoczeniu iglaczków i traw :D
Soczewka
1000p
1000p
Posty: 2982
Od: 9 mar 2010, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Kwiatoterapia u Asi *** część II

Post »

Wiesz za każdym razem jak do Ciebie wejdę to mnie zatyka z zachwytu i troszeczkę z zazdrości ale w sensie pozytywnym
Jest ślicznie, a róże szaleją, Na trzecim zdjęciu na pierwszym planie to Leosie? I ta różowa plama w oddali też mnie interesuje.
I chyba już wiem co mam u siebie posadzić koło Anabelli w miejsce po zmarzniętym bzie. Zagapię pomysł z iglakiem. :D


A tak w ogóle to masz nieprzyzwoicie czysto, powiedziałabym obrzydliwie :;230
Pozdrawiam Monika
Zapraszam do mojego ogrodu
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25160
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kwiatoterapia u Asi *** część II

Post »

Asia, anabell chyba w tym roku zaszalała. Wygląda obłednie.
Wiesz, że uwielbiam te Twoje połączenia nowocześnie wyglądających iglaków i róż.
Starałam się, ale mi za bardzo nie wyszło. Jedak kwaity zwyciężyły. Choć ta rabata przed domem już jest bardziej uporządkowana jak na mnie. :roll:
Awatar użytkownika
asia0809
1000p
1000p
Posty: 2279
Od: 27 lut 2007, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kwiatoterapia u Asi *** część II

Post »

Isiu, ;:196

Moniś, jest ślicznie bo przed sesją psiątałam, kosiłam i obrywałam przekwitnięte kwiaty :D .
Jakbyś zobaczyła ogród po moim powrocie... oględnie mówiąc nie prezentował się korzystnie.
Te różowe róże to Leosie, zgadłaś. One aż przyciągają swoim kolorem wzrok. A jasnoróżowa plama w oddali to Baillando.
Świerk z Anabelką się sprawdza doskonale bo daje kontrast i ładnie podkreśla kolor liści i kwiatów.

Gosiu, widziałam, widziałam i mnie też się bardzo podoba ;:63 .
Jest bardzo elegancka. A jeśli lubisz kwiaty i kolorki to nie rób sobie wyrzutów tylko sadź to co lubisz.
Mnie też się podobają różne ogrody, i japońskie, i naturalistyczne, i wiejskie, i angielskie...
na szczęście każdy rodzaj można znaleźć na forum i spacerować do woli. Nie da rady mieć wszystkiego u siebie.
I nie uważam, że coś Ci nie wyszło. Masz bardzo fajny ogród a najważniejsze jest to, że jest Twój.
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25160
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kwiatoterapia u Asi *** część II

Post »

Jesteś kochana ;:196
Mam jeszcze dużo pracy, ale to już ponad moje siły. Bez pomocy nie zmienię trawnika.
A to teraz mój priorytet.
Wtedy zajmę się wykańczaniem rabat.
No, ale Twojemu ogrodowi nie dorównam
Awatar użytkownika
Atka-a1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1357
Od: 28 kwie 2009, o 09:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Raszyn

Re: Kwiatoterapia u Asi *** część II

Post »

Asiu, bardzo dziękuję :D
Awatar użytkownika
Edyta1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1926
Od: 20 paź 2011, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Kwiatoterapia u Asi *** część II

Post »

Asiu, bardzo dziękuję za pozytywne przyjęcie mojej próby wproszenia się ;:224 .
Z ogromną przyjemnością obejrzę Twój ogród. Nie wiem tylko z której strony W-wy mieszkasz. Za tydzień wyjeżdżamy na urlop, ale po powrocie bardzo chętnie do Ciebie zajrzę :D .
Pozdrawiam - Edyta
Zapraszam do mojego ogrodu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”