Nasze wyzwanie działkowe :)

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
as1112
200p
200p
Posty: 321
Od: 28 mar 2012, o 15:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Nasze wyzwanie działkowe :)

Post »

czas na przyjemności musi się znaleźć ale z drugiej strony pierwszy rok to największy zapał, najwięcej mozna zdziałać :)
Moje początki: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=55280" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
zeberka4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6413
Od: 10 sty 2009, o 17:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasze wyzwanie działkowe :)

Post »

Faktycznie jak pisze Marta, idziecie jak burza! Topsin jest dobry ja jeszcze używam Amistar 250 :)
Pokaż jakieś zdjęcia :D
Awatar użytkownika
DuczekiOsia
1000p
1000p
Posty: 1621
Od: 10 sie 2012, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Nasze wyzwanie działkowe :)

Post »

kochani dzisiaj wieczorkiem pochwalę się co zrobiliśmy wczoraj i wszystkim odpisze ;:173 dzięki że zaglądacie :) po prostu jesteście niesamowici :) teraz niestety nie mam czasu za bardzo, bo zaraz jedziemy cała rodzinką i ze znajomymi do Rybnika do Dino parku i może zahaczymy bajkową krainę, niech się dzieciaki trochę rozerwą ;:113 życzę Wam miłej niedzieli ;:3
Awatar użytkownika
agrafka
50p
50p
Posty: 74
Od: 19 sie 2012, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Nasze wyzwanie działkowe :)

Post »

Witaj......
przejrzałam wszystko i jestem pod wielkim wrażeniem.... dużo pracy, mnóstwo czasu już wam pochłonęła działeczka ale idziecie jak piorun...... GRATULACJE! Wszystko nabiera już jakiegoś ładu :) Z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy :)

Ja swoją działeczką pochwalę się jak już będzie ogrodzona :) Pokaże fotki z marca i dla porównania obecne. Trzymam za Ciebie kciuki i przy okazji patrząc na Ciebie motywuję się jeszcze bardziej :tan
Pozdrawiam :wit
Historia mojej działeczki: Ogród-moja pasja

Balkonowa rewolucja: BALKON - podniebny ogród
Awatar użytkownika
Tacca
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4487
Od: 12 lut 2009, o 12:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Nasze wyzwanie działkowe :)

Post »

Ludziu życzę z całego serca udanej wyprawy, a tak przy okazji, jestem szczęściarą że do Ciebie zawitałam , kapustkę jeszcze dziś wysiewam i czekam na efekty . Dopiero zaczynasz a już radzisz sobie świetnie i innym jesteś przydatna z wiedzą .Serdeczne dzięki.
Awatar użytkownika
DuczekiOsia
1000p
1000p
Posty: 1621
Od: 10 sie 2012, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Nasze wyzwanie działkowe :)

Post »

Ok mam chwilkę aby wstawić zdjęcia z wczoraj :D wczoraj od 16:00 robiliśmy podłogę w narzędziówce. Nie było jej, była sama ziemia, i na butach wnosiliśmy nasiona chwastów które radziły sobie świetnie nawet praktycznie bez światła i rosły gdzie nie gdzie wewnątrz ;:202 a tak poza nimi to tylko piach i pył był :|

Obrazek

przywieźliśmy stare zdjęte panele i z nich ułożyliśmy nową podłogę na deskach poukładanych w odstępie około 20 cm, przykręciliśmy je wkrętami, a żeby wkręty nie wystawały to w miejscu główki wkręta lekko nawiercone wiertłem aby główka się chowała i nie haczyła. Nie jest to jakieś profesjonalne wykonanie no ale moim zdaniem niebo, a ziemia :) zresztą sami oceńcie.

Obrazek
wiolamanka pisze:Lodziu
Piorunujące postepy, będę Wam kibicować.Też zaczynałam 10 lat temu od szczerego i wiem,że da się wszystko zrobić ;:333
Cieszę się że zajrzałaś do Nas :) w wolnej chwili wpadnę i do Ciebie

as1112 - byłam i u ciebie wczoraj przed snem nie miałam już siły nic napisać ale ja byłam też pod ogromnym wrażeniem Waszych postępów ;:333 i domek i ścieżka i miejsca pod rabaty ;:215 też będę zaglądać na pewno do Was :D

agrafka - oj pochwal się, pochwal :) czekam z niecierpliwością :wink:

Tacca cieszę się że mogłam pomóc :) Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
misia i klusek
1000p
1000p
Posty: 1066
Od: 29 lip 2012, o 20:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Nasze wyzwanie działkowe :)

Post »

HA i profesjonalista by się takiej podłogi nie powstydził - rewelacja !!! ;:215
U siebie w mieszkaniu położyłem całą podłogę z desek ma już 20 lat więc wiem co mówię !! ;:138
Krzysztof
Pozdrawiamy
Barbara i Krzysztof

Nasza zielona niespodzianka-zapraszamy
Awatar użytkownika
PiotrekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2518
Od: 18 wrz 2011, o 08:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Nasze wyzwanie działkowe :)

Post »

Panele pod wpływem wilgoci gleby zaczną pęcznieć i będą się rozrywać jak papier :?
Awatar użytkownika
DuczekiOsia
1000p
1000p
Posty: 1621
Od: 10 sie 2012, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Nasze wyzwanie działkowe :)

Post »

jeśli tak się stanie wymienimy na inną :) nic nas to nie kosztowało prócz 4 godzin pracy i 5 zł wydanych na wkręty, a podłoga jest, więc nie ma co gdybać jeśli się coś będzie działo ulepszymy, poprawimy, zresztą za rok mamy zamiar stawiać murowaną altanę, a budka jest tymczasowa aby narzędzi nie trzeba było wozić ze sobą i w razie deszczu jest dach nad głową. :wink:
Awatar użytkownika
agrafka
50p
50p
Posty: 74
Od: 19 sie 2012, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Nasze wyzwanie działkowe :)

Post »

No świetnie wygląda ;:138 podłoga jak w domu :) hehehe a jak chcesz zajrzeć do mnie to pod wpisem jest link :) zdecydowałam się już dziś wkleić zdjęcia z marca a jutro pstryknę świeże fotki i wkleję dla porównania :)_ Pozdrawiam!
Historia mojej działeczki: Ogród-moja pasja

Balkonowa rewolucja: BALKON - podniebny ogród
Awatar użytkownika
ElleBelle
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 7327
Od: 5 paź 2009, o 15:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Nasze wyzwanie działkowe :)

Post »

No idziecie jak burza z ta pracą a podłoga cudo i tak trzymajcie ;:138
Pozdrawiam, Ela
...mój azyl w środku miasta...
Kwiaty Eli- w ogrodzie i nie tylko cz. 7- Kolejna Wiosna...
davussum
500p
500p
Posty: 806
Od: 26 sie 2010, o 15:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 100-lica

Re: Nasze wyzwanie działkowe :)

Post »

Witam
przestudiowałam cały wątek i gratuluje zakupu działeczki i wykonanych prac, które bardzo szybko posuwają się do przodu. U mnie niestety robota stanęła ale jakoś pomału damy radę.
AleksandraK
200p
200p
Posty: 210
Od: 7 kwie 2011, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Nasze wyzwanie działkowe :)

Post »

witaj Leokadio

Dziekuje za wizyte na mojej działeczce. wstawiłam zdjęcie kwiatka Tigridii i napisałam, że szkoda, że jest jednodniowy a nie jadowity :)

Duże brawa Wam się należa za waszą ciężką pracę. My byliśmy w podobnej sytuacji ponad rok temu. teraz już na szczęście coraz mniej sladów po byłej właścicielce ale to wszystko samo się nie zrobiło. Trzeba dużo wlożyć pracy aby później móc posiedzieć i relaksować się wsród zieleni.
pozdrawiam serdecznie
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”