Ogródek Gosi cz. 8

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
asia0809
1000p
1000p
Posty: 2279
Od: 27 lut 2007, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogródek Gosi cz. 8

Post »

dominikams pisze: niedawno kupiłam thuję 4ever Goldy, podana wysokość ok, 2 metrów, a na amerykańskich stronach znalazłam, że do 15-20m
Dominiś, u nas zazwyczaj podają wielkość jaką rośliny osiągają po 10 latach ale i tak nie wszyscy trzymają się tej zasady, niestety.
Gosiu, jeżówkę masz super! Moja zaszczyciła mnie jednym kwiatkiem.
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25151
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi cz. 8

Post »

Asiu, jestem bardzo zdziwiona jej bujnością, bo to jednoroczna roślina. Co bedzie dalej?
Chociaż czytałam ostatnio, że jeżówki co parę lat trzeba dzielić, bo po pewnym czasie kwitną coraz mniej.


Wczoraj podczas podlewania przemknęło mi cos dziwnego koło nogi. Rude i wielkości małej świnki morskiej.
Czyżby to był chomik europejski?
http://ochomikach.w.interia.pl/europejski.htm
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9885
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogródek Gosi cz. 8

Post »

Gosiu fajne zwierzątka u Ciebie biegają po ogrodzie. :;230
Jeszcze nie wiem czy kiedykolwiek zdecyduję się na psa, zbyt wiele mnie to kosztowało zdrowia. :(
Też nie przepadam za upałami, nie ma czym oddychać i jak cokolwiek zrobić. Taka aura dobra tylko na wczasach. ;:108
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogródek Gosi cz. 8

Post »

Gosiu, byłoby naprawdę super gdybyś dała radę ;:196
Piszesz o bukszpanowych kulach - jestem tego samego zdania, że wprowadzają porządek do ogrodu. W zasadzie tak się zajawiłam ostatnio na porządkowanie ogrodu, po lekturze kilku książek o angielskich ogrodach, że chcę wprowadzić kilka obwódek bukszpanowych i kilka kulek na rabacie od frontu, tak jak rozmawiałyśmy. Na Twojej rabacie bukszpan też będzie fajnie pasował - może nawet zmieścisz 3 kule? A szałwię ciachnij do ziemii, odżyje :uszy
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25151
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi cz. 8

Post »

Maju, takie zwierzątko zniosę. Nie wiem jak Flesz, bo widziałam, ze dobierał się już do nory, ale chyba chomik ma lepsze tunele niż kret.
Wiem coś na temat przezyć. Tez tak mówiłam, a potem zjawił sie Fleszor. Nie wiem co będzie dalej.
Dzisiaj było całkiem przyjemnie. Taką pogodę moge znieśc. Szkoda, że jutro powtórka w rozrywki.

Kasiu, ja buszpany zaczęłam stosowac od kiedy odwiedziłam nasza forumkę z Opola Ursulkę. Ona ma mnóstwo bukszpanów. Chyba nie byłas u niej? Też ma bardzo fajny ogród.
A swoją drogą zobacz ile jest fascynujących rozwiązań. Fajnie, że każdy stosuje te same rośliny na swój sposób, ale zaispirowany czyimś ogrodem. Dlatego uwielbiam to forum. No i można tyle osób poznać, nie tylko wirtualnie.
Będę starała się przyjechać ;:196
Awatar użytkownika
_ninetta_
1000p
1000p
Posty: 1361
Od: 19 maja 2010, o 01:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Ogródek Gosi cz. 8

Post »

Ja dla odmiany uwielbiam upały, dzisiaj u mnie rano było gorąco a teraz zrobiło się szaro na dworze i leje.
Odętka zaczęła kwitnąć?
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25151
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi cz. 8

Post »

Anetko, ja lubię ciepło, ale nie takie jakie miałam w poniedziałek. Duchota nie dawała oddychać. Nic mi się nie chciało nie tylko robić, ale tez mysleć. Uwielbiam taka pogodę jaką miałam w niedzielę. Temperatura tez była wysoka, ale powietrze suche.
Odętka zaczęła kwitnąc, ale jeszcze słabo. Zrobię jutro zdjęcie :D
Awatar użytkownika
Georginia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6067
Od: 10 lis 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Ogródek Gosi cz. 8

Post »

Gosiu,znalazłam Twój nowy wątek i szybko się wpisuję.Muszę przecież wiedzieć co się u Ciebie dzieje. :lol:
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25151
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi cz. 8

Post »

Alu, mam nadzieję, że mnie choć tak odwiedzasz. ;:196
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Ogródek Gosi cz. 8

Post »

Ja kocham upal i dla mnie osobiscie w tym roku lato u mnie bylo takie sobie :roll: W zeszlym roku tez, jakies takie kichowate bylo... troche upalow w czerwcu a pozniej juz ech - ja chce PALME od rana do nocy ;:3 a tu ochlodzenie zapowiadaja :roll:
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24812
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek Gosi cz. 8

Post »

Ależ cudna kępa jeżówki....coraz bardziej na nie choruję :roll: od soboty jestem szczęśliwą posiadaczką zwykłej w bielutkim kolorze.....niby taka zwykła...ale cieszę się niesamowicie....oby tylko przezimowała...
Piękna rabatka wrzosowo trawkowa :D
Awatar użytkownika
mamafrania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3864
Od: 13 paź 2011, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Ogródek Gosi cz. 8

Post »

Witaj.Żurawki wspaniałe.Czas ucieka,ale dla roślinek to dobrze.Rosną,cieszą nasze oczy i dają dzieci a my możemy ciągle coś zmieniać.
Awatar użytkownika
dominikams
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5441
Od: 21 sty 2008, o 10:48
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogródek Gosi cz. 8

Post »

Jule pisze:Ja kocham upal i dla mnie osobiscie w tym roku lato u mnie bylo takie sobie :roll: W zeszlym roku też, jakies takie kichowate bylo... troche upalow w czerwcu a pozniej już ech - ja chce PALME od rana do nocy ;:3 a tu ochlodzenie zapowiadaja :roll:
Ja też, ja też!!! Może być i 32 stopnie, nie mam nic przeciwko :wink: W tym roku i tak lepiej niż, w zeszłym, bo rok temu u nas lało od połowy czerwca do końca lipca CODZIENNIE.
Fakt, że w upał ciężko jest pracować w ogrodzie, ale przyznam się, że jak jest chłodno, a zwłaszcza chłodno i wietrznie, to w ogóle nie mogę się zebrać, żeby wyjść z domu.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”