Ogródek-kalejdoskop-lojki

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2164
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Dzisiaj straśnie senny dzień ale mimo to idę wykopać resztki warzyw ,zanim jednak wyruszę pozwol sobie na: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek te niektóre kosmosy są leżące bo sarny je przewróciły więc nazywam je pijane kosmosy i bałagan Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekKoleuski nawet mojemu M. się spodobały
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2164
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Białą cynię mam pierwszy raz Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Hryzantemki na drugi rok muszę inaczej posadzić żeby miały więcej miejsca. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek muszę lecieć bo czas goni a robota się sama nie robi całuski ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Witam Jolu śliczne kwiatuszki zaglądaj do mnie zapraszam a ja będę podziwiać twoje cuda :wit
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2164
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Miło cię gościć w moich skromnych progach będziemy w kontakcie chyba że w pracy mi żyć nie dadzą a domownicy dobiją. :;230 ;:196 ;:138
Awatar użytkownika
Ruda2011
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3227
Od: 19 mar 2011, o 10:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Południe Warszawy

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Joluś przeczytałam w wątku zjazdowym, że nie wiesz jak to będzie z przyjazdem do Sulejowa. Kochana, tego nikt nie wie. Czy dożyjemy, czy będzie kasa, czy będzie czas ???? Nie martw się na zapas, w tej chwili sobie marzymy a marzenia nie tylko są za darmo ale i można to robić w każdej chwili - pracując, jadąc autobusem albo .... siedząc na FO ;:333
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2164
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Cześć Mariolka fajnie że jesteś marzy mi się marzy ale kiepsko to widzę a tym razem to lepiej by nam było porozrabiać między drzewami :;230 teren obeznany ludzie częściowo też kurcze jakby jeszcze jakiś pojazd się trafił ful-wypas tęskni mi się za wami ;:145 Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek to tak dla wspominku ten mały gość był super i jeszcze jeden tam był tylko go nie łapnęłam za szybki był :heja
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6840
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Joluś jestem, trochę wyjeżdżałam, A Ty widzę żyjesz jeszcze Zjazdem ;:196
Wspaniały ten biały hibiskus. Te kwiaty na pierwszych zdjęciach tez bardzo dekoracyjne hodowałam cos podobnego bo myślałam, że własnie będa jak Twoje ale wyhodowałam monstrualnego chwasta :;230
Awatar użytkownika
kamcia
500p
500p
Posty: 857
Od: 2 wrz 2011, o 21:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Dawno nie byłam na necie i teraz nadrabiam zaległości, wchodzę do Ciebie i co widzę, zdjęcia ze zjazdu ....... tęskno mi, fajnie było, ale do kolejnego zjazdu już nie długo więc się spotkamy ;:108
Pozdrowienia od Bartka :)
Początki małego ogródka
Pozdrawiam Kamilla
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2164
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Cześć Kamilko ja też siedzę przy kompie rzadko bo praca jest do kitu nic swojego czasu , o zjeździe marzę bo nie wiem czy mnie będzie stać mąż nie ma jeszcze pracy a idzie zima ciężko będzie coś uskładać choć z drugiej strony te 300.00,- nie uratuje sytuacji.Ale może się jakoś ułoży , dzięki za pozdrowienia i szturcnij tam lekko Bartka z niego teraz będzie już duży chłop ;:138
Bardzo chciałabym się z wami widzieć.Całe mnóstwo całusów ode mnie ;:196 ;:196 ;:196 ;:196 :wit
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2164
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Ewcia super że jesteś mam nadzieję że w rekreacyjnym celu wyjeżdżasz i sprawia ci to radochę -powodzenia. ;:333 Jeśli chodzi o to monstrum to takie jest i u mnie tylko zasiałam go na mojej starej górce koło niby-oczka żeby jakoś rozweselić tamto miejsce bo tylko trawa tam rośnie.Lądują tam wszystkie wysokie kwiaty które zajmują zbyt dużo miejsca przy domu a nie chcę się z nimi rozstawać.Może z czasem powstanie tam ogród ale na to trzeba dużo czasu i trochę kasy czego w tej chwili nie mam.Coraz częściej wspominają ludzie o zjeździe mam nadzieję że jedziesz w razie "w".To daj czasem znak życia między wyjazdami ;:196 ;:196 ;:167 .
Awatar użytkownika
kamcia
500p
500p
Posty: 857
Od: 2 wrz 2011, o 21:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Jolu trzeba myśleć pozytywnie, na pewno wszystko się ułoży z całego serca Ci tego życzę ;:196 ;:4
Początki małego ogródka
Pozdrawiam Kamilla
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2164
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Dzięki Kamilko mam taką nadzieję i będę myśleć pozytywnie nie mam teraz czasu ale grzebanie w ziemii przy kwiatach daje mi wiarę w dobre dni więc może niebawem będę miała wolne to ci napiszę jak zaszalałam ,muszę lecieć do pracy miłego dnia:wit ;:167
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2164
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Dzisiaj też lecę do pracy ale chociaż kilka słówek na poranne powitanie Miłego dzionka dla wszystkich ;:138 Obrazek ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”