Miejski ogródek Ani - moje początki

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Miejski ogródek Ani - moje początki

Post »

Aniu, super wygląda ta żeniszkowa kulka ;:oj
Porządek na rabatkach aż miło, ogólne zdjęcia ogrodu świetne!
Ja jeszcze nie zaczęłam sadzić cebulowych, wygląda na to, że czas zacząć... ;:224
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
maja79
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1924
Od: 8 maja 2011, o 17:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zielin Zachodniopomorskie

Re: Miejski ogródek Ani - moje początki

Post »

Aniu masz bardzo piękny ogródeczek ;:196 :wit
Awatar użytkownika
kamcia
500p
500p
Posty: 857
Od: 2 wrz 2011, o 21:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Miejski ogródek Ani - moje początki

Post »

Pięknie, po prostu pięknie napatrzeć się nie mogę, zdjęcia jakby z jakiegoś katalogu o ogrodach ;:138 ;:138

Jak się sprawują te maty z wikliny? ile już je masz?. Ja u siebie zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, bo sąsiad jeszcze nie gospodaruje swojej działki i wielkie chwasty sieją się od niego do mnie.
Początki małego ogródka
Pozdrawiam Kamilla
Awatar użytkownika
Aancyk
1000p
1000p
Posty: 1155
Od: 20 lis 2010, o 17:21
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Miejski ogródek Ani - moje początki

Post »

AgaNet dzięki ;:196 cieszę się że wpadłaś. Wiąz na razie się zaprzyjaźnia się z tarasem i mam nadzieję że będzie pod nim miłe miejsce do odpoczynku. Cebule posadziłam, ale trochę z musu bo miałam urlop i wiedziałam że potem może być ciężko z czasem. Zastanawiam się jeszcze nad kompozycją doniczkową bo świetnie sprawdził się zeszłoroczny pomysł :wink:

megi1402 to szczepiona rajska jabłoń Evereste, te malutkie jabłuszka ponoć nadają się tylko na dżemy i lubię je ptaszki, ale ja ją kupiłam ze względu na to, że stanowi fajną ozdobę wiosną jak kwitnie i jesienią z jabłuszkami :D

robaczek_Poznan porządek to za dużo powiedziane chwastów pełno, ale chyba z powodu dużego zagęszczenia o tej porze roku mniej je widać. Na żwirowej rabacie jest naprawdę zielono, a ja nienawidzę wyrywać chwaściorów z pomiędzy kamieni ;:185 Na cebule jeszcze czas więc spokojnie zdążysz. :wit

maja79 dziękuję pięknie :wit

kamcia dzisiaj naprawdę mam dobry dzień tyle komplementów z samego rana dobrze nastraja na resztę dnia :oops: dzięki.
Jestem bardzo zadowolona z mat wiklinowych ma je dwa lata i na razie żadnych niekorzystnych zmian na nich nie widzę więc naprawdę polecam bo można szybko i w miarę tanio uzyskać fajny efekt.

Wczoraj byłam na targach dom i ogród, ale w porównaniu z wiosną to wyszło im jeszcze słabiej. Stoisk ogrodowych było aż 7 ;:222 i gdyby nie bezpłatne zaproszenie to wejściówki byłaby stratą kasy. Co prawda kupiłam pięciornika różowego, dwie fajne trawki i poszukiwaną jeżówkę, ale chyba tylko dlatego żeby nie wyjść z pustymi rękami :wink:
Awatar użytkownika
kamcia
500p
500p
Posty: 857
Od: 2 wrz 2011, o 21:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Miejski ogródek Ani - moje początki

Post »

Aancyk pisze: Co prawda kupiłam pięciornika różowego, dwie fajne trawki i poszukiwaną jeżówkę, ale chyba tylko dlatego żeby nie wyjść z pustymi rękami :wink:
fajne wytłumaczenie :;230

Aniu a zabezpieczałaś jakoś te maty na zimę? malowałaś jakimś drewnochronem? Kupowałaś przez net czy gdzieś na miejscu?
Początki małego ogródka
Pozdrawiam Kamilla
Awatar użytkownika
Aancyk
1000p
1000p
Posty: 1155
Od: 20 lis 2010, o 17:21
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Miejski ogródek Ani - moje początki

Post »

kamcia Kupowałam przez net, sprzedawcę namierzyłam na all i trochę się potargowałam bo brałam ponad 20 mat, niczym nie zabezpieczałam i raczej nie zamierzam. Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
justyna_gl
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3385
Od: 10 lut 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Miejski ogródek Ani - moje początki

Post »

No właśnie, bo widziałam chyba nawet zdjęcia Twojego ogrodu u tego pana co sprzedawał te maty... ;:oj
Bisia_
200p
200p
Posty: 263
Od: 26 lip 2012, o 11:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Miejski ogródek Ani - moje początki

Post »

Ja też się właśnie zastanawiam nad tymi matami,muszę się jakoś osłonić od drogi,później juz tuje jak urosną będą pełnić tę funkcję.Ale to jeszcze troszkę potrwa :D
Awatar użytkownika
Aancyk
1000p
1000p
Posty: 1155
Od: 20 lis 2010, o 17:21
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Miejski ogródek Ani - moje początki

Post »

justyna_gl Ten Pan korzysta z moich zdjęć bez mojej zgody , przez przypadek dowiedziałam się o tym od koleżanki :evil:

Bisia_ polecam są fajne i szybko się je montuje, poza tym są w miarę tanie :wink:
Bisia_
200p
200p
Posty: 263
Od: 26 lip 2012, o 11:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Miejski ogródek Ani - moje początki

Post »

A pamiętasz może u kogo kupowałaś na all?
Awatar użytkownika
Aancyk
1000p
1000p
Posty: 1155
Od: 20 lis 2010, o 17:21
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Miejski ogródek Ani - moje początki

Post »

Bisia_ wysłałam na priv. :wit
Awatar użytkownika
AgaNet
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5200
Od: 26 sie 2010, o 11:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szkocja

Re: Miejski ogródek Ani - moje początki

Post »

:wit

Ja dalej mam braki czasowe i cebule dalej nie posadzone ;:173 a i do donicy cos też powsadzam - zawsze to troche więcej koloru wiosną i mozna postawić w dowolnym miejscu :)
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Miejski ogródek Ani - moje początki

Post »

Maty wiklinowe mialam w poprzednim miejscu zamieszkania 12-14 lat - nie pamietam dokladnie :oops: I oprocz tego ze wyblakly, zadnych strat nie zauwazylam.
Swoje obecne pociagnelam lazura do drewna ale tylko dlatego, ze kupilam puszke zeby konstrucje drewniane pomalowac a ze duzo zostalo, to tak przy okazji maznelam tez maty :wink:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”