Moje kwiaty doniczkowe

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Awatar użytkownika
Arkadius121
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4209
Od: 30 kwie 2011, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje kwiaty doniczkowe

Post »

Monik Witaj :wit
Znajdź proszę chwilkę i odezwij się wreszcie jeżeli jesteś już zdrowa?
Pozdrawiam.
doruszka25
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 40
Od: 16 sie 2012, o 21:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje kwiaty doniczkowe

Post »

witam ;)) ja też zapadłam na "chorobę kwiatową ;)))w swojej kolekcji posiadam już pare kwiatów i bardzo chętnie jeśli będę miała możliwość chętnie się podzielę :) a niedługo w swojej kolekcji będę mieć rosiczkę , muchołówkę oraz aloesa kolczastego . wstawiła bym zdjęcia ale za nic nie umiem kombinowałam parę razy mogła by mi któraś z was powiedzieć jak to zrobic ;)))
Awatar użytkownika
Monik27
500p
500p
Posty: 875
Od: 23 sty 2012, o 08:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Re: Moje kwiaty doniczkowe

Post »

Witam wszystkich serdecznie i przepraszam za brak mojej obecności ale już się poprawiam nie pokaże moich kwiatuchów bo moja walka z przędziorkami nie skończyła się za ciekawie zostało drzewko fasolowe i dracenka :cry: :cry: ale nie będę pisać o przykrych wspomnieniach. Teraz staram się wszystko odbudować, na razie zaczełam od dezynfekcji pomieszczeń bo jak one się jeszcze gdzieś ukrywają to tego nie zniosę wszystko zjadły te potwory. A co do mojego zdrówka to już wszystko wporządku na szczęście. wszystkich serdecznie pozdrawiam i wysyłam ;:196 ;:196 ;:196 całusy ;:196
Moje kwiaty doniczkowe - http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 36&t=50981" onclick="window.open(this.href);return false;
Zapraszam serdecznie ;-) Monika
Awatar użytkownika
Niunia1981
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10748
Od: 18 sie 2011, o 15:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubicz k/Torunia

Re: Moje kwiaty doniczkowe

Post »

Monisiu kochana jesteś !!! Wreszcie!!!! Super!!!!
Już nas nie opuszczaj ;:168
Pozdrawiam, Monika :)
Zielony świat Moniki cz. 9
Awatar użytkownika
Monik27
500p
500p
Posty: 875
Od: 23 sty 2012, o 08:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Re: Moje kwiaty doniczkowe

Post »

nie ma mowy nie mam zamiaru już tak chorować to nie dla mnie takie lenistwo .... ;:196 od razu milutko tu być ;:138
Moje kwiaty doniczkowe - http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 36&t=50981" onclick="window.open(this.href);return false;
Zapraszam serdecznie ;-) Monika
Awatar użytkownika
Niunia1981
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10748
Od: 18 sie 2011, o 15:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubicz k/Torunia

Re: Moje kwiaty doniczkowe

Post »

Cieszę się bardzo, że jesteś już zdrowa i że problemy masz już za sobą ;:196 Załatw robale ;:163 i pomożemy ci odbudować kolekcję :wit
Pozdrawiam, Monika :)
Zielony świat Moniki cz. 9
x-F-7
---
Posty: 10506
Od: 6 lip 2011, o 06:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje kwiaty doniczkowe

Post »

Super,że ze zdróweczkiem już lepiej, i super, że najpierw dezynfekujesz pomieszczenia, a kolekcje pomalutku się odbuduje w miarę sił;)
Awatar użytkownika
nika28
500p
500p
Posty: 590
Od: 11 lip 2011, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. dolnośląskie

Re: Moje kwiaty doniczkowe

Post »

:wit i ja :) Ostatnio nawet zastanawiałam się czy wrócisz do nas.... a tu proszę jaka niespodzianka ;:oj Super :!:
Moje "chciejstwa" domowe i działkowe.
Marzenia to niczym nie zmącona rozkosz, a oczekiwanie aż się spełnią to prawdziwe życie. Victor Hugo
Awatar użytkownika
Monik27
500p
500p
Posty: 875
Od: 23 sty 2012, o 08:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Re: Moje kwiaty doniczkowe

Post »

I Mi bardzo milutko znowu tu być ale co do kolekcji to na razie mama opiekuje się tym co zostało bo boję się że jak do domu wrócą to znowu się zacznie ale przyznam szczerze że dom bez kwiatuchów to jakiś dziwnawy w ogóle mi się nie podoba, a i przędziorków to nikomu nie życzę to potwory nie z tej ziemi nawet nie mam co pokazać :( :( ale jak tylko będę wiedzieć że na pewno tych potworków nie ma to ruszam do biedroneczki :D :D coś nam się chyba zima robi strasznie dziś zimno......
Moje kwiaty doniczkowe - http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 36&t=50981" onclick="window.open(this.href);return false;
Zapraszam serdecznie ;-) Monika
Awatar użytkownika
trzynastka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12861
Od: 8 paź 2009, o 18:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Moje kwiaty doniczkowe

Post »

Monik27 pisze:, a i przędziorków to nikomu nie życzę to potwory nie z tej ziemi nawet nie mam co pokazać :( :( ale jak tylko będę wiedzieć że na pewno tych potworków nie ma to ruszam do biedroneczki :D :D coś nam się chyba zima robi strasznie dziś zimno......
Współczuję przędziorków wiem jak trudno ich się pozbyć, mam nadzieje że szybko nadrobisz straty i biedronka okaże się dobrą kwiaciarnią D:
Awatar użytkownika
mniodkowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4302
Od: 14 maja 2009, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje kwiaty doniczkowe

Post »

Moniaaaa no nareszcie ;:168 szkoda, że przędziory Cię pokonały ;:134 ale pomożemy Ci odbudować kolekcję ;:108 mogę Ci nawet oddać Twoją jedną zroślichę jaką mi podrzuciłaś ;:224 bo część już wydałam, zostały dwie, a po co mi dwie ;:124 no i kilka innych też się znajdzie do podesłania ;:108 tylko daj znać kiedy nabierzesz już odwagi :uszy
Pozdrawiam teraz z centrum... Aga
Oto moja mała "dżungla" --> part V; Spis moich wątków
Sprzedaję ładne sadzonki hibiskusa czerwonego pełnego
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5106
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: Moje kwiaty doniczkowe

Post »

Fajnie, że ze zdrówkiem ok. Ja też wróciłam po długiej nieobecności :oops:, ale raczej z braku czasu (nie ogarniam wątku ogródkowego i parapetowego razem)
Moja przyjaciólka też ma problem z mszycami. Dezynfekowałaś kwiaty, czy dokoła również :?: ;:224
Awatar użytkownika
diament
1000p
1000p
Posty: 2014
Od: 5 gru 2009, o 22:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Moje kwiaty doniczkowe

Post »

Monia wróciłaś, myślałam ostatnio o Tobie i miałam złe przeczucia, że już nie wrócisz. A tu proszę ;:oj Ja też nie bywałam na forum, jakoś lato mi szybko mineło a wolałam na dworzu z dziewczynkami pobyć niż przed kompem siedzieć. Na wiosnę pewnie paczki Cię zasypią :tan
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”