Domek na działkę - gotowy

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Werka2684
200p
200p
Posty: 267
Od: 1 mar 2012, o 20:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznan

Re: Domek na działkę

Post »

Jeszcze nie kupiłam czekam na projekt w ciągu miesiąca ma stanąc nasz domek a ty kupiłaś już swój? :tan
Awatar użytkownika
Werka2684
200p
200p
Posty: 267
Od: 1 mar 2012, o 20:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznan

firma drewno-go potrzebne opinie

Post »

Witajcie chce kupić domek drewniany w firmie wyżej macie może domki od nich jakie są wasze opinie.Sprawa pilna proszę o odpowiedzi ;:224 Może macie domki innych firm jak tak to dodajcie zdjęcia
Awatar użytkownika
Werka2684
200p
200p
Posty: 267
Od: 1 mar 2012, o 20:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznan

Re: Domek na działkę

Post »

Arabello mój wczoraj stanął jeszcze nie widziałam go nażywo ale mąż zrobił i zdjęcia
Obrazek Obrazek
gienia1230
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7810
Od: 17 kwie 2008, o 11:49
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Dębicy

Re: Domek na działkę

Post »

Werka, ten domek wybudował stolarz z mojej okolicy, czyli blisko Dębicy. Posypały mu się potem zamówienia, że facet nie może wyrobić na zakrętach (fundamenty robiliśmy sami);

Obrazek

Obrazek

Z tyłu dobudowany WC, czego na zdjęciu jeszcze nie ma.
Pozdrawiam! Gienia.
Awatar użytkownika
Werka2684
200p
200p
Posty: 267
Od: 1 mar 2012, o 20:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznan

Re: Domek na działkę

Post »

piękny ten Twój domek ;:333 mam nadzieje że na wiosnę u mnie też już będzie taras na razie w planach 4.5m na3m szerokości ale wiadomo plany swoją drogą a wykonanie swoją.mam prośbe możesz podzielić się swoją opinią na temat plusów posiadania domku drewnianego masz może ocieplony bo nad tym się zastanawiamy? :wit
gienia1230
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7810
Od: 17 kwie 2008, o 11:49
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Dębicy

Re: Domek na działkę

Post »

Tak, jest ocieplony watą szklaną -czy jak się to tam zwie ale tylko pokoik. Na stryszku rozłożona nad pokoikiem warstwa waty i w ścianach, w pokoiku na ścianach są panele, na podłodze jest linoleum. Dostęp do stryszku jest ze składzika, powierzchnia do składowania różnych rupieci jest spora bo i nad tarasikiem też jest sufit. W składziku, w betonie jest taka dziura- mini piwniczka na dwie skrzynki ziemniaków, marchew, pietruchę itp- przykrywana deskami a na zimę dodatkowo styropian. Jakie plusy? Bo mi się podoba drewniany... koniec kropka! Zresztą o wiele szybciej można go postawić. Gdy już fundamenty były gotowe stolarze przywieźli gotowe elementy i zmontowali domek. Trwało to dwa dni zaledwie, z murowanym tak szybko by nie poszło. Elementy były wstępnie pomalowane impregnatem, wykonawca uprzedził nas by następne impregnowania (2x) robić preparatami tej samej firmy i to mu się chwali bo podobno zastosowanie innego rodzaju impregnatu byłoby nieskuteczne. Powiedział też by nie stosować żadnych lakierów, tylko impregnaty na bazie rozpuszczalnika, które wsiąkają w drewno jak w gąbkę. Ty też musisz się dowiedzieć czym był impregnowany Wasz domek i nie dajcie się skusić na jakieś lakiery bo za rok, dwa zacznie się łuszczyć , brzydko wyglądać no i będzie kłopot .
Pozdrawiam! Gienia.
Awatar użytkownika
ARABELLA
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6593
Od: 4 mar 2009, o 16:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kuj-pom(okolice Torunia)

Re: Domek na działkę

Post »

Weroniko ładnie wygląda i chyba solidnie wykonany :D Jak długo montowali taki domek ?
Awatar użytkownika
Werka2684
200p
200p
Posty: 267
Od: 1 mar 2012, o 20:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznan

Re: Domek na działkę

Post »

Przyjechali na 8 rano a około 17stej odjeżdżali :heja jak na razie jestem zadowolona :tan
w planie jest jeszcze weranda i dodatkowe pomieszczenie ale niestety to wszystko potrzebuje czasu i funduszy
NOTO
200p
200p
Posty: 463
Od: 2 sty 2013, o 10:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Domek na działkę

Post »

Fajnie byłoby jakbyście określili ile orientacyjnie wydaliście na swoje domki. Będzie łątwiej porównać czy jest to w naszym zakresie finansowym dla tych co dopiero będą stawiać.
Pozdrawiam Tomek
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Tytuł wątku powinien być szczegółowy - uszanuj pracę odpowiadających expertów i włóż trochę wysiłku w treściwy tytuł tego o co pytasz.
Awatar użytkownika
Werka2684
200p
200p
Posty: 267
Od: 1 mar 2012, o 20:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznan

Re: Domek na działkę

Post »

Mój domek ma okolo 20m2 dwa okan plastikowe brązowe drzwi drewniane malowany był drewnochronem pokryty jest papą koszt 6tyś.zł
Awatar użytkownika
groch8888
100p
100p
Posty: 142
Od: 24 lut 2012, o 09:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Domek na działkę

Post »

A to dzieło mojego lubego


Obrazek
Pozdrawiam Veronica
NOTO
200p
200p
Posty: 463
Od: 2 sty 2013, o 10:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Domek na działkę

Post »

Zrobił to z desek czy złożył z gotowych elementów ?
Jaki wyszedł koszt.

Generalnie bardzo ładny.
Pozdrawiam Tomek
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Tytuł wątku powinien być szczegółowy - uszanuj pracę odpowiadających expertów i włóż trochę wysiłku w treściwy tytuł tego o co pytasz.
Awatar użytkownika
groch8888
100p
100p
Posty: 142
Od: 24 lut 2012, o 09:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Domek na działkę

Post »

Kupiliśmy działkę z zabudowaniami a poprzedni właściciel miał mini stolarnię... a w niej jakiś sprzęt z lat 60 ale mój luby i tak był wniebowzięty i tak po pracy do później nocy coś sobie tam dłubie to altankę, to wiatraczek, to donice a nawet i wędzarnię. Każdy kto przechodzi obok naszej "posesji" zagląda co się dzieje i z uwagą przygląda się nowym pracom, aż któregoś dnia przyszła Pani z zapytaniem czy luby nie wyczarowałby jej takiego domku... Domek powstał z desek obrobionych na frezarce... A o koszty materiału musiałabym się zapytać...
Pozdrawiam Veronica
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”