Moje storczyki i problemy....

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aankaa
500p
500p
Posty: 574
Od: 11 kwie 2008, o 12:31
Lokalizacja: dolnoślaskie

Post »

Piękne Dendrobium:) Zaraz zobacze na allegro po ile takie cacko mozna kupic:) Ale pewnie u mnie jest za sucho i jak juz będę miała czym mierzyc to będzie kolejny problem... :D
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11980
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Post »

miaaa pisze:Storczykowa tu nie o to chodzi, żebyś odeszła. Jesteś tu potrzebna, bo masz doświadczenie w uprawie storczyków i Twoje rady na pewno się przydają. Poza tym bardzo miło oglądać Twój wątek i Twoje przepiękne storczyki. Chodzi tu natomiast o to, żebyś się troszkę bardziej zaangażowała w to co piszesz.
Chyba o to chodzi, żeby dzielić się wiedza praktyczną.
Pozdrawiam i nie uciekaj od nas :wink:
ja bym chciała dawać lepsze porady, ostatnio dokładniej czytam posty, ale przy pisaniu odpowiedzi i tak zapominam, co tam było, bo jak się przeczyta ileś tam postów, to się wszystko miesza... dlatego wolę odpowiadać na najnowsze posty. czasami wasze problemy porównuję do moich i piszę, co robiłam, gdy miałam podobny problem.


i cudowne to żółciutkie Dendrobium.
Awatar użytkownika
Dysia
50p
50p
Posty: 59
Od: 27 maja 2008, o 21:42
Lokalizacja: Jaworzno

Post »

Aniu :D masz cudowne storczyki urzekl mnie ten bialy nakrapiany rozowymi kropeczkami cos pieknego jakie cudenko zycze wszsytkiego dobrego w hodowli i nie tylko pozdrawiam :D
Edi
Awatar użytkownika
Meggi
100p
100p
Posty: 148
Od: 12 lut 2008, o 21:21
Lokalizacja: Bruksela

Post »

Storczykowa pisze:najlepiej to w ogóle odejdę z forum, jak wam nie pasuje. nie to nie. oglądanie mi nie starczy, musze coś pisać, albo przynajmniej chwalić fotki storczyków. ale wam nic nie pasi. a nie zmusicie mnie, bym zaczęła interesować się czymś, co mnie nie interesuje (tzn. czytać postów, które nie dotyczyły i nie dotyczą moich storczyków). zawsze odpowiadam na najświeższe posty, nie przeglądam kilku stron. zresztą na problemy sprzed kilku stron już odpowiedziałam w poprzednich dniach lub odpowiedział ktoś inny.
Storczykowa! Miałam już się w temacie nie udzielać, ale czuję się z Twojej strony sprowokowana.

Nie przeginaj w drugą stronę. Dziel się swoją wiedzą, udzielaj nam rad i postaraj się czytać to co piszemy ze zrozumieniem i tyle! Mam do Ciebie pytanie związane z korzeniami, ale już nie chcę Ani zaśmiecać wątku innymi niż "jej sprawami", więc pozwolę sobie skoczyć z pytaniem skierowanym do Ciebie bezpośrednio do adresata, czyli na Twój wątek.
Moj ogrod czyli potrzebna mi dobra rada
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=47302" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Aankaa
500p
500p
Posty: 574
Od: 11 kwie 2008, o 12:31
Lokalizacja: dolnoślaskie

Post »

Witajcie. Kolejny tydzien się zaczął.....Jak dobrze ze niedługo koniec roku szkolnego...Niektóre z was mnie rozumieja :D :lol: 8)
Byłam dzis w ogrodniczym...higrometru nie posiadaja...Moze ktos z was kupował przez internet i ma namiary???
Awatar użytkownika
Aankaa
500p
500p
Posty: 574
Od: 11 kwie 2008, o 12:31
Lokalizacja: dolnoślaskie

Post »

Ponawiam prośbę:)
Awatar użytkownika
sonia
1000p
1000p
Posty: 1086
Od: 21 maja 2007, o 00:50
Lokalizacja: pomorskie

Post »

Anka ja mam taki jak ten http://allegro.pl/item374350540_termome ... n_max.html ale mój kupowałam w ogrodniczym i w takiej samej cenie, jak tu jest, ale chyba po 31 zł. lub po 34 zł. mają te same w OBI.
Awatar użytkownika
Aankaa
500p
500p
Posty: 574
Od: 11 kwie 2008, o 12:31
Lokalizacja: dolnoślaskie

Post »

Dzięki Soniu. Wstrzymam sie na razie z zakupem na allegro bo pocztowcy strajkuja.

Muszę sie wam do czegos przyznac.....NIe wytrzymałam dzis i zajrzałam do moich dwóch choruszków.......I jeden cosik zaczał wypuszczac!!!! ;:1 szybciuteńko wsadziłam go do doniczki....Mam nadzieje ze mu nie zaszkodziłam.....
A w drugim - Zielonku cisza...Ale ciesze sie ze plesni nie było:)
Awatar użytkownika
Ewelinka
100p
100p
Posty: 117
Od: 4 lut 2007, o 13:21
Lokalizacja: Mysłowice

Post »

Aniu! widzisz warto czekać! Cieszę się że wracają im siły! ;:159 Na pewno gdy się dobrze wykurują ponownie zakwitną :wink: Trzymam kciuki ;:215
Pozdrawiam,
Ewelinka
Awatar użytkownika
dewuka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2406
Od: 1 sty 2008, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stary Tomyśl, Wielkopolska

Post »

No to świetnie, że się ruszyło. Drugi też sie namyśli i wystartuje z jakimś korzonkiem. :lol:
Awatar użytkownika
sonia
1000p
1000p
Posty: 1086
Od: 21 maja 2007, o 00:50
Lokalizacja: pomorskie

Post »

Anka cieszę się razem z Tobą, że cosik wychodzi ;:333 ale nawołuję do cierpliwości i nie zaglądania w podloże ;:164
do zakupów na allegro nie namawiam, ani do tego, byś kupowała taki sam jak ja mam, tylko tak dla informacji wstawiłam fotkę tego higrometru i żebyś wiedziała jakie są w OBI, bo są też zwykłe, ale jak patrzyłam na wskaźnik to na każdym był inny pomiar wilgotności ;:218
Awatar użytkownika
Aankaa
500p
500p
Posty: 574
Od: 11 kwie 2008, o 12:31
Lokalizacja: dolnoślaskie

Post »

Dziewczyny wstrzymuję sie z zagladaniem.....:)....Nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam bo ciekawa jestem:)))))
Mój fioletowy zawiązał pączki na nowym pędzie....A MALINOWY PACHNIE....Niesamowicie intensywnie.....
x_o-n
1000p
1000p
Posty: 1203
Od: 5 maja 2008, o 07:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

No to gratulacje - rodzinka nie patrzy dziwnie, jak siedzisz z nosem w kwiatkach???? :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”