Familokowy pachnacy różami i nie tylko cz.11

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Zyta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2939
Od: 21 maja 2008, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Re: Familokowy pachnacy różami i nie tylko cz.11

Post »

Jadziu u mnie z kolei jest jeszcze dużo poziomek.
Miałam ich przesadzać na Agro-włókninę... zrobiło mi się zal jak obejrzałam krzaczki - darując przesadzanie zrywałam jeszcze kubeczek poziomek. ;:333
Awatar użytkownika
skorpion811-51
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7253
Od: 21 lis 2009, o 17:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie Milicz

Re: Familokowy pachnacy różami i nie tylko cz.11

Post »

Jadziu Ty truskawkami jesiennymi kusisz w innym wątku
pierwiosnki kwitną przyroda oszalałaObrazek
Rzekła pszczółka do motyla nikt nie widzi więc zapylaj.
MOJE LINKI , Pusta miska -kliknij
SERDECZNIE ZAPRASZAM STASIA
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowy pachnacy różami i nie tylko cz.11

Post »

STASIU u mnie też prymulki kwitną tylko nie zrobiłam im fotki ,bo jak pryskałam Rosahumusem to są teraz całe w czarne ciapki :;230 Piegusek nie będę wstawiać :;230
ZYTKO, a wiesz ,że nawet nie zaglądałam do poziomek może i tam znalazłabym coś na ząb :wink: Grażynka kogra pisała ,że też zbierała maliny.Jak ma to wszystko nie rosnąć jak im pogoda sprzyja
KRYSIU szkoda ,ze ja nie mam takich póżniejszych odmian truskawek .Dzisiaj podziwiałam gipsówkę z liliami to dopiero widok i juz zapragnęłam tak mieć
GRAŻYNKO teraz trochę poczekamy i oby to za długo nie trwało ,bo nam sie stawy zastoją :wink: Trzeba by przez zimę na jakiś aerobik chodzić ,żeby wiosna być w formie
MONISIU moja zbyt póżno kwitnie ,gdyż mam na grządkach zbyt tłoczno ,że jedno drugie zaciska .Trochę jednak porobiłam miejsca tym moim roślinkom
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Sasanka18
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1977
Od: 1 sty 2010, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Familokowy pachnacy różami i nie tylko cz.11

Post »

Jadziu :wit
piękne widoki miałaś w ogrodzie ,miłe dla oczu takie widoczki
szkoda ,że można je zobaczyć prawie za rok
;:196
Pozdrawiam z nad morza
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Familokowy pachnacy różami i nie tylko cz.11

Post »

JAKUCH pisze: KRYSIU szkoda ,ze ja nie mam takich późniejszych odmian truskawek .Dzisiaj podziwiałam gipsówkę z liliami to dopiero widok i już zapragnęłam tak mieć
Jadziu wystarczy szepnąć słówko i możesz je mieć. Odmiana sprawdzona , nie wymarza, smaczne owoce więc czego chcieć więcej i na dodatek liście teraz tak pięknie wybarwione,że byłam wściekła bo aparat w domu ... One tez w czerwcu owocują razem z innymi a potem mały odpoczynek i od nowa do mrozów. Niektórzy nawet tak robią,że ścinają kwiatostany w czerwcu aby nie owocowały to ponoć szybciej rusza kolejne plonowanie i jest obfitsze. Ja tego nie robiłam.
Rozesłałam w sezonie kilku forumowiczkom sadzonki ukorzenione.
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Familokowy pachnacy różami i nie tylko cz.11

Post »

Co to masz za koperek miedzy różami ? też czarnuszka jak u EWY?
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9885
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowy pachnacy różami i nie tylko cz.11

Post »

Jadziu dopiero dzisiaj dostałam ostatnią paczkę z różami, 5 uziemiłam na miejscówki a 5 poszło do doła bo brakło naszykowanych miejscówek. Niby pogoda sprzyjała pracom ale zbyt wiele miałam do zrobienia i nie zdążyłam, wiosną dalsze kopanie. Niestety 3 róż nie dostałam i miejscówki pozostaną puste i nie wiem na jak długo. ;:173
Też znalazłam coś na żab czyli poziomeczki. ;:333

Zdrowiej Jadziu bo do wiosny coraz bliżej. ;:168
Monikwiaty
1000p
1000p
Posty: 1468
Od: 27 lis 2011, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowy pachnacy różami i nie tylko cz.11

Post »

Witaj Jadziu ;:196 na drugim zdjęciu w lewym dolnym rogu to jakiś olbrzym liliowy musiał być sądząc po pączkach ,przyjemnego wieczoru:)
Pozdrawiam, Monika.
Wstążeczka
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowy pachnacy różami i nie tylko cz.11

Post »

MONISIU mam tylko 2 egzemplarze wielkich liliowych kwiatów to Gizmo i Big Brother .Te mają kwiaty po 30 cm
MAJKA dzisiaj dostałam Isabel Renaissance, ale dopiero jutro po nią jadę do Basi .Juz jest dobrze ,bo zrobiłam sobie syrop z buraka i jakoś już lepiej .No to już ostatnie owoce w tym roku .Ja swoje jak przyjadą też chyba będę musiała zadołować .Nie wiem kiedy dojadą :(
EWCIU u mnie koperek wszędzie rośnie to samo pietruszka :;230 Nie przeszkadza mi to wcale ,tylko potem miejsca brak dla kwiatów :;230
KRYSIU :oops: no to szepnę słóweczko ;:196 o truskaweczki .Tylko parę sadzonek 2-3 .Nie słyszałam o takiej metodzie
MARYSIU niestety trzeba będzie długo czekać na takie widoki i czas będzie sie dłużył .Wiosna będzie więcej pracy w ogródku to i czas szybciej zleci
Pogoda sie już popsuła .Wieje okropnie i padał deszcz .Deszcze się przydadzą ,bo chociaż mam darmowe podlewanie :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Irena37
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3390
Od: 15 sty 2008, o 18:27
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Familokowy pachnacy różami i nie tylko cz.11

Post »

Jadziu u ciebie jest co oglądać i podziwiać, ilość odmian róż jak w katalogu, wszystkie mi się podobają, do tego zdjęcia pięknie przozdobione, ładnie i pomysłowo to robisz. ;:138 Zadałaś kilka pytań na temat róży Lincoln, ma delikatny zapach, pąki dość duże ale kwiaty są średniej wielkości, liście ma piękne, duże ciemno-zielone, matowe, łodygi mają wysokość około 1 m i są dość grube o kolorze bordowym, zwykle na jednej łodydze są dwa kwiaty i nie ma ona bocznych odrostów - gałązek, z oddali wygląda jak gdyby była w wazonie, sama jestem ciekawa co kupiłam. :D
Awatar użytkownika
dwostr
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2687
Od: 25 mar 2008, o 15:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Familokowy pachnacy różami i nie tylko cz.11

Post »

Blu parfum przepiękna i w bardzo oryginalnej oprawie ;:138 Zawsze podziwiam Twoją zabawę komputerowymi możliwościami.
Serdecznie pozdrawiam Danuta
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowy pachnacy różami i nie tylko cz.11

Post »

DANUSIU na emeryturze ludzie się nudzą wiec się bawią :;230 latem w ogródku zimą na kompie :wink:
IRENKO przede wszystkim Lincoln przecudnie pachnie jak stare róże kwiaty również ma duże 12-15 cm a kolor aksamitny malinowo- ciemnoczerwony .Nie wiem czy widziałaś kiedyś kwiat Papy Meillanda on ma podobne tylko ciut mniejsze .Irenko na pewno piękną i zdrową różyczkę kupiłaś ,wiec na razie sie nie stresuj .Szkoda ,że zamknęłaś wątek ;:196

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5407
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Familokowy pachnacy różami i nie tylko cz.11

Post »

Witaj Jadzieńko...no , napatrzeć się nie mogę na Twoje różyce ...a zwłaszcza Eyes for You . Piękne portrety - niczym obrazy tworzysz z Królowej kwiatów ;:180 .
Uśmiałam się z tego Pana w meloniku - nie wiedziałam , że w takich gustujesz ;:oj :;230 .

Miłego dnia ;:196 .... u mnie w tej chwili jest +5C , lekki wiaterek - pogoda , niczym w marcu ;:108 .
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”