Na czym zależy Polakom?

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
Grzegorz B

Re: Na czym zależy Polakom?

Post »

Rodzina, zdrowie, spełnienie :wink:
sertio
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 11
Od: 4 lip 2011, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bytom/Rudniki Wieluńskie

Re: Na czym zależy Polakom?

Post »

Życie jest tym co chcemy :)

Moja rada odnośnie czytania tego co napisałem: Jeśli chcecie to zamieńcie sobie "chcecie" na "lubicie". I to jedno i to samo będzie. Pomyślcie o tej treści jak o czymś co chcecie, ale jeszcze tego nie rozumiecie, bo to nie jest po to by to wiedzieć, ale by tym żyć. Myślcie o tym jak o czymś co wiecie, ale nie rozumiecie i dopiero wtedy to zrozumiecie.

A jakie jest dla was życie? O co wam chodzi (czego chcecie)? Co chcecie, a czego nie chcecie? I na czym się koncentrujecie? Czy to jest to co chcecie, czy to co nie chcecie? To co chcecie to nie jest to co chcecie jeśli się zmuszacie? A jeśli się zmuszacie to chcecie to co nie chcecie i robicie to co robić nie chcecie. Czy takie jest wasze życie?

Jeśli chcecie robić to co chcecie to możecie, ale tylko wtedy kiedy wiecie że możecie. Czy wiesz, że możesz robić to co chcesz? Jeśli wiesz, że możesz to możesz?

Jeśli chcecie to możecie i wtedy możecie robić to co chcecie. A gdy to się dzieje to wtedy radość jest w was. I właśnie radość jest tym co chcecie. A radość to miłość jest. A miłość to życie jest.

Życie, miłość, radość to jedno jest.

I to jest właśnie to co chcemy. Czy zawsze o tym pamiętamy? Czy możemy o tym pamiętać, by tak właśnie żyć. I to właśnie życie jest, kiedy wiemy, że życie jest tym co chcemy.

I takie zrozumienie chciałem wam dać.

Niech więc życie zawładnie wami i bądźcie tacy jacy chcecie być. Bądźcie sobą. A to możliwe jest tylko wtedy kiedy wiecie co chcecie. A więc o co wam chodzi? Co chcecie, a czego nie chcecie? Podążajcie za tym co chcecie. To będzie to co sprawi, że będziecie. A kiedy jesteście to żyjecie. To właśnie radość, miłość, życie jest.

I teraz już wiecie co chcecie i to właśnie jest to co chcecie. A kiedy już to wiecie to możecie robić to co chcecie. I pamiętajcie, że to co chcecie to nie zawsze jest to co chcecie, a to co nie chcecie. Wiedzcie, że to co chcecie to jest właśnie to co chcecie i to już wystarczy. I żyjcie tym jeśli chcecie.


Moja rada dla was: Kiedy coś chcecie, robicie pomyślcie: Czy to jest właśnie to co chcę? Czy to jest dla mnie dobre?. I wtedy już będziecie wiedzieli co chcecie.

Może się zdarzyć, że nie będziecie chcieli tego wiedzieć, bo wy czasami chcecie robić to czego nie chcecie. Czasami robicie to co robicie i tak właśnie chcecie. Kiedy chcecie i nie chcecie to i tak żyjecie. Czy to pełnia życia jest? Kiedy robicie to co chcecie to wtedy żyjecie pełnią życia.

Żyjcie :)
;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”