Ogródek Pauliny cz.II.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Cebulla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1343
Od: 10 lut 2009, o 22:43
Lokalizacja: prawie Wrocław

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Oj, piękne zakupy. Widzę, że też muszę jakąś biedronkę znaleźć!
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9817
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Pobiegłam do Biedrony i .... same ochłapy zostały :evil: Kupiłam 3 odmiany narcyzów, irysy, 2 odmiany tulipanów. Zabrakło dla mnie hiacyntów. Zatrudniłam mamę, zeby mi poleciała rano i zakupiła w swojej Biedronie resztę. Cebule rzeczywiście fajne i niedrogie. Dzięki za cynka. Popatrzałam po ludziach, co mają i już wim, czego nie mam :-)
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Awatar użytkownika
mamafrania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3864
Od: 13 paź 2011, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Wczoraj dla mnie już nic nie było.puste pudło zastałam ;:145
Awatar użytkownika
Cebulla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1343
Od: 10 lut 2009, o 22:43
Lokalizacja: prawie Wrocław

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Ja też jakieś ochłapy zgarnęłam- 2 torebki narcyza Sir Winston Churchil i 1 iryski. Będziemy resztę podziwiać u Pauliny!
Awatar użytkownika
paulinka09
500p
500p
Posty: 586
Od: 18 sie 2008, o 13:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Witaj w moich skromnych progach [bkozino][/b].Dziękuję za pomoc,to na pewno ta roślinka.Bardzo mi się podoba i w przyszłym roku na pewno będzie w donicy przed domem.
piterek u mnie również były cebulki w pudłach i kopałam do skutku bo mało było hiacyntów ,a na nich mi zależało.Ochraniarz tylko zerkał z zaciekawieniem co ja się tak rzuciłam na kolana :heja .
konwalia12 miło że do mnie zajrzałaś.Zapraszam ponownie.
Cebulla do biedronki koniecznie trzeba zajrzeć.Mi roślinki z tego sklepu zawsze bardzo ładnie rosną.Śmieję się ,że zmutowane jakieś bo mieczyki żółte powypuszczały po dwa miecze z kwiatami.
takasobie ja właśnie na hiacynty nastawiłam się najbardziej ,ale u mnie mało ich było,trzeba było się pożądnie nakopać żeby je znaleźć.
mamafrania biedulko z późno poszłaś.Są w atrakcyjnej cenie więc szybko znikają.Ale nie tylko w biedronce są cebulki.Ja dwa lata temu kupowałam w obi narcyzy i tulipany w takich workach po 50 szt i były w atrakcyjnych cenach.Ciekawe czy w tym roku też takie są.
Już wrzesień więc dzisiaj grzybki,jesienny bukiet i moje pole kosmosowe
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
mamafrania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3864
Od: 13 paź 2011, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=19&t=58838

Paulinko,poczytaj tu.Może coś pomogę.
Awatar użytkownika
paulinka09
500p
500p
Posty: 586
Od: 18 sie 2008, o 13:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Obrazek

Wszystkim odwiedzającym moje skromne progi życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
Awatar użytkownika
Kriss1515
1000p
1000p
Posty: 2203
Od: 15 cze 2012, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Hej :wit

Wpadłem z rewizytą. Od razu , na początku przyciągnęło mnie zdjęcie dalii, masz ich piękną kolekcje - uwielbiam je. ;:167 Mieczyki , floksy , cebulatki i wiele wiele innych pięknych kwiatów. Już się nie mogę doczekać Twojej wiosny. ;:3
Awatar użytkownika
paulinka09
500p
500p
Posty: 586
Od: 18 sie 2008, o 13:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Witaj Kriss1515 cieszę się ,że ci się u mnie podoba,zapraszam częściej.
Za oknem zima więc dzisiaj będzie kilka domowych roślinek.
Pierwszy storczyk którego nie utopiłam i żyje już 3 lata u mnie,to naprawdę ogromny sukces :heja .Pamiętam pierwszego storczyka,zaczęły mu więdnąć liście więc go podlewałam ,liście więdły dalej to zaczełam go namaczać i niestety bidulek nie przeżył tego ;:145 .Jako,że blondynka ze mnie to dopiero po morderstwie zaglądnełam do netu i zasięgnełam języka w temacie uprawy storczyków i mam jednego dzielnego co wytrzymał moją uprawę.
Obrazek
Kwitnie jeszcze niezawodny grudnik i niezniszczalny zmutowany fiołek :tan
Obrazek Obrazek

Pochwalę się też moim prezentem bożonarodzeniowym,który sam mi się sprezentował.Nie było go wymienionego w liście do św.Mikołaja.Obrazek

Przyszedł na początku grudnia,a że mam już koty to on dostał miseczkę z jedzeniem i drugą z wodą oraz budę samoróbkę-jak mi odwagi starczy to ją kiedyś pokażę.Pierwszy raz w życi budę budowałam i do tego w stresie bo kot nie miał gdzie mieszkać a na dworze nocą zimno.Prowizorka wyszła niesamowita ,ale kot przez dwa dni w ogóle z niej nie wychodził.Po kilkunastu dniach jak się trochę zadomowił i rozeznał w sytuacji ,że pod tym adresem koty mieszkają w domu a nie w budzie doszedł do wniosku że on też woli w domu i tym sposobem zamieszkał z resztą mojej rodziny :D .
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9817
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Masz zdolność do storczyków taka jak ja :;230 Jedyny się ostał ;:145
Koty!!! Dzielna jesteś, bo ja bym do domu nie wpuściła ;:185
Jeść dam, ale tylko okrawki wystawiam przed dom, specjalnie karmy nie kupuję.
Kiedyś jak siostra wyjechała, karmiłam jej kota ogonami od ryb, sercami wieprzowymi i osłonkami od wątrobianki. ;:131 Kocha mnie za to do teraz ;:173
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Awatar użytkownika
paulinka09
500p
500p
Posty: 586
Od: 18 sie 2008, o 13:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Miłko to pocieszające,że nie tylko ja mam takie zdolności storczykowe :wink: .Koty uwielbiam i mogłabym mieć ich ze dwadzieścia,ogranicza mnie tylko metraż domu i finanse :( .Obiecałam sobie ,że jak już się wyprowadzę na wieś to będę miała 5,jak widać zbieranie już zaczełam.Większość moich zwierząt to znajdy albo takie których nikt nie chciał i groziło im uśpienie lub inna śmierć.Mam wrażenie ,że cierpię na nadwzroczność na potrzebujące pomocy zwierzaki,przechodzi ileś tam osób i nic nie widzi ,a ja zaraz wypatrzę jaką ''kulawą'' kocinę lub psiaka.
Zaczełam kusić wiosnę i zasadziłam hiacynty :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Priam
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5220
Od: 18 kwie 2007, o 15:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Kot i grudnik niczym idealna para ;) A skoro hiacynty Ci już kiełkują to wiosna szybciej zagości u Ciebie niż u innych ;)
Awatar użytkownika
paulinka09
500p
500p
Posty: 586
Od: 18 sie 2008, o 13:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Priam witaj.
Kotek tylko na zdjęciach wygląda tak bielutko,jak wraca z dworu jest w kolorze szarym,biały brudzi się okropnie,ale cóż nie przefarbuję go :wink: .
Kuszę wiosnę,hiacynty już kwitną i pachną ale jak patrzę za okno to mam wrażenie ,że coś mi nie wychodzi :( ,ale w końcu to dopiero luty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”